Коли краще їсти авокадо: вранці або ввечері

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Коли ми чуємо слово «авокадо», то у більшості з нас цей фрукт асоціюється зі здоровим способом життя й правильним харчуванням. Авокадо в такому раціоні залишається справжнім фаворитом, і на це є очевидні причини.

Авокадо здатний прикрасити будь-який прийом їжі (чи то сніданок, обід або вечеря). Також в цьому фрукті міститься велика кількість корисних олеїнових жирних кислот, завдяки чому може зменшитися кількість жиру в черевній порожнині. А це є величезним плюсом для жінок, адже в більшості випадків жир накопичується саме в області талії.

Зранку або ввечері?

Про користь авокадо можна довго розповідати, тому складно дати однозначну відповідь, коли ж його краще їсти. Однак вчені виявили в цьому фрукті речовину, яке може порушити режим сну, якщо вживати його пізно ввечері. Дослідження показали, що авокадо має дієтичні властивості, які здатні змусити мозок бути бадьорим навіть вночі.

Авокадо містить корисну амінокислоту, яка називається тирамін. Але є одне «але» − ця кислота здатна уповільнити процес засинання, тому що викликає викид гормону норадреналіну. Норадреналін вважається гормоном стресу, готує мозок і тіло до активності. Цей гормон найбільш ефективний під час інтенсивних тренувань, тому, готуючись до сну, навряд чи потрібно його підвищувати.

Відповідь на питання «Коли краще їсти авокадо?» стає очевидним: з ранку й до обіду. На вечерю краще віддати перевагу продуктам, які не завадять якісному сну. Авокадо на сніданок посприяє швидкому пробудженню обмінних процесів і дасть організму заряд бадьорості на весь день.

А якщо ви все-таки зважилися їсти авокадо ввечері, важливо дещо запам’ятати:

Для того, щоб отримати максимальну користь від авокадо в вечірній час, краще вживати його замість вечері в поєднанні з низькокалорійним сиром або кефіром.

Когда лучше есть авокадо: утром или вечером

Скільки авокадо можна з’їдати на день

Жирні олії, які входять до складу фрукта, можуть завдати шкоди організму при неправильному застосуванні. Для того, щоб вплив на організм мав тільки позитивні наслідки, необхідно строго дотримуватися дозування й не з’їдати більше 200 грам авокадо на добу. Це максимально дозволена норма, в середньому можна обмежуватися половиною невеликого плода на день.

Чим корисне авокадо для організму

Авокадо очищає кров від шкідливого холестерину завдяки високому вмісту олеїнової кислоти. Також авокадо здатне захистити організм від атаки вірусів, бо містить рекордну кількість вітаміну Е. Уповільнює процеси старіння й позитивно впливає на шкіру та стан волосся. Позитивно позначається на пам’яті й розумовій діяльності, а також на роботі серця і стані судин. Підвищує опірність стресовим ситуаціям, завдяки великому вмісту калію у м’якоті авокадо.

Шкода авокадо для організму

Цей корисний фрукт може завдати шкоди організму тільки при неправильному вживанні. В першу чергу, це передозування авокадо, що може призвести до розладу кишечника, нудоти та алергічних проявів. Також з обережністю потрібно їсти авокадо при наявності непереносимості цитрусових фруктів − це підвищує ймовірність виявлення алергії.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також