Ерогенна зона у чоловіка й жінки: що це таке, чому про них треба знати

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Ерогенна зона у чоловіка й жінки: що це таке, чому про них треба знати

Кожен з нас індивідуальний, і те, що подобається одним, не зовсім приємно іншим. Цей постулат стосується також ерогенних зон чоловіків і жінок. Партнери методом спроб і помилок, а також відвертих бесід дізнаються про уподобання в сексі один одного. Проте є ТОП ерогенних зон у кожної статі, стимулюючи які ви ніколи не помилитеся.

Ніжні дотики, поцілунки й ласки особливих точок на тілі людини налаштовує її на сексуальне збудження. Впливаючи на ерогенні зони, за лічені секунди можна спричинити яскраві емоції у партнера. На тілі чоловіків і жінок ерогенні зони розташовані не скрізь і не завжди у дзеркальному зображенні. Розкажемо, на які ерогенні зони чоловіків треба звернути особливу увагу жінкам і як чоловікам правильно стимулювати жіночі чутливі зони.

Ерогенні зони у чоловіків: ТОП-10 найгарячіших

Ерогенна зона у чоловіка й жінки: що це таке, чому про них треба знати

 • Пеніс. Це ерогенна зона чоловіка №1, факт, доведений науково. Саме дотик до статевого члена спричиняє у чоловіка максимальне збудження. Стимулюючи лише фалос, можна довести партнера до оргазму без проникнення. Але й на пенісі є місця більш чутливі. Максимальний ефект мають пестощі головки пеніса та його основи, саме тому чоловікам подобається глибоке проникнення, вони у захваті від орального сексу та цінують жінку, яка володіє технікою глибокого горла.
 • Мошонка. Ерогенна зона чоловіків, про яку жінки часом забувають. А дарма! На мошонці багато нервових закінчень, але визначити на ній конкретні точки вченим поки що не вдається. Тому жінкам варто «грати з кулями» — пестити мошонку руками, губами та язиком.
 • Внутрішня поверхня стегна, сідниці. Це дуже чутливі ділянки на чоловічому тілі. Можна масажувати, гладити і навіть поплескувати й пощипувати чоловіка під час прелюдії чи сексу. Такі дії посилять кровообіг, а отже, і збудження чоловіка.
 • Промежина. Область між анусом і мошонкою також відрізняється великою кількістю нервових закінчень, що відповідають за ерекцію. Ласками промежини жінка здатна довести партнера до екстазу.
 • Про анус як про ерогенну зону чоловіка існує чимало суперечок. По суті, простата вважається чоловічою точкою G, і її стимуляція підвищує сексуальне задоволення в рази. Питання лише в тому, що не всі чоловіки готові розкріпачитися й отримувати задоволення від масажу анусу.

Ерогенна зона у чоловіка й жінки: що це таке, чому про них треба знати

 • Обличчя. На чоловічому обличчі найбільш чутливий рот і губи. Знову ж таки справа в нервових закінченнях, яких там достатньо. Чоловікам не менше жінок подобається цілуватися, крім того, не забувайте про гормон ендорфін, який виділяється під час інтимної близькості.
 • Область вух і за ними. Ласкаві дотики до вух і завушної зони підвищують градус збудження у чоловіків. Правда, у деяких такі ласки спричиняють лоскоту, тому ласки мають бути наполегливішими. Наприклад, зробіть масаж вух або ніжно покусуйте їх під час прелюдії чи сексу.
 • Шия. Вважається, що необхідно пестити тільки жіночу шию, тоді як і чоловіча вимагає уваги. Почніть із погладжувань, схожих на легкий масаж, ваш чоловік відчує стан легкої ейфорії.
 • Соски. Одна з малочутливих ерогенних зон чоловіка, проте стимулювання молочних залоз не буде зайвим, вашому партнеру точно сподобаються ласки цієї зони на його тілі.
 • Найбільший орган людського тіла – шкіра, під якою розташована маса нервових закінчень. Під час сексу саме шкіра є ерогенною зоною, тому варто погладжувати тіло партнера, торкатися його шкіри у тих місцях, до яких у вас з’являється доступ, цілувати їх.

