Усвідомленість і просвітлення: чому варто спробувати тантричний секс

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Не бійтеся експериментів і невдач: все, що від вас вимагається, – це правильна інформація і відкритий розум.

Тантричний секс – це давня східна духовна практика, яка передбачає вивчення, медитацію і роботу над диханням. Як стверджує Даун Картрайт, викладач тантри і засновник Інституту тантри Чандра Бінду, «Тантра – це давній шлях медитації, що має коріння як в індуїстській, так і в тибетській буддійській духовності». Тантра розглядає будь-який людський досвід як потенціал для особистої трансформації та самореалізації. До цього належить абсолютно будь-яке заняття – їжа, питво, дихання, танці, заняття сексом – все може здійснюватися з усвідомленням.

Осознанность и просветление: почему стоит попробовать тантрический секс

В індуїстській духовній традиції сенс тантричного сексу полягає в тому, що коли заняття любов’ю практикується усвідомлено, то це призводить до просвітління. Тантричний секс побудовано на повільному спілкуванні, синхронізованому диханні, дотиках, зоровому контакті й близькості з вашим партнером. На відміну від традиційного сексу, оргазм не є його основною метою, а скоріше допомагає відчути глибокий зв’язок. Традиційний секс зовсім не обов’язковий в тантричних практиках, ви можете просто бути один з одним у стані приємного сексуального і чуттєвого блаженства.

«Тантричні практики спрямовано на те, щоб допомогти нам пропустити через себе більше природної енергії», – стверджує Барбара Кареллас, авторка книги «Міська тантра: священний секс у двадцять першому столітті».

Вважається, що тантричний секс здатний надати більше користі жінкам, оскільки їм потрібна більше часу, аби збудитися. Саме тому тантричний секс насправді більше відповідає жіночій сексуальній природі, ніж чоловічій.

Головні принципи тантричного сексу

Дихання точно таке саме, як у йозі. Зосередженість на диханні допоможе вам зануритися в момент і зробить вас більш уважним і чуйним до подій. Адже саме дихання рухає енергією в вашому тілі.

Уповільнення. Барбара Кареллас рекомендує підхід «3 замість 30», тобто якщо ви звикли робити що-небудь 30 раз, то тепер потрібно зробити всього лише три за той самий проміжок часу. Суть у тому, щоб навчитися сповільнювати і «розтягувати» свої дії. Заняття тантрою можуть виявитися справжніми тортурами для нетерплячих людей.

Погляд в очі. «У тантричному сексі ми використовуємо погляд як вхід у душу. Це дозволяє налаштувати глибоку ий зв’язок із вашою половинкою», – каже Кареллас.

Енергія хвилі. Барбара Кареллас пропонує використовувати свої м’язи як енергетичний насос, а не тільки як мускулатуру. «Уявіть енергію, яка присутня в ваших геніталіях і рухається вгору хребтом в інші частини вашого тіла, через маківку голови проходить у тіло вашого партнера», – каже Барбара. Напевно звучить дивно і незвично, але варто тільки спробувати кілька разів.

Яб Юм. Можна поекспериментувати з такою традиційною тантричною сексуальною позицією, яка посприяє вашої близькості з партнером. Яб Юм – позиція, в якій жінка сидить на колінах у чоловіка, обхопивши його ногами навколо його талії, обіймаючи один одного руками і пов’язуючи кореневі чакри (або геніталії). Така позиція в тантрі не завжди може закінчуватися статевим актом.

Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також