Мікроблейдинг VS перманентний макіяж

Мікроблейдинг і перманентний макіяж – це певний процес, за допомогою якого використовувані пігменти вводяться в верхні шари шкіри (епідерміс). Відрізняються ці два методи тільки способом нанесення пігменту.

Слово мікроблейдінг поєднує в собі два англійських: micro – маленький і blade – лезо. Мікроблейдинг передбачає мануальну техніку нанесення пігменту. Процедура виконується за допомогою спеціальної ручки з наконечником у вигляді леза, що складається з ряду голок. Майстер з мікроблейдингу робить надрізи на шкірі, імітуючи кожен волосок, і потім в ці надрізи вводиться пігмент.

Перманентний макіяж акцентує увагу на пудровому напиленні пігменту, який ретельно нашаровується й імплантується в шкіру. У перманентному макіяжі передбачається точкове введення пігменту за допомогою певного апарату з фіксованим вильотом голки. Вважається, що саме цей спосіб введення пігменту в шкіру є найбільш безпечним й атравматичним.

Не можна заперечувати переваги «постійного» макіяжу на обличчі. Він не змащується і не тече, він додає впевненості й економить час.

читайте також

Показаннями до процедури можуть виступати:

  • асиметрія брів або контуру губ;
  • дефіцит або повна відсутність волосків на бровах;
  • алергічний дерматит, за якого використання декоративної косметики просто неможливо;
  • дефект шкіри, травма обличчя тощо.

Важливо зазначити той факт, що майстер з мікроблейдингу і перманентного макіяжу не зобов’язаний мати медичну освіту. Ці процедури не врегульовані на законодавчому рівні. Мікроблейдинг і перманентний макіяж вважаються «побутовими» процедурами на кшталт манікюру.

То який метод все-таки вибрати?

Зауважте, що навіть якщо фахівець, який проводить вам процедуру перманентного татуажу, впаде на вас всім тілом, то ви не постраждаєте! «Шрамувати» клієнта уколом голки неможливо, чого не скажеш про чудо-леза мікроблейдингу.

Брова після мікроблейдингу схожа на пральну дошку, що складається з дрібних смужок – гіпертрофованих рубців. Причиною цього явища виступає неконтрольоване майстром занурення леза в дерму, яке просто не може зробити мікропорізи на одній глибині. Людина не машина!

Шрамів, безумовно, позбутися можна. Наприклад, лазерне шліфування в наш час здатне створити диво, але не одразу і не безкоштовно. Вибір залишається за вами.

Христина Рудько, сертифікована майстер-викладачка навчального центру Rudko Artline, учасниця міжнародних конгресів і конференцій, переможниця міжнародного креативного конкурсу в номінації «За тонкість і вишуканість ліній», фахівець з видалення татуажу і татуювань, майстер-колорист TM Purebeau, відповіла на кілька наших запитань.

Христина Рудько
– Кому ви відмовляєте в процедурі перманентного макіяжу?

– Дівчатам, які вибирають нереальні та неестетичні кольори пігментів. Наприклад, для татуажу губ таким кольором є фуксія. Це дуже небезпечний колір, який може перетворитися на брудний коричнево-бузковий тон на губах, коли вони заживуть.

– З яким проханням найчастіше до вас звертаються клієнтки, які приходять на процедуру перманентного макіяжу?

– Наші клієнтки поділяються на дві категорії: ті, хто звернувся з метою виправлення/перекриття старого, невдалого татуажу, і дівчата, які ніколи не робили цю процедуру, але дуже хочуть додати своєму образу декілька ідеальних штрихів.

– Чи існують протипоказання до процедури перманентного макіяжу?

– Звісно. До цієї процедури не можуть бути допущені діабетики, це пов’язано зі складним заживанням ран і ризиком приєднання бактеріальної інфекції. Відмовляємо також епілептикам, оскільки процедура може спровокувати напад, а надати першу медичну допомогу без медичної освіти досить проблематично. Вагітним і дівчатам, які годують, неповнолітнім, онкохворим, людям, які хворіють на гепатит, СНІДом тощо. Також доводиться відмовляти в процедурі зі зрозумілих причин. Ми не працюємо з пацієнтами, у яких є будь-які шкірні захворювання, наприклад, псоріаз та інші.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також
Читайте також