Gunia Project представив новорічну колекцію одягу, прикрас та декору «Дивосвіт»

До нової святкової колекції одягу Gunia Project увійшли базові речі: світшоти з фігурними комірцями, бавовняні комплекти з декоративними нашивками, кардигани з деталями у стилі гуні — традиційного гуцульського верхнього одягу. У дропі також об’ємні светри з вовни альпаки та мериноса прикрашені вишивкою за мотивами настінних розписів Уманщини та Кам’янеччини. До речі. на виготовлення такого виробу майстриня витрачає 18 годин роботи. Не обійшлося у колекції без вишиванок – цього разу вишивка на сорочках нагадує декоративне різьблення та розписи українських хат.

Лінія прикрас новорічної колекції «Дивосвіт» визначається образом змії — символом прийдешнього 2025 року. В дизайні GUNIA Project її обрис походить з анімалістичного золотого персня 3 ст. до н.е. з міста Тіра, кресалом 19 ст. з Гуцульщини та зображенням сузір’я змії в атласі Станислава Любинецького 1668 року.  Зокрема, у дропі 17 прикрас із золота та срібла, з елементами емалі, перлами, що привертають увагу масивним дизайном. Вони легко комбінуються між собою та інтегруються у кожен настрій, від буденного до піднесеного.

Колекція «Дивосвіт» новорічних керамічних виробів Gunia Project також прикрашена символом 2025 року – змією. Крім того, на виробах можна побачити зображення янголів. Воно переймає естетику вишивки на рушнику невідомого походження. А от розписи з котами на кераміці нагадують про картину “Квіти з кицьками” 20 ст. з Лівобережної Черкащини з Фонду Миколи Бабака, а уроборос — про гравюру авторства Олександра Тарасевича. Важливим візуальним елементом кераміки та прикрас став бант, що натхнений верхньою частиною дукача роботи ювеліра з Чернігівщини.

GUNIA — бренд виняткових речей, які виробляються на ресурсі української та світової культур. В своєму дизайні GUNIA інтерпретує естетику різних епох та опікується відродженням та розвитком традиційних ремесл. Речі виробляються в майстерні бренду або існуючих артизанальних мануфактурах країни. Всі речі є дизайнерським продуктом, що включає в собі сучасний підхід на основі давніх ремесел.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram та не пропускайте найкорисніші матеріали на Beauty HUB!

читайте також

Читайте також