Дневник Цибульской: про юность и беспорядочные огородные связи

  • Азбука витаминных добавок

    бады

  • Туризм в Украине

  • Биохакинг кожи

Дневник Цибульской: про юность и беспорядочные огородные связи

Почему выбор Крестной Феи с тыквой явно был опрометчивым, и слива – самое ценное приданое. Украинская певица и телеведущая, по совместительству колумнист Beauty HUB, Оля Цибульская рассказывает истории из детства, актуальные и по сей день.

Редакция Beauty HUB представила оригинальную версию текста, без перевода.

Коли я була дитиною, ми жили в малесенькій однокімнатній квартирі в гуртожитку. Там я любила писати вірші під столом на кухні, уявляючи, що то моя творча майстерня, ще дивитись новини з батьками зранку по ТБ, бо так здавалась собі дорослою, а ще читати казки, де багато писали про принцес.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Оля Цибульська (@cybulskaya)

Історія Попелюшки мене не чіпляла. Ми з нею чужі люди. В неї – мачуха, в мене супер МаПа. В неї туфлі, які вона губила, навіть знаючи, що то кришталь. У нас сервіз із кришталю, який ми берегли, як мою цнотливість. І туфлі лакові червоні, котрі водили мене на перші побачення, тому згубити – краще брови збрити (що я одного разу і зробила).

Хоча…. були в нас зв’язки. Городні! В неї карета з гарбуза, що возила на бал. А в мене – СЛИВА! Сливове дерево на городі біля гуртожитку, розміром з нашу квартиру.

Там мама викохала багато смакоти для сім’ї, але слива – то була моя слабкість.

Поперше, дуже смачна.

Подруге, єдина в дворі.

Потретє, я уявляла, що це моє придане :))) Ну в принцес же мало бути придане.

Так і бачила, як мій принц куштує з дерева, дивиться мені в очі і #всьо – любов на все життя. Зізнаюсь, деяких екземплярів я водила під ту сливу на побачення. До цьомів і слив діло не доходило. Бо як тільки відчувала, що в голові в нього сухофрукт – романтика в мені здихала наче миші, які у Попелюшки були за коней.

Потім я себе переконувала, що Лєні Бог дав груди, а мені сливу. І це на краще. Запевняла себе перед дзеркалом, підкладаючи вату в бюстгальтер, що ізюм в мені набагато важливіший за об’єми в районі грудної клітки.

Хто ж знав, що маленькі груди сьогодні стануть трендом. А великі – точно не допоможуть зустріти справжнього принца, а не кота в чоботях.

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Оля Цибульська (@cybulskaya)

Літо 2020 полетіло. Дивлюсь у дзеркало, а ніби нічого не змінилось. Мабуть, то сливи. Від них зникають зморшки і дурні думки, коли сумно.

Я їх лопала з задоволенням весь сезон і зекономила на дорогих кремах. Я, але не мій принц. Бо за таку красу зі сливами треба платити.

Подписывайтесь на наш Telegram-канал и не пропускайте самые полезные материалы от Beauty HUB!