B-Talks: лекція Ксенії Піскун “Жінка. Волосся. Літо.”

  • Туризм в Украине

  • Биохакинг кожи

  • Спецпроект Пептиды

  • Японская уходовая косметика

Незабаром літо, пляж та засмага. І якщо ви вже встигли попілкувалися про безпеку шкіри, не варто нехтувати догляду за волоссям у літній період.

16 травня відбудеться лекція бьюті-експерта та директора з розвитку компанії ARTFORMA Ксенії Піскун. Виступ присвячений нагальній та важливій темі – догляду за волоссям у літній період. Майданчиком для заходу стане простір Beauty HUB, який постійно проводить B-Talks, запрошуючи на них професіоналів сфери краси та здоров’я.

B-Talks – це діалоги експертів beauty індустрії, в яких вони детально розповідають про головні аспекти догляду за собою. Вам розповідатимуть про лайфхаки, які дійсно допоможуть зробити ваш зовнішній вигляд довершеним.

Ксенія Піскун розповість про найважливіші засоби для домашнього догляду, які точно захистять ваше волосся від руйнівного впливу сонячних променів, морської та хлорованої води. Не омине увагою і питання додаткового захисту голови та шкіри під час високої сонячної активності. Розповість про стайлінг, літні укладки, про те, як правильно підібрати стайлінгові засоби влітку та про те, як зберегти колір пофарбованого волосся під час високої сонячної активності.

Подписывайтесь на наш telegram-канал и не пропускайте самые полезные материалы от Beauty HUB!