Як припинити гикати: 7 дієвих способів

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

  • Пептиди

    Пептиди

  • Біохакінг шкіри

    Біохакінг шкіри

  • Halloween

Як припинити гикати: 7 дієвих способів

Гикавка - неприємний і непередбачуваний момент у житті кожної людини. З дитинства батьки нам радили випити склянку води або затримати подих, щоб перестати гикати. Але буває, що ці способи не допомагають. Сьогодні ми розповімо вам про дієві методи боротьби з гикавкою.

Якщо вас періодично мучить гикавка, ми розповімо як перестати гикати. Гикавка, будь вона часта або рідкісна, в будь-якому випадку викликає дискомфорт і незручність. Причина виникнення гикавки – спазм діафрагми. Так як основною функцією діафрагми є контроль людського дихання під час проходження повітря через голосові зв’язки, спазм змушує їх закриватися, тим самим видаючи такий різкий звук.

Безумовно, гикавка не несе за собою негативних наслідків і проходить сама по собі протягом деякого часу. Але іноді вона може наздогнати в невідповідний момент, тому людина хаотично думає, що зробити, щоб перестати гикати. З нашої статті вам буде зрозуміло як позбутися від гикавки терміново і назавжди, які кошти від тривалої гикавки є.

Як зупинити гикавку: з’їжте щось солодке

З’їжте ложку меду, варення або цукру. Солодке активізує ваші слинні залози, а ритм дихання зміниться, коли ви проковтнете солодку їжу. Можливо, знадобиться з’їсти пару чайних ложок, але не перестарайтеся. Якщо метод не допомагає – скористайтеся іншим.

Як припинити гикати: 7 дієвих способів

Як перестати гикати: з’їжте трохи кислого

Наприклад, часточку лимона або випийте чайну ложку оцту. Кислий смак допомагає активізувати слинні залози і змусить вас ковтнути. Допомогти також може і спосіб лоскоту після кислого. Полоскотіть ньобо або посмикайте за язика.

Як прибрати гикавку – попрацюйте з грудною кліткою

Стисніть грудну клітку: нахиліться вперед і натисніть на груди або підтягніть коліна до грудей і прийміть позу ембріона. Затримайтеся в такому положенні на декілька хвилин. Після випрямтеся і почніть глибоко дихати.

Що робити при гикавці – смійтеся на здоров’я

Так, так, вам не здалося, сміх є одним із способів позбавлення від гикавки. Коли ми сміємося, змінюється наш ритм дихання. Отже, м’язи діафрагми розслабляються і гикавка проходить. Смійтеся від душі і голосно. В часі вас також ніхто не обмежує.

Як припинити гикати: 7 дієвих способів

Чудовий засіб від гикавки – полоскання

Полоскання горла є одним з методів боротьби з гикавкою. Коли ви його полоскаєте, дихання починає збиватися зі звичного ритму, внаслідок чого відбувається напруження черевних м’язів. Змінюється дихання – йде гикавка.

Як швидко перестати гикати – випийте теплої води

Щоб позбутися від гикавки не поспішаючи випийте теплої їжі (не гарячої!). Такий метод допомагає ліквідувати джерело проблеми, якщо спазм стався через переохолодження. Тепло зігріє легені й горло, розслабить м’язи, і гикавка мине.

Як припинити гикати: 7 дієвих способів

Позбутися від гикавки надовго допоможе релакс

Іноді причиною гикавки стає стрес. У цьому випадку вам необхідно відволіктися і розслабитися. Одягніться тепліше, сховайтеся під ковдрою і приляжте на деякий час. Відпустіть всі непотрібні думки і просто розслабтеся. При заспокоєнні і повному розслабленні людина, як правило, швидко забуває про гикавку.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також