Війна машин: 4 незвичайні способи, якими смартфон шкодить шкірі

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Війна машин: 4 незвичайні способи, якими смартфон шкодить шкірі

Без смартфонів життя було б складніше, але вони не так уже й безпечні для нашої шкіри.

Зараз складно уявити наше життя без смартфонів. Вони допомагають бути постійно на зв’язку, робити круті селфі і ділитися ними мало не з усім світом, знайти будь-яку інформацію в Інтернеті. Багато також знають, що ці пекельні машини згубно впливають на здоров’я. Частка правди в цьому є, особливо що стосується нашої краси.

Доведено, що смартфон може прискорити старіння, спричинити акне й інші проблеми зі шкірою. Наша розповідь про те, як улюблені гаджети псують нашу зовнішність.

Вони прискорюють старіння

Не тільки сонячні промені шкодять шкірі, прискорюючи появу ознак передчасного старіння. Найстрашніше «синє» світло, яке виходить від екранів всіх смартфонів, телевізорів, ноутбуків і планшетів. Він, як і сонячні промені, прискорює старіння і може призвести до таких захворювань, як меланома.

Ви помічали, що на тюбиках з сонцезахисним кремом поряд зі стандартними значками UVA і UVB стали виникати літери HEV або LED? Це означає, що засіб захищає і від техновипромінювання. Такими засобами варто користуватися, навіть якщо ви не плануєте виходити з дому цілий день, адже все одно стрічку в Instagram будете скролити.

Вони спричиняють акне

Ще в 2016 році вчені провели цікавий експеримент. Вони взяли телефони у 30 випадкових перехожих і протестували екрани на наявність хвороботворних бактерій. З’ясувалося, що телефони в середньому в 18 разів брудніші за кнопки зливу в публічному туалеті. Не дивно, що зараз у багатьох з нас виникають акне в зонах щік і щелепи – там, де телефон торкається обличчя.

Є два способи розв’язання проблеми: користуватися гарнітурою або хоча б звичайними навушниками, а також протирати екран дезінфекційними серветками якомога частіше.

Війна машин: 4 незвичайні способи, якими смартфон шкодить шкірі

Вони призводять до техношиї

Так, в наш час цей термін вже ніяк не стосується роботів, це стан характерний для 70% людей. Дивлячись вниз на смартфон щодня, ви можете спричинити зморшки і не тільки ті, що на лобі від «синього» світла. Ми говоримо про постійні зморшки навколо вашого підборіддя і шиї, а також обвислу шкіру і друге підборіддя.

Щоб запобігти появі техношиї і другого підборіддя, тримайте телефон вище підборіддя, щоб не нахиляти голови. Ніхто цього не робить, але треба. Уникайте написання повідомлень на ходу. Гімнастика для обличчя і вправи для шиї, йога теж можуть допомогти.

Вони призводять до втрати тонусу шкіри і нечіткого контуру обличчя

І знову про положення голови. Зниження тонусу шкіри обличчя і м’язів призводить до контуру, що наче «розплився», що нікого не робить красивіше. Постійний нахил голови під час гортання стрічки Instagram призводить до погіршення кольору обличчя, а згодом і до втрати еластичності.

Не хочете виглядати як медуза? Грайте в ігри на рівні очей в 30 см від обличчя.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також