Сексуальні ігри: топ-12 найпопулярніших розваг для дорослих

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Сексуальні ігри: топ-12 найпопулярніших розваг для дорослих

Всі ми родом з дитинства, а отже, ніколи не перестанемо хотіти грати, тільки дорослі вважають за краще гратися по-дорослому. Додати «перчинку» у стосунки можна за допомогою сексуальних ігор.

Сексуальні ігри – це чудовий спосіб скоротити вечір, перетворити його на незабутню пригоду. Існує думка, що сексуальні ігри для пари виключно рольові, хоча для того, щоб отримати гострі відчуття, зовсім не обов’язково перевдягатися в медсестру чи офіціантку. Розкажемо, у які сексуальні ігри для двох можна пограти на дозвіллі, як вибрати костюм для сексуальних ігор.

Найкращі сексуальні ігри: набори настільних ігор

Сексуальні ігри: топ-12 найпопулярніших розваг для дорослих

Виробники настільних ігор давно збагнули, що продукція для дорослих не менш прибуткова справа, ніж для дітей, і розробили масу сексуальних ігор.

 • «Сексополія»

Це та сама «Монополія», але з інтимним підтекстом. У грі також треба кидати кубик й пересувати фішки полем. У разі попадання фішки на поле партнера необхідно сплатити штраф. Вони можуть бути простими: поцілунок у певну частину тіла, масаж, відповідь на запитання, оральні ласки, секс у певній позі тощо.

 • «Еротвістер»

Щоб зіграти, можна скористатися навіть дитячим набором для гри в «Твістер». Правила аналогічні класичному варіанту, необхідно кидати кубик і наступати руками й ногами на поля певного кольору. Якщо дія не виходить, доведеться роздягатися, при цьому знімають предмет за предметом. Деякі пари не просто цікаво грають, а й вигадують у такий спосіб нові пози для сексу.

 • Еротичні карти

Як ви розумієте, колода карт тут не зовсім звичайна, і вам не доведеться грати в «дурня» на роздягання. Кожна масть має свою дію (поцілунки, обійми, ласки руками, оральні ласки), але в кожній карті позначено час. Відповідно, витягуючи певну карту, ви знатимете, скільки часу необхідно виконувати ту чи іншу дію. Зрозуміло, що чим вище номінал карти, то довше доведеться «відпрацьовувати».

Сексуальні ігри: топ-12 найпопулярніших розваг для дорослих

 • «Встигни за 6 секунд»

Це гра, в яку можуть грати компанії 15+. Суть полягає у швидких відповідях на питання, що починаються словами: «Назви три…». Про те, що треба назвати, гравці дізнаються у процесі гри. Головна умова питань – еротичний підтекст. Гра не передбачає виконання дій, швидше тренує мозок і заводить.

 • «Правда чи дія: камасутра»

Це еротична гра для двох, з відвертими питаннями та збуджувальними завданнями. Граючи в таку гру, партнерам, які недовго у стосунках, буде простіше дізнатися про вподобання один одного, а ті, які перебувають у тривалих стосунках, зможуть розкріпачитися і поділитися своїми таємними фантазіями.

 • «Паті в ліжку, або Фанти-love»

Це сексуальна гра у ліжку. Зазвичай в іграх такого типу кілька десятків карток з еротичними та сексуальними завданнями різного рівня відвертості та складності. Граючи, партнери опановують вишуканими інтимними методиками й техніками, пробують цікаві пози, у наборі може бути реквізит для рольових ігор (наручники, пір’я, пов’язки для очей тощо).

Безплатні сексуальні ігри, які доступні зараз

Сексуальні ігри: топ-12 найпопулярніших розваг для дорослих

 • «Чаша бажань»

Вам знадобляться листочки паперу, на яких кожен з партнерів пише по 10-20 бажань, все залежить від того, наскільки вони прості і скільки часу може зайняти їх виконання. Розкладіть бажання у дві посудини. Граючи, діставайте бажання з чаші партнера та виконуйте його.

 • Рольова гра «Маскарад»

У коробку складають предмети, що натякають на рольову гру. Тут фантазія пари необмежена, адже необов’язково використовувати предмет, який одразу наведе на думку про те, в кого і як ви хотіли б пограти. Зібрати предмети, що наводять на сексуальну гру, можна вдома.

 • Сексуальні ігри з їжею

Ймовірно, ви бачили, як в еротичних фільмах для прелюдії використовують полуницю, банани, виноград, шоколад, збиті вершки, мед тощо. Можна «смачно» прикрасити тіло партнера й отримати згодом не лише сексуальне задоволення, а й гастрономічне. Іноді завдання ускладнюють: на тілі може бути один смачний предмет, а партнеру необхідно знайти його. Пошук проводиться із заплющеними очима та виключно губами. Можна навіть змагатися: хто з партнерів упорається із завданням швидше, той отримує головний приз.

Сексуальні ігри: топ-12 найпопулярніших розваг для дорослих

 • Еротична гра в послання

Особливість гри полягає в тому, щоб відгадати, що написав один партнер на тілі іншого. «Писати» потрібно пальцем або язиком, а ось локація може бути будь-якої: спина, груди, стегно тощо.

 • Сексуальна гра в випадкову дію

Гра нагадує фанти. Знадобляться листочки паперу та дві коробки. В одну з них складають лоти з написами частин тіла, а в іншу – з певною дією. В результаті гравець витягує лот, на якому буде написано: груди, стегно, губи, нога, пальці тощо, а в іншій коробці «ловлять» дію: цілувати, облизувати, гладити, смоктати тощо. Карток може бути скільки завгодно.

Сексуальні ігри в інтернеті: як знайти цікаву програму

Сексуальні ігри: топ-12 найпопулярніших розваг для дорослих

Знайти програми, які допоможуть розслабитися й отримати нові відчуття, не важко. Найпопулярніші для iOs та Android — xTracker та Secret Diary відповідно. По суті це інтимні щоденники, якими користуються люди з активним статевим життям, які мають навіть не одного партнера. За допомогою програм ведеться облік усіх сексуальних контактів: фіксуються дати, місця, пози, учасники, тривалість використання аксесуарів, рівень задоволення й багато інших деталей. Розширений функціонал таких програм платний, проте ви бачитимете докладну статистику.

Любителі сексуальних ігор знають про такі програми для iOs та Android, як iKamasutra та Kamasutra Lessons. Це безплатні збірки секс-поз з описом і фото, доступ до розширених каталогів – платний.

Для жінок серед додатків особливо вирізняються масажери-вібратори. У додатків зручний інтерфейс, є безплатна можливість перемикатися між різними режимами вібрації. Все це супроводжується розслаблювальною анімацією та музикою. Щоб підвищити силу вібрації, доступ до різних фонових звуків і картинок, доведеться придбати доступ до них.

Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також