Особиста справа: топ-5 планерів на 2021 рік

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Личное дело: топ-5 планеров на 2021

Одна з найголовніших справ напередодні нового року – знайти планер, який буде служити в ролі вірного помічника протягом наступних 12 місяців і заодно милувати око своїм зовнішнім виглядом. Редакція Beauty HUB підібрала п'ятірку блокнотів саме з такими параметрами.

Епоха цифрових технологій подарувала нам можливість ставити нагадування про важливі справи у смартфоні, а для запису цілей і особистих думок користуватися електронним нотатником у гаджетах. Зручно, швидко і завжди під рукою. Для когось така опція звела нанівець суть паперових блокнотів та планерів. А комусь записи від руки і мануальне планування навпаки стали красивим ритуалом, що допомагає навести лад у голові. Якщо ви належите до другого типу людей, то напевно знаєте, наскільки складно знайти планер з ідеальними параметрами: якісний папір, логічне планування і, звісно, стильний дизайн. Редакція Beauty HUB підібрала топ-5 максимально зручних для використання і в той же час інстаграмних планерів на 2021 рік. 

Scandi home, My wonder book

Блокнот My wonder book від Scandi home – ідеальний мінімалістичний варіант щоденника на 2021 рік. Компактний розмір, тверда обкладинка і резинка, що туго зв’язує сторінки, дають можливість завжди тримати його при собі: від робочих зустрічей до далеких подорожей. Відтак, ваші думки, мрії та життєві цілі ніколи вас не покидатимуть. Орієнтовна вартість 179 грн. 

Orner, I have super-duper plan

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений ORNER (@orner.ukraine)

Планери від Orner давно здобули славу одних із найзручніших щоденників на весь рік. З ними під рукою буде абсолютно все, що необхідно для чіткого планування: недатовані розвороти на тиждень і місяць, дошка бажань і трекер звичок. А для підтримки хорошого настрою протягом всього року автори вклали у сторінки нові ілюстрації, надихаючі і веселі фрази на кожному з розворотів. Приємним бонусом є аркуші стікерів п’яти листівок для урізноманітнення записів. Орієнтовна вартість 500 грн.

Yourplanner, Aesthetic Edition


«Завжди буває вчасно» – девіз бренду Yourplanner. Власне тому вони випустили недатований планер Aesthetic Edition, в якому можна розписати свій рік максимально кастомізовано, залежно від планів, цілей та задумів. А мінімалістичний дизайн у теплій кольоровій гамі точно надихне вас на щось дуже креативне і грандіозне. У подарунок до планера йдуть стікери, за допомогою яких можна більш творчо підійти до планування наступного року. Орієнтовна вартість 550 грн. 

Lavla, My Self Journal

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений LAVLA (@lavla.official)

Бренд канцелярії Lavla цьогоріч зробили колаборацію із психологом і коучем зі щастя Аллою Клименко. Разом вони створили натхненний щоденник, що містить 75 списків, завдань та мотиваційних фраз для особистісного розвитку і кращого розуміння себе. Крім можливості чітко спланувати свій 2021 рік, планер надасть вам краще розуміння себе, допоможе чітко сформулювати цілі та сфокусуватися на правильних речах. Чим не інвестиція у власне “я”? Орієнтовна вартість 600 грн.

Woomoon Planner

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Woomoon | Місячний календар (@wooomooon)

Астрологічний планер Woomoon це інструмент, який допоможе прожити 2021 рік  синхронно з космічними процесами, розкривши потенціал кожного дня з астрологічного боку особисто для себе. Планер підходить як для прокачаних любителів астрології, так і для новачків на перших сторінках є вся потрібна інформація про знаки зодіаку, планети, місячний цикл і багато іншого. Щоденник складається з двох частин: датованого тижневика на пів року, а також порожніх сторінок у крапку, клітинку і зовсім без нічого для власних записів і малюнків. Орієнтовна вартість 815 грн.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також