7 корисних звичок, які роблять нас розумнішими

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

7 корисних звичок, які роблять нас розумнішими

Тренувати свій розум дуже важливо, але іноді буває складно зрозуміти, з яких кроків варто розпочати. У цій статті зібрали корисні щоденні звички, які сприяють розвитку інтелекту та покращують якість життя загалом.

Бути розумним та освіченим – круто, але це не приходить від народження, над своїм інтелектом необхідно старанно працювати. Так, це праця, причому непроста. Розумні та талановиті люди, які досягають у житті великих успіхів, мають прості звички, яких дотримуються щодня. Хочете ними також опанувати? Почніть зі списку нижче.

7 корисних звичок, які роблять нас розумнішими

Будьте допитливим

Намагайтеся вивчати якнайбільше інформації та виявляти щиру цікавість до того, що вас захоплює. З кожною можливістю дізнатися щось нове ви стаєте розумнішим, а ваш інтелект розвивається. І не бійтеся ставити запитання там, де вам щось незрозуміло. Ґуґліть, питайте, цікавтеся – і це допоможе вам знайти істину.

Спілкуйтеся з розумними людьми

Оточення формує наші цінності, переконання та спосіб думки, тому будьте вибірковими зі своїм колом спілкування. Проводьте час з інтелектуалами – це допоможе вам постійно підживлювати свій мозок, адже з розумними людьми завжди є що обговорити й у них завжди є чому повчитися.

7 корисних звичок, які роблять нас розумнішими

Більше читайте

Займіть мозок серйозним читвом, а не зірковими плітками та блогерськими постами. Все це лише створює ілюзію знань, яка стала нормою в наші дні. Справді збагатити свій інтелект допоможуть книги, пізнавальна література, лонґріди й експертні матеріали у журналах та на сайтах. Знайдіть свій формат і робіть це якомога частіше, але головне – із задоволенням.

Постійно навчайтеся нового

Замініть багатогодинний перегляд серіалів і зависання в соцмережах чимось кориснішим для розуму. Ніхто не говорить зовсім позбавити себе цих задоволень, але намагайтеся щодня приділяти хоча б трохи вільного часу вивченню чогось нового, щоб розвивати свій мозок, кар’єру та взагалі життя. Довіртеся постійному припливу знань, будь то курси, підкасти, вебінари або повноцінне онлайн-навчання з уроками та домашніми завданнями.

7 корисних звичок, які роблять нас розумнішими

Дивіться страху у вічі

Роблячи те, що вас лякає, ви стаєте не тільки хоробрішим і стійкішим до життєвих випробувань, але й тренуєте свій мозок. У пошуку рішень особливо складних завдань ваша голова починає працювати продуктивніше, ви мислите ширше та об’ємніше, можете подивитися на звичні речі під іншим кутом. Подолавши власні страхи та бар’єри, ви позбавляєтеся невпевненості, дискомфорту і можете заслужено пишатися собою.

Тренуйте не тільки розум, а й тіло

Розвиваючись розумово, не забувайте розвиватися фізично – мозок та тіло тісно пов’язані. Якість розуму безпосередньо залежить від здоров’я, загальної бадьорості та м’язового тонусу. До того ж фізична активність привчає до дисципліни, що сприятливо позначається на ефективному освоєнні корисних звичок та нових знань.

7 корисних звичок, які роблять нас розумнішими

Ведіть щоденник

Ніщо так не мотивує і не допомагає ставати розумнішими, як особистий досвід та власні досягнення. А щоб ви про них не забували, візьміть за правило вести щоденник. Щовечора приділяйте кілька хвилин, щоб записати думки, події та інсайти минулого дня. До речі, нотатки в телефоні не враховуються – групові дослідження показали, що саме письмова форма краще підвищує мозкову міць.

Підсумовуючи вищесказане, варто зазначити важливість використання набутих знань, адже немає сенсу вивчати щось, якщо ви не плануєте застосовувати це на практиці. Вивчення нового допомагає розкриттю інтелектуального ресурсу, а застосування отриманих знань подвоює ефективність процесу.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також