Абетка здоров’я: які вітаміни варто приймати тим, хто займається спортом

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Абетка здоров'я: які вітаміни варто приймати тим, хто займається спортом

Без правильного балансу вітамінів та мінералів в організмі просто неможливо досягти ідеалу здоров'я та фізичних форм. Тож, якщо ви задумалися про запис у спортзал, відразу займіться своїм раціоном.

Регулярні фізичні навантаження мають силу кардинально  змінити наш організм, від мозкової діяльності та буденних звичок до міцності імунітету, а також фігури та якості шкіри. Однак чудодійна сила спортивних тренувань запускається тільки в тому випадку, якщо вона поєднана  зі збалансованим раціоном, наповненим усіма необхідними вітамінами та мінералами. Коли в організмі міститься недостатня кількість поживних речовин, людина стає менш енергійною, а під час занять спортом набагато швидше втомлюється. Ці прості симптоми, які через нестачу мікроелементів, можуть перерости у погану функціональність багатьох органів та підвищений ризик травматизму на заняттях. Дисбаланс також може перешкоджати втраті ваги меті, якою ми, мабуть, найчастіше мотивуємо себе до занять спортом. Отож, хто займається фізичною активністю, повинен обов’язково дбати про достатню кількість вітамінів в організмі. Без трьох, наведених нижче, вам точно не обійтись.

Омега-3

Про позитивний вплив риб’ячого жиру на здоров’я багато з нас пам’ятає з дитинства. Він відомий як вітамін, що підтримує організм у тонусі, укріплює імунітет і захищає від впливу зовнішніх факторів. Ці властивості важливі кожному, проте для спортсменів і тих, хто робить ставку на красиве тіло, він має особливе значення. Згідно з дослідженнями американських вчених, регулярне споживання риб’ячого жиру протягом шести тижнів змінює співвідношення жиру та м’язової маси в організмі. Тобто, під час занять спортом зайві сантиметри у вигляді жирових відкладень швидше тануть, а на їх місці формується м’язова тканина, що будує чіткий рельєф тіла. Такий вплив пояснюється тим, що Омега-3 знижує рівень кортизолу у крові. Кортизол відомий як гормон стресу, у надмірних кількостях він має багато негативних наслідків, серед яких – набір зайвої ваги та поява «кортизолового живота». Не кажучи вже про надмірну збудженість і перманентний стан стресу. Отож, приймаючи Омега-3, ми вбиваємо відразу двох зайців: моделюємо фігуру і тим часом стаємо більш стійкими до стресів.

Не менш важливо те, що Омега-3 допомагає врегулювати апетит. Разом з цим вітаміном у наш організм потрапляє достатня кількість амінокислот та поліненасичених жирів, які допомагають позбутися звички постійно перекушувати.

Абетка здоров'я: які вітаміни варто приймати тим, хто займається спортом

Омега-3 не синтезується організмом, а може потрапляти у нього тільки з продуктами, які  наш раціон містить не надто часто. Тож, за словами дієтологів, запаси цього компоненту просто необхідно поповнювати вітамінами в капсулах. Хорошим варіантом стане комплекс від перевіреного німецького виробника – «Доппельгерц». Капсули являють собою натуральне джерело поліненасичених жирних кислот Омега-3, отриманих з лососевих риб, і вітамін Е. Капсули «Доппельгерц» нейтральні на смак і запах, повністю натуральні, а також без штучних барвників та консервантів.

Колаген

Колаген є основою сполучних тканин, які забезпечують нормальне функціонування кісток, шкіри, кровоносних судин та усіх життєво важливих органів. Цей компонент відіграє ключову роль у міцності м’язів та зв’язок, регенерації клітин організму та оберігає нас від травм опорно-рухового апарата. Він також забезпечує еластичність шкіри. Під час схуднення і занять спортом важливість і розхідна кількість колагену зростає до критичної точки. Наприклад, після втрати ваги саме цей компонент допомагає запобігти обвисанню шкіри і забезпечити пружність м’язам. А під час активних тренувань його висока кількість в організмі допомагає уникнути болю у м’язах. Тож природні поклади колагену просто необхідно поповнювати тим, хто піклується про своє здоров’я та красу.

Абетка здоров'я: які вітаміни варто приймати тим, хто займається спортом

«Колаген 11000 Плюс» від «Доппельгерц» допоможе зберегти здоров’я і покрити усі потреби організму. Основним компонентом цього продукту є пептидний гідролізат колагену І типу, спеціально підібраний для роботи з опорно-руховою системою. Також до цього коктейля входять інші важливі компоненти: хондроїтину сульфат – забезпечує м’яке ковзання поверхні суглобів. Вітамін С сприяє синтезу власного колагену. Вітамін D3 відіграє важливу роль у підтримці кісток. Мідь важлива, щоб запобігати руйнуванню хрящів, селен бере участь в антиоксидантних процесах.

L-Карнітин

Незамінна амінокислота L-Карнітин бере участь у процесі вироблення енергії в організмі, тому її достатня кількість вкрай важлива для проведення активних тренувань і спалення калорій. L-Карнітин також допомагає забезпечити антиоксидантну дію і сприяє поліпшенню кровопостачання тканин під час фізичних навантажень. Ось власне і причина кращого тонусу організму та хороших результатів у спорті. 

Ідеальна доза L-Карнітину, яку складно отримати зі звичною нам їжею, міститься у дієтичній добавці “Спорт Леді”. Комплекс складається з L-Карнітину та Біотину, що разом сприяють покращенню енергетичних процесів і метаболізму в клітинах організму та допомагають розщепленню жирів.

Абетка здоров'я: які вітаміни варто приймати тим, хто займається спортом

Важлива перевага L-Карнітину для тих спортсменів, у кого на меті стоїть скинути зайві кілограми, у тому, що ця амінокислота сприяє переробленню запасів жирової тканини в енергію. Тож процес схуднення разом з цим компонентом значно пришвидшується, без побічних ефектів для організму та повернення ваги. Допоможе швидше набути ідеальних форм Slim-комплекс для зниження ваги від «Доппельгерц». Він власне і створений на основі L-Карнітину, який в комплексі з хромом і екстрактом зеленого чаю знижує жирову масу, сприяє збільшенню м’язової тканини і, що не менш важливо, допомагає підтримувати стабільну масу тіла після закінчення дієти.

Варто відзначити, що «Доппельгерц» бренд німецької компанії «Квайзер Фарма», яка спеціалізується на виробництві лікарських препаратів і вітамінно-мінеральних комплексів високої якості. Компанія постійно вдосконалює свою продукцію відповідно до очікувань клієнтів і вимог ринку. В основі всіх препаратів «Доппельгерц» лежать сучасні медичні дослідження і новітні технології, а продукти повністю відповідають індивідуальним потребам людей будь-якого віку і в будь-який час року. Вітаміни та спеціальні активні компоненти, що містяться в препаратах, що підтримують правильну роботу організму і дозволяють вести активний спосіб життя. Головні переваги компанії «Квайзер Фарма» столітній досвід роботи, високі стандарти виробництва і найкраща сировина для продукції. Саме завдяки цим якостям вона займає лідируючі позиції з продажу вітамінних комплексів в Німеччині.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також