Моментальна засмага: переваги й недоліки

Засмагле тіло не виходить із моди ось уже понад сто років. Від бронзового відтінку шкіри незмінно шаленіють уже багато поколінь голлівудських зірок, нью-йоркських супермоделей і паризьких модниць. Змінюються лише засоби й методи, за допомогою яких ми його досягаємо. Один із найбільш поширених — моментальна засмага. Цей винахід, знову ж таки, перевірений багатьма поколіннями і вдосконалений безліччю майстрів своєї справи, адже практикують його ще із 60-х років минулого століття.

Моментальною засмагою називають салонну процедуру, під час якої на тіло за допомогою спеціального обладнання наносять тростинний лосьйон. Засіб вступає в реакцію з верхнім шаром шкіри і фарбує епідерміс у темний колір. Для проявлення засмаги зазвичай необхідно орієнтовно 6 –10 годин, а тримається вона від 7 до 14 днів, поступово зникаючи в результаті постійного відлущування клітин рогового шару шкіри.

Переваги моментальної засмаги

  • Головна перевага миттєвої засмаги в тому, що відтінок та інтенсивність можна обирати на свій смак. Так, на відміну від сонячних ванн, ще не розпочавши процедуру, ви можете собі уявити, який точно вона дасть результат.
  • Другий позитивний нюанс моментальної засмаги — вона цілком безпечна. Засоби, які розпилюють на шкіру під час процедури, розробляються на основі витяжки з цукрової тростини. Ця речовина містить моносахарид дегідроацетон (dha), який після нанесення на епідерміс вступає у взаємодію з клітинами епідермісу й забарвлює їх у темний відтінок. З огляду на те, що дегідроацетон працює лише у верхніх шарах шкіри й діє доволі м’яко, то жодної шкоди організму чи навіть дермі він принести не може.
  • Моментальна засмага наноситься на шкіру за допомогою спеціального розпилювача. Завдяки цьому засіб розподіляється максимально рівномірно на все тіло, не залишаючи плям і розводів. Так само рівномірно і змивається. Тому з моментальною засмагою імідж далматинця вам точно не світить.
  • Процедура моментальної засмаги потребує мінімальних часових затрат: буквально за кілька хвилин усе тіло буде опрацьовано розчином, і ще кілька хвилин знадобиться зачекати, щоб він увібрався в шкіру.
  • Миттєва засмага підходить алергікам, людям зі світлою шкірою, а також вагітним жінкам, оскільки склад засобу не містить речовин, що спричиняють почервоніння чи алергічні реакції на шкірі.

Недоліки моментальної засмаги

  • Перший неприємний нюанс моментальної засмаги — кілька годин після процедури рекомендовано відмовитися від речей, що щільно прилягають до тіла на користь вільних сорочок і суконь. Усе для того, щоб дозволити засобу добре увібратися в шкіру.
  • Моментальна засмага, як і всі інші засоби для змінення відтінку тіла, сушить шкіру. Тому після процедури потрібно буде частіше зволожувати шкіру і використовувати засоби з інтенсивними складами.
  • Зробивши моментальну засмагу, доведеться на тиждень відмовитися від засобів із кислотами, пілінгів і скрабів, щоб засмага не змивалася занадто швидко.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також
Читайте також