Синці під очима: причини виникнення та усунення філерами

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

До недавнього часу проблеми синців під очима вирішувала хірургія, а зараз естетична медицина та косметологія пропонують абсолютно безпечний і ефективний спосіб корекції. Давайте розбиратися!

Синці під очима з’являються не тільки від недосипу, втоми або стресу. Нерідко вони сигналізують про деяких захворюваннях. В цьому випадку, не нормалізувавши режим дня і не заспокоївши нервову систему, від синіх кіл під очима не позбутися.

Детальніше про те, звідки беруться синці під очима, як прибирають синці під очима косметичними засобами розповідає лікар-косметолог, фахівець міжнародного рівня Олена Юріївна Гнатишина.

Елена Юрьевна Гнатышина

«Між черепом і нашою шкірою знаходиться підшкірно жирова клітковина (ПЖК), яка з віком стає тоншою або, в разі надмірної маси тіла, збільшується в об’ємі, як в принципі і все наше тіло. У першому випадку ми отримуємо синці під очима, а в другому грижі.

При витонченні ПЖК або її повної втрати починають візуалізуватися всі кровоносні судини і капіляри. Шкіра в периорбітальній зоні дуже ніжна і тонка, в середньому близько 0,5 мм, і синява під очима, це не що інше, як просвіти наших власних судин і капілярів», – пояснює Олена Юріївна.

На вирішення проблеми темних кіл під очима потрібно всього лише півгодини часу. Завдання лікаря-косметолога полягає у відновленні обсягу ПЖК, і тут на допомогу приходить контурна пластика нососльозної борозни за допомогою філера гіалуронової кислоти.

читайте також

Синяки под глазами

Філери від синців під очима: що це

Філер це – ін’єкційний препарат на основі гіалуронової кислоти, що має вигляд прозорого гелю. Філмери використовують в косметології для корекції і усунення косметичних дефектів пацієнта. За допомогою філера можна скоригувати форму вилиць, носа, підборіддя, збільшити губи, усунути зморшки, синці під очима і не тільки.

На сьогоднішній день філери на основі гіалуронової кислоти визнані найбезпечнішими! Ця процедура моментально подарує вашому обличчю свіжість і здоровий вигляд.

Алгоритм процедури корекції нососльозної борозни філером

 • Проведення очищувальних маніпуляцій.
 • Нанесення розмітки.
 • Введення препарату за допомогою канюлі (спеціальної голки) за певною методикою (залежить від нюансів зони, що коригується).
 • Наступні асептичні маніпуляції.
 • Консультування пацієнта з догляду за зоною корекції.

Результат від процедури ви побачите відразу. Сидячи в кріслі лікаря-косметолога, ви пошкодуєте, що не зробили процедуру раніше. З кожним днем зона корекції виглядатиме все краще і краще.

Ефект від процедури може тривати від 8 до 12 місяців, після чого контурну пластику нососльозної борозни можна буде за бажанням повторити. Орієнтовна вартість процедури від 250 євро за 1 мл препарату. Домагаючись ідеального результату, найчастіше потрібно 2 мл препарату (по одному на кожне око).

Контурна пластика: протипоказання процедури

 1. Захворювання, такі як діабет, гемофілія, рак будь-якої локалізації, імунні захворювання;
 2. Тенденція до утворення келоїдних рубців;
 3. Алергічні реакції, випадки фіброзу або реакції відторгнення до попередніх ін’єкційним наповнювачів;
 4. Наявність штучного (силіконового) наповнювача в цільовій зоні ін’єкції.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також