Консилер може бути представлений у різних форматах: рідкий, автоматичний олівець, стік і компактний крем. Підбираючи його для себе, визначтеся із щільністю текстури: рідкий – найлегший, а компактний крем – дуже щільний. Найбільшу популярність отримали олівці французьких брендів Yves Saint Laurent, Touche Eclat і Sisley, Phyto-Cernes Eclat Eye Concealer With Botanical Extracts, що мають легку текстуру зі світловідбивальними частинками, схожі на рідкий хайлайтер. Такий beauty-продукт ідеально підходить для вікової шкіри, надаючи ліфтинговий ефект і маскуючи мімічні зморшки. Для вечірнього виходу варто також «підсвітити» Т-зону, носогубні складки та підборіддя.
Наносити консилер можна і на недосконалості шкіри, такі як пігментні плями, запалення й акне. Проте варто пам’ятати, що ми «освітлюємо», а не маскуємо проблемні ділянки на обличчі. Консилер також варто наносити після тональної основи, щоб «закрити світлом», або консилером, ті ділянки, з якими безсилий тон. Найкращим інструментом для використання консилера в точковому нанесенні є пензель або спонж, пальці в роботу не слід залучати.
Класикою жанру також вважаються консилери тілесних відтінків, але для особливо занедбаних випадків візажисти використовують кольорові. Жовтий – для синьо-фіолетових синців під очима, рожевий – для синців із «зеленцем», і «хід конем» – для сновид і нічних мешканців – відтінок на тон світліший за шкіру. Редакція Beauty HUB підібрала пул найкращих консилерів різних текстур та форматів – вибирай будь-який!
Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!