Прибираємо жир з боків і живота – вправи і тренування для тонкої талії

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Прибираємо жир з боків і живота – вправи і тренування для тонкої талії

Аби позбутися зайвих сантиметрів на талії та животі (особливо в нижній частині), потрібно не тільки правильно харчуватися, але й виконувати вправи, які підтягнуть м’язи преса і спини.

Почнімо з того, що обсяг нашої талії залежить від кількості жиру на животі й боках. Для цього мають залучитися в роботу м’язи преса (всі), нижньої частини спини (поперек) і глибокі м’язи кора. Останнє означає, що для того, аби прибрати боки й живіт, та отримати тонку талію, доведеться вибирати вправи, які змушуватимуть працювати не тільки прес, а й м’язи кора. Наприклад, різні варіанти планки, як статичні, так і динамічні, відмінно підходять для цієї мети.

Також для більш швидкого спалювання жиру в цих місцях до свого тренувального плану можна додати аеробні тренування, які будуть тримати ваш пульс в зоні спалювання жиру досить тривалий час. Наприклад, біг, велосипед або плавання – ідеальні варіанти навантаження такого формату. Ви і здоров’я серцево-респіраторної системи поправите, і схуднете.

І, звичайно ж, потрібно пам’ятати про правильне харчування, якісний сон і позбавленні від стресу, оскільки вісцеральний жир на животі (кортизоловий живіт) виникає від стресу і недосипання.

Отже, давайте почнемо наш шлях до тонкої та красивої талії!

Вправи і тренування

Тренування для позбавлення жиру на боках і животі плюс вправи для сідниць

Позбавляємося жиру на животі й боках. 15-хвилинне тренування для початківців

9 кращих вправ для тонкої талії

10-хвилинне тренування на прес

Вправи для тонкої талії стоячи

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також