Як вибрати лікаря-косметолога і не стати його жертвою

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Дізнайся, на що слід звернути увагу під час вибору лікаря-косметолога.

Аби стати лікарем-косметологом, необхідно закінчити медичний університет й отримати диплом про вищу медичну освіту, бажано за напрямом «Лікувальна справа». На цьому розвиток і становлення фахівця не закінчується. Також обов’язковою вимогою є навчання в інтернатурі або ординатурі й отримання спеціалізації з дерматовенерології. Незабаром після цього доведеться витратити ще півроку на професійну перепідготовку з косметології і тільки після цього складного шляху можна сміливо заявити про становлення лікаря-косметолога.

Наявність бездоганного естетичного смаку – запорука успіху будь-якого лікаря-косметолога.

Сприйняття і поняття краси у всіх різне. Під час вибору лікаря-косметолога, зверніть увагу на його індивідуальний «почерк». Він є завжди і у всіх лікарів.

Одні «штампують» однакові величезні губи на все обличчя, а інші враховують індивідуальні особливості й акцентують увагу на гармонійному збільшенні губ кожного пацієнта. Всі хочуть губи Анжеліни Джолі, але мало кому вони пасують.

Как выбрать врача-эстетиста

Стандарти краси змінюються. Зараз популярні пишні форми в усіх їх проявах, а образ дівчинки-Твіггі вже не настільки популярний. Сексуальність проти аристократичної зовнішності.

Ще зовсім недавно були модними обличчя з категорії baby face, а зараз поваги заслуговують фахівці, які вірять в happy look. Вони підкреслюють ваші родзинки і завжди зберігають привабливу легку асиметрію.

Часом зовсім різні люди, виходячи з кабінету лікаря-косметолога, виглядають абсолютно однаково. Цінуйте того, хто не змінює типаж, а підкреслює його. Лікар-косметолог, як скульптор, – що «виліпить», з тим вам і жити далі.

Как выбрать врача

На що варто звернути увагу при виборі лікаря-косметолога:

 • Освіта. Не соромтеся запитати про освіту фахівця. Лікар-косметолог зобов’язаний мати не тільки вищу медичну освіту, але і спеціальну освіту з ін’єкційної косметології.
 • Досвід. Двадцятип’ятирічний лікар-косметолог досвідченим бути не може. Вік у цьому випадку все-таки показник.
 • Відгуки і чутки. Не нехтуйте сарафанним радіо, рекомендаціями подруг, відгуками в соціальних мережах.
 • Фото робіт. Під час вибору лікаря-косметолога не полінуйтеся зайти на його сторінку в Facebook і профіль Instagram. Подивіться на роботи лікаря, проаналізуйте їх. Якщо фотографій робіт «до і після» немає, то це як мінімум дивно.
 • Охайний зовнішній вигляд. Лікар має бути одягнений в чисту лікарську уніформу, волосся має бути прибрано, а прикраси знято. Зверніть увагу на манікюр. Довгі наращені нігті в стразах не надто доречні в цьому випадку.
 • Чистота робочого місця. Розкидані препарати, бруд, недотримання асептики й антисептики мають насторожувати.
 • Просто про складне. Якщо під час розмови з лікарем ви його розумієте і у вас не починає сіпатися око від незрозумілої медичної термінології – ви на правильному шляху.
 • Акценти. Якщо з порога лікар-косметолог акцентує увагу на прайсі, а не на вашій проблемі, то краще розвернутися і піти.
 • Гідний фахівець не йде на поводі в пацієнта. Він завжди вислухає, проаналізує проблему і скаже свою думку щодо її усунення. Його бачення проблеми і методів вирішення не завжди може збігатися з вашим. Це нормально.

Знайти свого лікаря-косметолога важко, але можливо. Якщо вам пощастило і ви зустріли такого на своєму шляху, то постарайтеся поважати його і йдіть з ним по життю разом. На знак подяки він подарує вам лояльність і молодість на все життя.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також

Фото: Shutterstock