Пози для сексу: як вибрати найкращі

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Пози для сексу: як вибрати придатні

Пози у сексі мають велике значення. Секс не терпить одноманітності – так вважають не лише сексологи, а й більшість із нас. Чим різноманітніші сексуальні пози, тим цікавіші та міцніші відносини між партнерами. Допоможемо зробити ваше життя яскравішим та пропонуємо варіанти поз у сексі для максимального задоволення. Звичайно, ти знала, які є пози в сексі, але, можливо, про якусь і забула.

Пристрасть нагадує вогонь – якщо в нього не підкидати дрова, він згасне. Відповідно, лише експериментуючи, ви не перетворите секс на обов’язок і рутину. Щоразу нова поза має бути вам загадкою, яку потрібно розгадувати.
На питання, скільки існує поз для сексу, відповісти дуже складно, адже фантазія людини безмежна. Насправді є основні позиції в сексі, які можна змінювати на власний розсуд. Пози для хорошого сексу у кожної пари різні, оскільки все залежить від фізіології партнерів. Одні й самі пози для занять сексом з різними партнерами й у різних місцях відчуваються інакше. Не дивно, що з часом виробляється пул улюблених поз, які вважаєте найкращими позами для сексу.

Зручні пози для секса: ТОП-3

Найпопулярніші пози для сексу, на думку більшості жінок, це: місіонерська, доггі-стайл та поза наїзниці.

 • Місіонерська поза

Це класична поза для сексу, яку вважають комбінацією комфорту і близькості. На думку чоловіків, як свідчить безліч проведених досліджень у різних країнах, місіонерська поза входить до трійки найулюбленіших. Воно й не дивно, адже це проста позиція, яка дозволяє змінювати кут проникнення, передбачає зоровий контакт.

Місіонерська поза

 • Доггі-стайл

Саме цій позі віддають перевагу більшість чоловіків. Існує думка, що вона дозволяє відчути себе хижаком, адже це домінантна позиція. Поза підходить як для вагінального, так і для анального сексу. А ось жінки вважають цю позу неромантичною, до того ж вона не кожній підходить фізіологічно через зайвий тиск на стінку матки.

Варіацій доггі-стайл може бути щонайменше три: доггі-стайл стоячи, доггі-стайл лайт (на колінах), ледачий доггі-стайл повністю лежачи.

Доггі-стайл

 • Поза  вершниці

У цій позі домінування передається жінці, а чоловік може споглядати партнерку у всій красі. Це ідеальна поза для втомлених і просто ледачих чоловіків. Небезпека полягає в тому, що під час інтенсивних «стрибань» високий ризик отримання замість задоволення перелом пеніса.

У пози вершниці є кілька більш вдалих варіацій. Наприклад, поза перевернутої вершниці спиною до партнера. У цій позиції добре стимулюється точка G, оскільки відбувається посилений тиск на передню стінку піхви. Поза вершниці на спині підходить для анального сексу, але не буде оцінена фізично непідготовленими жінками.

Поза  вершниці

Пози для домашнього секса: найрозповсюдженіші

 • Ножиці

Поза ножиці досить проста, не вимагає додаткових навичок, маневровості. Має попит поза ножиці в поєднанні з доггі-стайл. Вона забезпечує глибоке проникнення і більше контролю для партнера. Позу ножиці можна об’єднати зі зворотною вершницею, полягає в подвійної стимуляції для партнерки.

Ножиці

 • Секс стоячи

Поза, яка вимагає від чоловіка неабиякої фізичної сили, адже необхідно й жінку утримати, і здійснювати певні рухи. Щодня таку позу використовувати, ймовірно, складно, але варто взяти її на уваги.

Секс стоячи

 • Ложки

Ця поза чудово підходить для пар, які перебувають в очікуванні дитини, оскільки проникнення виходить неглибоким. Ложки – інтимна і комфортна для обох поза, легка у виконанні.

Ложки

Цікаві пози для сексу сидячи

 • Колиска

Ця поза підходить для тривалого сексу, ймовірність отримання жіночих оргазмів збільшується в рази, адже можна змінювати темп і рівень проникнення. Вона неглибока і малодинамічна.

Колиска

 • Варіація сидячи і стоячи

Знаменита поза з кінофільмів, коли статевий акт відбувається на столі, при цьому жінка сидить, а чоловік стоїть. Забезпечується глибоке проникнення.

Варіація сидячи і стоячи

 • Варіація сидячи і лежачи

Ця еротична поза – проміжний варіант між місіонерською позою і доггі-стайл. Жінка лежить на спині, а чоловік сидить на колінах, додатково пестячи партнерку. Швидкість і глибина проникнення регулюється обома партнерами.

Варіація сидячи і лежачи

Пози для оральних пестощів, від яких важко відмовитися

 • Класична поза 69

Найпоширеніша для орального сексу поза – 69, коли партнери здійснюють обопільну оральну стимуляцію геніталій. Зазвичай жінка перебуває зверху. Нерідко позу 69 вважають елементом прелюдії.

Класична поза 69

 • Поза 69 на боці

Більш зручна поза, ніж класичний варіант пози 69. Чоловік і жінка роблять все те ж саме, але лежать на боці.

Поза 69 на боці

 • Поза 69 стоячи і сидячи

У цій позиції партнер перебуває на підлозі в положенні сидячи, а жінка стоячи напівзігнувшись, відповідно, спиною до нього.

Поза 69 стоячи і сидячи

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також