Лляна олія для схуднення: як впливає на організм та коли її вживати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Лляна олія вже давно здобула славу вітамінної бомби для організму. А ще – запеклого ворога зайвих сантиметрів. Проте варто знати, як саме впливає лляна олія на наш організм і як її правильно вживати для схуднення.

Легкий помах руки, за допомогою якого ми поливаємо салат олією, може автоматично додати страві вдвічі більше користі. Особливо, якщо ми обираємо олію з насіння льону. У яскраво-золотистій рідині ховається безліч корисних речовин, необхідних для здорового функціонування нашого організму. Вітаміни групи B, мінерали та мікроелементи, такі, як кальцій, залізо, магній, фосфор, калій та цинк — це лише початок складу лляної олії. Найбільшу цінність цьому продукту дарують поліненасичені жирні кислоти омега-3 й омега-6 у складі. Ці кислоти не синтезуються організмом людини, але життєво необхідні для його нормального функціонування. Річ у тім, що саме з них синтезуються всі інші необхідні жири. І якщо лінолева кислота, омега-6  містяться і в інших рослинних оліях, то альфа- лінолеву кислоту, омега-3 у достатній кількості можна знайти лише в лляній.

Завдяки високому вмісту незамінних жирних кислот лляну олію рекомендують вживати для профілактики різноманітних захворювань. Проте почесне місце на кухонних полицях вона займає й серед тих, хто прагне зберігати стрункість. Є багато фактів про те, що лляна олія допомагає схуднути. Чи правда це та у яких випадках, розбиралася  редакція Beauty HUB.

Як лляна олія може допомогти при схудненні

Користь олії з насіння льону для фігури пов’язана з її унікальними харчовими властивостями та корисним складом. Активні кислоти, на які багата олія, допомагають розщепити жири на гліцерин і воду. Під час такого впливу вага тіла плавно знижується, але організм при цьому не відчуває стресу, оскільки насичується корисними вітамінами та мікроелементами. Саме насіння льону, так само, як і олія з нього, допомагають вивести з організму токсини, а також налагодити роботу травної системи. Це додатково допомагає врегулювати апетит і як наслідок скинути зайві кілограми.

Як правильно вживати лляну олію для схуднення

Для того, аби стимулювати процеси спалювання жиру в організмі, лляну олію бажано пити двічі на день. Перший раз необхідно випити 1 столову ложку олії вранці натщесерце, бажано за пів години до першого вживання їжі. Другий раз на день олію бажано пити на ніч, не раніше, ніж за годину після останнього вживання їжі. Для того, аби в ротовій порожнині не залишалося неприємного присмаку, олію можна запити склянкою води. Проте в жодному випадку не гарячої. Для того, аби зберегти всі корисні властивості продукту, його не варто поєднувати з продуктами високих температур.

Варто запам’ятати, що правило «чим більше — тим краще» у випадку з лляною олією не діє. В одній столовій ложці продукту міститься 124 калорії, а ще рекордна кількість жирів, які за передозування не найкращим чином впливають на організм. Тому, на думку медиків, 2 столові ложки лляної олії на день — цілком достатня кількість, яка за три місяці мусить дати блискучий результат у разі, якщо поєднувати вживання з правильною дієтою та фізичними навантаженнями. Після курсу приймання варто зробити перерву на декілька місяців.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також