Take it easy: топ-5 додатків для заспокоєння нервів

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

топ-5 приложений для успокоения нервов

Від стресу хочеться втекти до лісу та покричати вдосталь? Редакція Beauty HUB зібрала п'ять мобільних додатків, які повертають душевний спокій не гірше за прогулянку в лісі, якщо такого під рукою немає.

Коли щоденні новини вимотують, сон стає привілеєм, а не нормою, слабкі здаються, а стійкі шукають рішення. І воно є у кількох формах. Наприклад, медитації – відмінний варіант, який допоможе позбавитись від стресу. Використовуйте мобільні програми для заспокоєння нервів, розслаблення та зняття стресу. Головне – підберіть те, що підходить саме вам.

Calm

Calm

Дуже популярний у всьому світі додаток для тих, кому потрібно розслабитися. У ньому є десятки готових медитативних сеансів, заспокійлива ембієнтна музика та звуки природи. Кожен сеанс відрізняється від попереднього: ви можете вибирати як коротку медитацію за три хвилини, так і максимально тривалі – до чверті години. Програма також відмінно підходить для тих, хто страждає на безсоння. Вона дозволяє налаштуватися на плавне засипання. Вона буде корисна тим, хто не хоче випасти з робочого ритму, але потребує корисних розслаблюючих перерв протягом дня, щоб зняти нервову напругу.

Colorfy

Colorfy

Арт-терапія – відмінний засіб від стресу. І це підтверджено наукою. Тож згадайте дитячий спосіб підняти собі настрій – розфарбуйте картинку. Ви точно зможете випасти з навколишньої метушні на пару годин. Colorfy – це оригінальні розмальовки для дорослих, і замість фломастерів, які постійно переставали писати в найвідповідальніший момент, можна використовувати власні пальці. У програму закладена широка палітра фарб, величезна кількість різних малюнків. Упевнені, кольоротерапевтичний транс допоможе вам зняти напругу та розслабитися.

7 Cups

7 Cups

Якщо вам терміново потрібно отримати кваліфіковану психологічну допомогу або позбутися тривожності, програма 7 Cups якраз для вас. Програма пропонує пройти онлайн-терапію при тривозі та депресії. У своєму смартфоні ви можете отримати емоційну підтримку: у 7 Cups зібрано понад 160 000 ліцензованих терапевтів та навчених слухачів, які доступні для анонімного спілкування 24/7. Кожен сеанс терапії проводиться індивідуально у конфіденційній обстановці. Загалом, якщо у вас немає можливості регулярно відвідувати спеціаліста, а стрес нікуди не зникає, можна довіритися додатку.

читайте також

Sleepo

Sleepo

Якщо ви не можете заснути, а рахувати уявних вівць не для вас, скористайтесь програмою для релаксу. Коли в голові прокручуються різні думки, мучить совість через незакінчені справи, заснути важко. Але всі думки можна запросто заглушити за допомогою звуків природи: шелест океанських хвиль, звуки дощу за вікном, шум вітру, грім і шелест крапель дощу по деревах – всі ці фонові заспокійливі звуки допомагають налаштуватися на відпочинок і швидко заснути. Принадність програми в тому, що можна змішувати ефекти, створюючи власні звукові картини. Крім того, ви можете встановити таймер, і програма сама вимкнеться в певний момент. Впевнені, ви на той час вже заснете.

Headspace

Headspace

Ця програма для медитації оцінила навіть Емма Вотсон, розхвалюючи його у своєму Твіттер-акаунті (а дівчина не з тих знаменитостей, які були помічені в рекламних постах). Творець Headspace – буддійський монах Енді Падікомб, який вважається популяризатором медитації в Англії. Програма містить медитації та сотні тематичних сеансів для розвитку уважності, які допоможуть знизити рівень стресу та побудувати гармонійні стосунки з навколишнім світом. У Headspace ви можете вибирати програми за кількістю вільного часу і за смаком – від уроків з аудіоінструкціями, як ефективно розслабитися, до швидких і готових рішень.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також