Аби стати лікарем-косметологом, необхідно закінчити медичний університет й отримати диплом про вищу медичну освіту, бажано за напрямом «Лікувальна справа». На цьому розвиток і становлення фахівця не закінчується. Також обов’язковою вимогою є навчання в інтернатурі або ординатурі й отримання спеціалізації з дерматовенерології. Незабаром після цього доведеться витратити ще півроку на професійну перепідготовку з косметології і тільки після цього складного шляху можна сміливо заявити про становлення лікаря-косметолога.
Наявність бездоганного естетичного смаку – запорука успіху будь-якого лікаря-косметолога.
Сприйняття і поняття краси у всіх різне. Під час вибору лікаря-косметолога, зверніть увагу на його індивідуальний «почерк». Він є завжди і у всіх лікарів.
Одні «штампують» однакові величезні губи на все обличчя, а інші враховують індивідуальні особливості й акцентують увагу на гармонійному збільшенні губ кожного пацієнта. Всі хочуть губи Анжеліни Джолі, але мало кому вони пасують.
Стандарти краси змінюються. Зараз популярні пишні форми в усіх їх проявах, а образ дівчинки-Твіггі вже не настільки популярний. Сексуальність проти аристократичної зовнішності.
Ще зовсім недавно були модними обличчя з категорії baby face, а зараз поваги заслуговують фахівці, які вірять в happy look. Вони підкреслюють ваші родзинки і завжди зберігають привабливу легку асиметрію.
Часом зовсім різні люди, виходячи з кабінету лікаря-косметолога, виглядають абсолютно однаково. Цінуйте того, хто не змінює типаж, а підкреслює його. Лікар-косметолог, як скульптор, – що «виліпить», з тим вам і жити далі.
На що варто звернути увагу при виборі лікаря-косметолога:
- Освіта. Не соромтеся запитати про освіту фахівця. Лікар-косметолог зобов’язаний мати не тільки вищу медичну освіту, але і спеціальну освіту з ін’єкційної косметології.
- Досвід. Двадцятип’ятирічний лікар-косметолог досвідченим бути не може. Вік у цьому випадку все-таки показник.
- Відгуки і чутки. Не нехтуйте сарафанним радіо, рекомендаціями подруг, відгуками в соціальних мережах.
- Фото робіт. Під час вибору лікаря-косметолога не полінуйтеся зайти на його сторінку в Facebook і профіль Instagram. Подивіться на роботи лікаря, проаналізуйте їх. Якщо фотографій робіт «до і після» немає, то це як мінімум дивно.
- Охайний зовнішній вигляд. Лікар має бути одягнений в чисту лікарську уніформу, волосся має бути прибрано, а прикраси знято. Зверніть увагу на манікюр. Довгі наращені нігті в стразах не надто доречні в цьому випадку.
- Чистота робочого місця. Розкидані препарати, бруд, недотримання асептики й антисептики мають насторожувати.
- Просто про складне. Якщо під час розмови з лікарем ви його розумієте і у вас не починає сіпатися око від незрозумілої медичної термінології – ви на правильному шляху.
- Акценти. Якщо з порога лікар-косметолог акцентує увагу на прайсі, а не на вашій проблемі, то краще розвернутися і піти.
- Гідний фахівець не йде на поводі в пацієнта. Він завжди вислухає, проаналізує проблему і скаже свою думку щодо її усунення. Його бачення проблеми і методів вирішення не завжди може збігатися з вашим. Це нормально.
Знайти свого лікаря-косметолога важко, але можливо. Якщо вам пощастило і ви зустріли такого на своєму шляху, то постарайтеся поважати його і йдіть з ним по життю разом. На знак подяки він подарує вам лояльність і молодість на все життя.
Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!
Фото: Shutterstock