7 способів отримати задоволення від анального сексу

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

7 способів отримати задоволення від анального сексу

Ви тільки починаєте експериментувати з бекдор-іграми або вже досвідчений ветеран? Завжди знайдуться способи прокачати ваші навички й поліпшити відчуття. Звичайно, анальний секс не найбільш спонтанний варіант сексуальних задоволень: тут потрібна особлива підготовка та делікатність. Щоб зробити його менш болючим і приємним, ми наводимо 7 порад сексологині Ніккі Гольдштейн.

Розслабтеся

Згадайте момент, коли ви вперше вчилися користуватися тампоном. Перед анальним сексом потрібно проробити те ж саме. Розслаблення допоможе запобігти хворобливим відчуттям і дискомфорту й розвинути глибшу близькість із партнером.

«Анальні гри тісно пов’язані з довірою, – говорить докторка Гольдштейн. – А також усвідомленням того, що ви дійсно хочете це спробувати, а не піддаєтеся тиску партнера. Це перший крок до розслаблення».

Озвучуйте свої відчуття

Робота в команді робить анальний секс приємним. Не соромтеся обговорювати свої страхи й побоювання перед тим, як зайнятися їм, а також під час самої дії. Нехай ваш партнер знає, чи потрібно йому сповільнитися, чи використовувати більше мастила або взагалі зупинитися.

Очистіться заздалегідь

Будьте педантичні в питаннях чистоти. Щоб запобігти будь-яким можливим фекальним слідам, докторка Гольдштейн рекомендує попередньо очистити кишечник і прийняти душ. «Використання водяної міні-клізми – простий та ефективний спосіб. Він гігієнічний та допоможе усунути будь-які пов’язані з анальним сексом тривоги».

 анальний секс

Прелюдія

Докторка Гольдштейн пропонує використовувати пальці, анальну пробку або невеликий фалоімітатор, аби ваше тіло звикло до відчуттів.

«Переконайтеся, що ваше тіло готове до анального сексу», – попереджає вона.

Не поспішайте

«Повільно наростаюче збудження – ключ до дивовижного сексу в цілому, але особливо, коли справа стосується анала. Не поспішайте з прелюдією, дозвольте своєму партнеру полегшити процес, а не просто увійти в вас без попередньої підготовки. Нехай партнер цілує і пестить інші області вашого тіла, повільно підбираючись до цієї зони».

Мастило, мастило й ще раз мастило!

Важливість мастила в анальному сексі важко переоцінити. Зокрема, силіконові мастила відмінно підходять для забезпечення довготривалого задоволення від тертя. Найкраще уникати анального сексу, якщо у вас під рукою немає флакона з мастилом. Зупиніться вчасно, бо це буде дуже боляче. Під час анального сексу не повинно бути ніяких хворобливих відчуттів. Якщо ви розслабилися, скористалися анальної пробкою для попередньої підготовки, й ваш партнер увійшов в вас повільно і акуратно, ви, швидше за все, відчуєте тільки приємні відчуття.

 анальний секс

Зупиніться, як тільки відчуєте дискомфорт

Майте на увазі, анальний секс підходить не всім. «Ви завжди можете відпочити й повернутися, але важливо не терпіти хворобливі відчуття», – говорить докторка Гольдштейн. І пам’ятайте, вам не потрібно поспішати зайнятися анальним сексом за одну ніч! Докторка Гольдштейн рекомендує спочатку експериментувати з анальними іграми, а потім переходити до анального проникнення, як тільки відчуєте себе досить комфортно.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також

Фото: Shutterstock