Будь-яку, навіть найбільш консервативну дівчину, хоча б раз у житті осяяла негайна геніальна ідея: «Хочу чубчик». Але ви впевнені, що це хороша ідея обстригти волосся якраз в період холодів і головних уборів? Якщо ви все одно хочете змін і бажаєте змінити звичну зачіску на модну стрижку з чубчиком, ось кілька корисних речей, які варто знати, перед тим, як підстригти чубок. Рекомендуємо прочитати, оскільки автор цього матеріалу і сама носила різні варіанти чубчиків за останній рік.
Вивчіть тренди, але пам’ятайте про свій тип обличчя
Тренди 2019-2020 роки говорять нам, що наймодніший чубчик останнього століття – французький подовжений чубчик – не вийде з моди ще довгий час. Мікро-чубчики також залишаються актуальними. Крім цих варіантів стрижок, в моді будуть багатошаровий чубчик і чубчик-шторка. Якщо перший варіант пасує всім, то з іншими трендовими стрижками варто бути акуратніше. Baby-чубчик вкрай рідко комусь личить. Аби такий чубчик підкреслював ваші сильні сторони, у вас повинно бути обличчя овальної або трикутної форми з точеними вилицями і підборіддям. Ідеальний приклад – Емма Вотсон.
Взагалі, перед стрижкою важливо враховувати свій тип і форму обличчя. Проконсультуйтеся зі своїм стилістом, щоб визначити, який чубчик вам пасує. Краще не вибирати гарячі тренди, а зробити чубок, яка підкреслить саме ваші індивідуальні риси обличчя і буде гармоніювати з вашим стилем.
Почніть з малого
Якщо ви не впевнені, чи личитиме вам короткий чубчик або якийсь інший варіант зачіски, спробуйте підстригти спочатку довгий французький чубок. Повторимо: він пасує всім без винятку і зробити його можна з будь-якої стрижкою – від бобу до довгого волосся. Такий чубчик відмінно виглядає і з багатошаровими стрижками і з волоссям із рівним зрізом. Не рубайте з плеча і не обрізайте відразу якийсь оригінальний варіант чубка. Можливо, вам настільки сподобається французький стиль, що ви не захочете його змінювати і вкорочувати стрижку. Надихайтеся стрижками француженок – Жанни Дамас, Віолетти, Каролін де Мегре.
Пам’ятайте про головні убори
Якщо ви вирішили стригти чубок перед зимою, пам’ятайте, що не всі головні убори поєднуються з ним. Про теплі шапки можете забути, оскільки вони зіпсують укладку і чубчик буде стирчати як у Альфа, коли ви знімете шапку. З чубчиками, особливо мікро-чубчиками, поєднуються в основному вовняні широкополі капелюхи, федори, берети, в’язані пов’язки і, звісно, хустки. Останній варіант взагалі ідеальний, оскільки він є еталоном французького шику. Проте взимку в шовковій хустці буде холоднувато.
Потоваришуйте із сухим шампунем і готуйтеся до щоденних укладок
Спочатку розвіємо універсальний міф про чубчики: вони не вимагають особливого догляду. Але варто розуміти, що чубчик буде засалюватися швидше, ніж основна маса волосся. Особливо, якщо ви будете регулярно займатися спортом, носити головні убори або просто макіяж. Нерідко чубчик стає брудним вже до вечора в перший день після миття голови. Мити локони кожен день – не варіант. Тому вашим новим кращим другом повинен стати сухий шампунь. І фен. Неважливо, помили ви чубчик чи ні, швидкий сплеск тепла, а потім холодний сплеск повітря приборкає неслухняні пасма і додасть свіжості укладці.
Для укладки стрижки не буде потрібно кілька годин на день, незалежно від того, який у вас тип волосся. Але чубчик вимагає елемента щоденного укладання. Так, іноді можна навіть мити чубчик окремо від основної маси волосся. І приготуйтеся до того, що з чубчиком ви будете використовувати фен і розчіску-щітку кожен день.
Відрощувати чубчик складно
Найжахливіший момент для тих, хто вирішив відрощувати чубок – перші два-три місяці. В цей перехідний період волосся буде складно укладати, вони будуть лягати не так, як ви хочете, тому доведеться знайти укладки, які допоможуть заховати відрослий чубок. Далі все піде як по маслу.
Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!