читайте також

Жіночі ерогенні зони: ТОП-10 точок кипіння

Ерогенна зона у чоловіка й жінки: що це таке, чому про них треба знати

 • Клітор. Якщо у чоловіків пеніс визнаний ерогенною точкою номер один, то у жінок її вважають клітор. Не кожен чоловік вміє правильно розпорядитися жіночим скарбом, і пестити клітор пальцями ротом і язиком доводиться вчитися. Якщо партнер знаходить важелі управління задоволенням партнерки, секс з нею завжди буде яскравим і неперевершеним.
 • Груди та соски. Пестощі цих ерогенних зон спричиняють у жінок бурю емоцій, збудження зростає в геометричній прогресії. Деякі жінки навіть здатні зазнати оргазму від стимуляції сосків, тому чоловіки мають приділяти цій чутливій зоні на тілі партнерки особливу увагу.
 • Внутрішня поверхня стегна дуже сприйнятлива і гостро реагує на ласки, адже шкіра тут дуже ніжна. До того ж ця ерогенна зона розташована в безпосередній близькості до статевих органів, і ласки цієї зони змушують жінку перебувати у передчутті.
 • Піхва. Хоча ця ерогенна зона захована всередині, її можна стимулювати, доводячи жінку до збудження. Саме у піхві розташована «червона кнопка» — відома точка G. Знайти бажану точку мріють усі вправні коханці, але зробити це непросто, адже кожна жінка індивідуальна. Без експериментальної стимуляції піхви ваш партнер ніколи не відшукає точку G, а отже, позбавить кохану нових відчуттів.
 • Рот і губи. Чоловіча й жіноча ерогенна карта тіла сходиться в одній точці – на губах. У партнерів обох статей на вустах безліч нервових закінчень. Психологічно люди з дитинства формують нейронні зв’язки, притискаючись губами до грудей матері, що спричиняє у дитини почуття захоплення та любові. Тому губи вважаються центром насолоди. Під час поцілунків можна залучити язик і зуби, пальці — партнерка не зможе залишитися байдужою, збудження наростатиме як снігова куля.

Ерогенна зона у чоловіка й жінки: що це таке, чому про них треба знати

 • Ніжні ласки сідниць, а також їх поплескування й пощипування посилюють кровообіг у малому тазі, жінка відчуває приємне збудження. Варто пам’ятати, що стимулювати цю ерогенну зону під копірку — хибна дія, адже одні сприймають лише погладжування, іншим подобається більш активний вплив. Можете сказати партнеру, як подобається саме вам, і він прагнутиме надати коханій максимум задоволення.
 • Анальний отвір – чутливе місце на тілі як чоловіків, так і жінок. Деякі жінки здатні відчувати оргазм виключно від анального сексу, іншим пестощі ануса просто приємні. Якщо ви відчуваєте дискомфорт під час анальних пестощів, повідомте про це чоловіку, не забувайте про лубриканти, які допоможуть м’якому ковзанню. Також важливий відкритий діалог з партнером, якщо стимуляція ануса провокує у вас сором і ви не можете розслабитися.
 • Пальці рук і ніг. У багатьох еротичних фільмах є сцена, де чоловік із пожадливістю смокче пальці ноги коханки або облизує пальці на руках, цілує зап’ястки. При цьому жінка мліє від екстазу, що зовсім не дивно, адже нервових закінчень у цих місцях дуже багато.
 • Вуха. Жінкам подобається легке дихання у вухо, ніжний шепіт, поцілунки, покусування та посмоктування мочки вуха. Такі дії спричиняють мурашки на тілі, вогонь пристрасті спалахує блискавично. Тільки не смійтеся від лоскоту – ваш хлопець може розгубитися і подумати, що його ласки вас просто не збуджують.
 • Шия. Одна з ерогенних зон, яка завжди оголена, а отже, доступна. Шкіра на шиї дуже тонка, тому чутливість у цій точці висока. Чоловіки можуть ніжно погладжувати шию партнерки, проводити доріжки з поцілунків, а деякі так захоплюються, що можуть залишити помітний засмокт.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також