Видання Vogue поцікавилось у Вікторії Бекхем деталями її розпорядку дня!
Вона починає свій день з нефільтрованого органічного яблучного оцту
Перше, що Вікторія робить після пробудження, – це приймає «пару столових ложок яблучного оцту натщесерце». За словами натуропатичного дієтолога і засновниці Rejuv, Сімоне Лаубшер, яблучний оцет – природний засіб, який допомагає збалансувати рівень цукру в крові, підтримує травлення та зміцнює імунну систему. Цей ранковий ритуал останнім часом переживає ренесанс. Просто переконайтеся, що ви вживаєте його сирим та органічним, щоб отримати максимальну користь для здоров’я.
Хоча Вікторія Бекхем вживає оцет у чистому вигляді, більшість експертів рекомендують змішувати його з водою, щоб запобігти ерозії зубної емалі.
Зелені смузі
Смузі – чудовий спосіб розпочати день, адже вони легко засвоюються і допомагають додати в раціон багато поживних інгредієнтів. Вікторія і Девід роблять їх зеленими зі значною кількістю овочів. Занадто велика кількість фруктів і недостатньо овочів можуть призвести до різкого підвищення рівня цукру в крові, що залишить відчуття голоду.
До складу сімейного смузі Бекхемів входять шпинат, броколі, селера, огірок, авокадо, яблуко, лимон та імбир, що робить його насиченим антиоксидантами, протизапальними, корисними речовинами рослинного походження та клітковиною.
Тренування 5 разів на тиждень
Особистий тренер Бекхемів, Боббі Річ, поділився подробицями їхніх щоденних тренувань. Фізичні вправи є беззаперечним пріоритетом для пари, і Вікторія виходить на килимок п’ять днів на тиждень.
Окрім тренувань з великою вагою, Річ створює річний план, який охоплює витривалість, серцево-судинну систему та відновлення, щоб гарантувати, що їхні тіла отримують правильне навантаження.
Боббі Річ створює план тренувань для своїх клієнтів, який зазвичай складається з тренувань від трьох до п’яти разів на тиждень. Він робить це, дивлячись на рік в цілому, бере до уваги піки і спади та розбиває його на блоки.
Блоки передбачають «мініцикли на силу, силові тренування, гіпертрофію, тренування на витривалість, серцево-судинну систему, які вписуються в теми відновлення, підтримки й інтенсивності», – пояснює Річ. Поділ року на блоки має свої переваги, зокрема можливість не відставати від графіка досягнення фітнес-цілей навіть в умовах інтенсивного й напруженого графіку.
За словами тренера, секрет такої витонченої фігури, як у Вікторії, полягає в тому, щоб тренуватися послідовно, але вводити частини тренувань різної інтенсивності. Вікторія багато працює з гантелями, штангою і власною вагою плюс багато функціональних і складних рухів, які щоразу залучають до роботи два-три суглоби і групи м’язів.
Після тренування Вікторія Бекхем випиває коктейль, що поєднує в собі порошок сироваткового протеїну зі смаком ванілі, ожину, полуницю, малину, чорницю, мигдаль, яблуко та банан.
Шот імбирного смузі
Цілюща суміш, яку Вікторія вживає щодня, складається зі свіжого імбиру, лимона, чорного перцю і куркуми. Вона має протизапальні властивості і може допомогти запобігти хворобам, зберегти шкіру сяйливою та покращити травлення.
Також Вікторія дуже полюбляє тости з авокадо та хлібом Єзекіїля. Останній вважається одним з найбільш поживних продуктів. Один шматочок містить близько 4 г білка, 3 г клітковини, 15 г вуглеводів, без додавання цукру та консервантів.
Якщо ви вирішите повторити ритуали Вікторії Бекхем, будьте уважні з яблучним оцтом. По-перше, зверніть увагу, що це не простий оцет, а органічний та нефільтрований.
По-друге, у нього є певні застереження:
- Яблучний оцет спричиняє падіння рівня калію. Це особливо важливо для людей, які приймають ліки, що знижують рівень калію (наприклад, звичайні діуретики для лікування високого кров’яного тиску).
- Оцет може змінювати рівень інсуліну. Люди з діабетом мають з особливою обережністю ставитися до дієти з високим вмістом оцту.
- Якщо у вас хронічне захворювання нирок, вони можуть бути не в змозі переробити надлишок кислоти, який утворюється при вживанні яблучного оцту.
- Також поки немає достатньої кількості наукових досліджень, які б підтверджували безпечність щоденного приймання яблучного оцту для людей з кислотним рефлюксом, печією та іншими симптомами гастроезофагеальної рефлюксної хвороби (ГЕРХ). Не рекомендується пити яблучний оцет при помірному або сильному кислотному рефлюксі, печії або ГЕРХ.
Ірина Гізбрехт, дипломована нутриціологиня та членкиня Асоціації нутриціологів України, також не радить вживати яблучний оцет натщесерце, якщо ви не впевнені у здоровʼї свого кишківника та шлунка. Це все дуже індивідуально і перед тим, як це робити, краще проконсультуватись із лікарем.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram та не пропускайте найкорисніші матеріали на Beauty HUB!