Топ-5 додатків для боротьби зі стресом та депресією

Топ-5 приложений для борьбы со стрессом и депрессией

Ділимося крутими додатками, які підкажуть, як позбутися апатії, туги, депресії та поганого настрою, з якими ми стикаємося у зв'язку з воєнним станом у країні. Вони допоможуть покращити якість життя, щоб не відчувати почуття пригніченості на постійній основі.

Смартфони, розумні годинники та інші гаджети давно допомагають нам відслідковувати стан здоров’я. Але навіщо обмежувати себе лише крокомірами, лічильниками калорій та моніторингом симптомів? Є корисні програми для боротьби зі стресом та депресією.

Якщо ви часто відчуваєте тривогу, тугу, пригніченість, а світ для вас втратив колишні фарби, краще завітати до психолога або психотерапевта для вірного діагностування стану. Самолікування у разі справжньої депресії (як клінічного захворювання, а не просто миттєвого почуття пригніченості) може бути не тільки марним, а й шкідливим.

Проте під час війни природно бути схильний до меланхолії, смутку, апатії та депресії. Але гаджети можуть допомогти: виявляється, є маса мобільних додатків, які допомагають впоратися з тугою, стресом, депресією і просто поганим настроєм. Ось п’ять крутих варіантів.

Stop, Breathe & Think

Stop, Breathe & Think
Додаток-антистрес допоможе тим, на кого періодично “накочує” туга, зневіра, а також напади паніки або агресії. Епп пропонує кілька медитативних систем, розроблених фахівцями на основі наукових медичних досліджень. Вони покликані допомогти не тільки заспокоїтися, розслабитися та позбутися стресу. Вони вчать концентруватися, допомагають у самоаналізі, щоб знайти причини стресу, тривожності чи депресії.

Доступність:

  • Безкоштовно для Android
  • Безкоштовно для iOS

Daylio

Daylio
Відмінний трекер настрою для тих, хто схильний до самокопання, туги та смутку. Якщо ви не з тих, хто любить вести онлайн-щоденники, Daylio – те, що потрібно. У ньому вам потрібно лише вибрати настрій та додати види активності, якими ви сьогодні займалися. Навіщо це робити? Додаток становитиме паттерни вашої поведінки, щоб ви могли простежити взаємозв’язок між своїми діями та реакціями на них. Додаток також відслідковує, як часто і коли ви були щасливі, показуючи види активності, які можуть посприяти цьому. Також епп простежить, коли настрій був найгіршим – а ви зможете проаналізувати свою поведінку і зрозуміти, що викликає стрес. Паттерни поведінки допоможуть скласти план, як позбутися депресії.

Доступність:

  • Безкоштовно для Android
  • Безкоштовно для iOS
читайте також

Sanvello – Stress & Anxiety Help

Sanvello – Stress & Anxiety Help
Розробники цього додатку особисто зіткнулися з труднощами, викликаними депресією та неконтрольованим почуттям тривоги. Все це надихнуло їх на допомогу іншим. Так з’явилася Sanvello, структура якої нагадує одразу кілька додатків. Епп пропонує користувачеві вести щоденник емоцій та щодня їх аналізувати. Також тут є чат та дошки для повідомлень, гейміфікація та можливість поставити ціль на якийсь період. Далі за допомогою сервісу можна вибрати один із двох способів для боротьби з депресією, тривожністю та стресом. Перший – постановка та виконання психологічних завдань. Другий – медитація.

Доступність:

  • Безкоштовно для Android
  • Безкоштовно для iOS

Happify

Happify
“Ваші почуття мають значення!” — каже слоган Happify, додаток, створений для боротьби з поганим настроєм. У програмі ви знайдете безліч психологічних вправ, замаскованих під звичайні ігри. Так що, коли наступного разу відчуєте тугу, зазнаватимете стресу, тривожності або депресії, ви зможете зайти в додаток і вибрати ефективні інструменти для того, щоб взяти під контроль свої емоції та думки. За допомогою різних ігор та завдань користувач вчиться радіти кожній дрібниці життя та позитивніше дивитися на навколишній світ.

Доступність:

  • Безкоштовно для Android
  • Безкоштовно для iOS

Calm

Calm
Досить популярний у світі додаток для релаксу, про що свідчить його назва (у перекладі з англійської calm – “заспокоєння”). За допомогою сервісу можна навчитися медитації, правильно спати, щоб налаштувати гармонійні циркадні ритми, опанувати техніку усвідомлених рухів та тренувань, а також просто послухати цікаві подкасти, які допоможуть відпочити та позбутися стресу та депресії. Програма надає користувачеві десятки способів для медитації (у безкоштовній версії лише базові) та ембіент-музику для заспокоєння нервів. Якщо ж захочеться більшого – можете оформити передплату.

Доступність:

  • Безкоштовно для Android
  • Безкоштовно для iOS

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також