Швидке омолодження обличчя: що таке full face-ліфтинг і навіщо він потрібен

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Фул фейс - це комплексна процедура омолодження обличчя, за один раз і з тривалим ефектом. По суті, процедура фул фейс – контурна ін'єкційна пластика всього обличчя, що дозволяє заповнити втрачений об'єм у всіх зонах. Beauty HUB розуміється на тонкощах даної методики.

Фул фейс косметологія – це комплекс процедур, що виконуються на обличчі з метою покращення його стану та зовнішнього вигляду. Цей термін зазвичай використовується для опису комплексного підходу, що включає декілька різних процедур, спрямованих на покращення всіх аспектів шкіри обличчя.

Що таке фул фейс: відповідає косметолог

Фул фейс ін’єкційна пластика – це процедура естетичної медицини, яка використовується для моделювання та корекції контурів обличчя за допомогою ін’єкцій різних речовин. Контурна пластика обличчя включає використання різних наповнювачів для створення об’єму і підтримки форми обличчя. Деякі з найбільш поширених наповнювачів, що використовуються для фулів фейс контурної пластики, включають гіалуронову кислоту, гідроксиапатит кальцій і полі-L-молочну кислоту.

Процедура фул фейс контурної ін’єкційної пластики може включати ін’єкції в різні області обличчя, такі як щоки, підборіддя, губи, лоб, підборіддя і періорбітальна область (окологочні зморшки). Метою такої пластики є створення гармонійного та молодого зовнішнього вигляду, відновлення обсягу та усунення зморшок та недоліків.

При проведенні фулів фейс контурної ін’єкційної пластики важливо звернутися до досвідченого та кваліфікованого фахівця у галузі естетичної медицини. Лікар повинен мати гарне розуміння анатомії обличчя та вміння досягти природного та гармонійного результату.

Техніка фул фейс: як проводиться аналіз обличчя

Оцінити обличчя може не тільки фахівець, але і будь-яка дівчина самостійно. «Якщо подивитися на своє обличчя в анфас, а потім в профіль, можна звернути увагу, що пишні губи красиво виглядають, коли є певні пропорції обличчя в профіль, коли є підкреслений овал, правильно виступаюче підборіддя, коли лінія Рікетса (від кінчика носа до підборіддя ) проходить правильно, коли виражені кути нижньої щелепи – тоді все це виглядає гармонійно і красиво. І навпаки, якщо є виражене або маленьке підборіддя, подовжений кінчик носа, скошений овал, то навіть пишні губи на цьому обличчі будуть виглядати негармонійно. Може бути в анфас це буде симпатично, але в профіль вся ця краса розвіється. Ось чому важливо робити не просто губи, прибирати одні лише гусячі лапки або витончувати підборіддя, а важливо коригувати всі нюанси і зони в цілому. Звичайно, якщо ми хочемо максимальний ефект від філерів і омолодження обличчя за одну процедуру».

оксана пашковская врач косметолог

Чому фулфейс-корекція так важлива?

«Коли людина приходить на контурну пластику, фахівець повинен завжди проаналізувати все обличчя, – розповідає лікар-косметолог Оксана Пашковська. – Не тільки окрему зону, а й подивитися на обличчя в цілому: врахувати його пропорції, провести аналіз обличчя в анфас і профіль, подивитися, наскільки гармонійні всі зони обличчя по відношенню один до одного. Буває, від збільшення губ доводиться й відмовляти якраз після цього аналізу. Але, наприклад, коли є вікові зміни, вони відбуваються в усіх зонах і шарах шкіри. І гармонізація обличчя фулфейс якраз і дозволяє врахувати всі ці зміни. Тобто якщо втратилися обсяги обличчя в вилицях, то вони втратилися і в овалі, щоках тощо. Так само і з молодим обличчям: якщо ми хочемо його гармонізувати, ми можемо за допомогою фулфейс-корекції врахувати всі пропорції обличчя і їх поліпшити. Ось чому не можна робити одну зону окремо від всього обличчя: потрібно завжди дивитися, наскільки ця зона пропорційна і гармонійна в обличчі. І якщо ми бачимо, що є певні нюанси в тій чи іншій зоні, то контурна пластика нам дозволяє це врахувати і нівелювати».

Фулфейс ботокс та фулфейс філерами: у чому різниця

Ідея фулфейс полягає в комбінуванні декількох косметологічних методик. Наприклад, заповнення об’ємів і розгладження зморщок досягаються введенням препаратів гіалуронової кислоти і ботулотоксину відповідно.

Фулфейс не припускає, що кожному пацієнту будуть коригувати абсолютно всі зони обличчя – це вже індивідуально. Звичайно, лікар-косметолог вислуховує всі побажання пацієнта, але, проаналізувавши обличчя, часто буває, що проблема його гармонізації або омолодження знаходиться зовсім не там, де думає сам пацієнт. Наприклад, коли хочуть зменшити ніс, виявляється, потрібно трохи збільшити підборіддя і підкоригувати щоки – і тоді стає гармонійним сам ніс і миттєво перетворюється обличчя і в анфас, і в профіль. Обличчя гарнішає і молодіє буквально відразу після процедури, а ефект триває кілька років (в залежності від обраних препаратів).

читайте також

Full face: скільки тримається процедура

линия Рикетса

Контурна пластика обличчя з використанням наповнювачів тимчасова процедура, і результати можуть тривати від кількох місяців до року, залежно від типу наповнювача та індивідуальних особливостей пацієнта.

Процедура контурної контурної пластики обличчя може відрізнятися в залежності від декількох факторів, включаючи тип заповнювача, що використовується, і індивідуальні особливості пацієнта.

Біорезорбовані заповнювачі, такі як гіалуронова кислота, зазвичай тримаються протягом 6-12 місяців, перш ніж вони повністю розсмоктуються організмом. Проте з часом ефект може поступово зменшуватися, і може знадобитися повторна процедура підтримки бажаних результатів.

Пластичні заповнювачі, такі як поліметилметакрилат (ПММА), мають більш тривалий ефект. Вони можуть продовжитись від року і більше, але при цьому вони є постійними і не розсмоктуються.

Важливо відзначити, що тривалість ефекту контурної пластики обличчя може змінюватись в залежності від безлічі факторів, включаючи область обробки, індивідуальні особливості пацієнта, метаболічну активність та техніку, що використовується під час процедури. Рекомендується обговорити з пластичним хірургом або косметологом, щоб отримати більш точну інформацію про тривалість ефекту та очікувані результати для конкретного випадку.

Вартість фулфейс-корекції обличчя варіюється від вартості 1 мл препарату. Середнє дозування для омолодження / гармонізації обличчя фулфейс – від 2,5 – 3,5 мл. 

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також