Travel size: як допомогти шкірі пережити переліт і акліматизацію

Зміна клімату і часових поясів може викликати невеликий гормональний дисбаланс, що може призвести до «зрушення» циклу і можливих висипань на обличчі, незвичні продукти і вода можуть викликати подразнення і підвищення чутливості шкіри, жаркий клімат сприяє розширенню пор, а холод, особливо з різкими перепадами температур, чреватий лущенням і ламкістю капілярів. Ну і, звичайно, кому хочеться після перельоту виглядати втомленою? Саме тому для комфортної і красивої подорожі варто обзавестися спеціальними продуктами і вивчити пару лайфхаків.

У літак багато хто бере міні-версію термальної води і… роблять велику помилку. Адже при посиленому випаровуванні вологи, яке відбувається під час польоту, солі термальної води навпаки «витягнуть» вологу з глибоких шарів шкіри. Але викладати балончик не варто: термальна вода стане в нагоді в разі сонячних опіків або для загоєння будь-яких інших мікропошкоджень і подразнень шкіри (внаслідок укусу комахи, алергії).

Найбільш правильним рішенням буде добре зволоження перед польотом сироваткою і кремом, які мають функцію утримування вологи в шкірі, з гіалуроновою кислотою. Якщо переліт довгий, і ви плануєте поспати, можливо, варто придбати зволожуючу тканинну маску з компонентами для зволоження і тонізації. Також не забувайте пити достатньо чистої води і не вживати алкоголь під час польоту, адже він підсилює зневоднення і сприяє згущенню крові. Це явище неприємно своїм впливом на вени ніг перш за все, тому небезпідставно досвідчені мандрівники літають в спеціальних компресійних гольфах.

Акліматизація позначається на всьому організмі. Але шкірі обличчя звикати, скажімо, до холоду на зимовому курорті складніше, адже вона нічим не захищена. Ситуацію може виправити колд-крем. Буде ідеально, якщо крім формули на основі воску, він доповнений УФ-фільтром, адже сніг в горах відбиває ще більше сонячних променів, а розріджене повітря не затримує їх, як біля поверхні землі. В крайньому випадку, якщо крему виявилося недостатньо, а щоки або кінчик носа замерзають, їх можна натерти звичайним бальзамом для губ. Він теж є маст-хевом зимового відпочинку. Якщо у вас близько розташовані судини, подбати про захист шкіри необхідно з особливою ретельністю, адже на морозі легко спровокувати купероз, та й в цілому почервоніння. Заздалегідь варто готувати шкіру засобами і процедурами з вітамінами С і К, можна приймати всередину відповідні (призначені лікарем!) препарати. Після повернення з морозу почервонілу і подразнену шкіру можна побалувати спеціальною антихолодовою маскою, а також нанести крем з алое вера або пантенолом. Наприклад, масажну маску Yogurt Wash off Pack від ETUDE HOUSE зручно брати в дорогу завдяки упаковці, що розділяється. Ніжну йогуртову текстуру потрібно вмасувати в обличчя, залишити на 10 хвилин і змити.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також
Читайте також