Магнітні бурі в жовтні 2021: коли чекати й що планувати

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Магнітні бурі в жовтні 2021: коли чекати й що планувати

Коли будуть магнітні бурі в жовтні 2021 року, дізналася редакція Beauty HUB. Також ми підготували рекомендації лікарів, чого не можна робити під час спалахів на Сонці, щоб вберегтися від поганого самопочуття.

На думку експертів, магнітні бурі впливають на самопочуття орієнтовно 60% населення Землі. Багато людей не пов’язує погіршення самопочуття, безсоння, проблеми з травленням саме зі спалахами на Сонці й не вивчає графік магнітних бур. А дарма. Багато експертів говорять про те, що коригування елементарних рутинних справ у період геомагнітних спалахів може значно покращити якість життя.

У жовтні 2021 року планується дві магнітні бурі — на початку місяця і в самому кінці. Дізнаймося прогноз геомагнітних спалахів і розберімося, як їх пережити без негативних наслідків.

Коли чекати магнітні бурі в жовтні 2021 року

Магнітна буря 1 жовтня 2021 року. Перший день жовтня зустріне нас слабким геомагнітним коливанням. Фахівці припускають, що воно матиме вплив виключно на метеочутливих людей.

Магнітна буря 29–30 жовтня 2021 року. Експерти стверджують, що дводенне геомагнітне коливання може спричинити проблеми зі сном. Особливо відповідально до планування останніх днів жовтня варто підійти метеозалежним людям: уникайте важкої фізичної роботи, особливо, якщо ви до неї не звикли, та майте при собі ліки від головного болю.

Як пережити магнітні бурі в жовтні 2021 року

У дні, коли прогнозуються магнітні бурі, важливо переглянути графік спортивних тренувань. Під час коливання геомагнітного поля Землі наш організм стає набагато вразливіший: є більші ризики травмувати м’язи та суглоби. Агресивні косметологічні процедури також варто відкласти на інший день, бо реабілітація може затягнутися.

У період магнітних бур важливо бути обачнішими й у питанні харчування. Жирні, копчені продукти та солодощі під впливом геомагнітних спалахів можуть гірше засвоюватися організмом і спричинити погане самопочуття. Медики також не рекомендують зловживати енергетичними напоями типу кави чи міцного чорного чаю, а також алкоголем.

Якщо говорити про емоційний стан, то пережити магнітні бурі без наслідків допоможуть сеанси медитації, дихальні вправи або інші подібні практики. Вони допомагають позбутися стресу, очистити мозок від негативних думок і налаштуватися на якісний відпочинок після робочого дня.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також