Що таке гойдалка для сексу, і як вони урізноманітнять інтимне життя

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Що таке гойдалки для сексу, і як вони урізноманітнять інтимне життя

Зробити інтимне життя яскравішим, додати різноманітності або не дати загаснути вогнику пристрасті допомагають сексуальні ігри й іграшки, інтимні техніки. Якщо ви ніколи не чули про секс-гойдалки, ми розповімо вам, що це таке і як використовувати модний девайс.

Гойдалка для сексу – це секс-іграшка, що має петлі, кріплення, ремені й навіть ланцюги. Така система призначена для занять сексом у «повітрі». Секс-девайс однозначно урізноманітнить сексуальне життя, оскільки за його допомогою можна спробувати пози, які було складно повторити раніше. Інтимні гойдалки – іграшка для фізично витривалих людей, і підійде далеко не кожній парі. Розкажемо, як використовувати секс-гойдалки без шкоди для здоров’я.

Як використовувати секс-гойдалки, для кого вони призначені

Що таке гойдалки для сексу, і як вони урізноманітнять інтимне життя

Як ми вже сказали вище, sex-гойдалки урізноманітнять сексуальне життя партнерів, адже девайс багатофункціональний, і, регулюючи, наприклад, кут нахилу, можна отримати в результаті різні відчуття. Інтимні гойдалки гідно оцінили чоловіки, яким складно під час сексу утримувати на руках партнерку, особливо, якщо вона не відрізняється мініатюрністю.

По-друге, гойдалки для сексу сподобаються парам, які хотіли б спробувати БДСМ. За допомогою такої іграшки можна повністю або частково знерухомити партнера, отримати владу над його тілом.

Досвідчені партнери використовують секс-слінг для оральних пестощів, оскільки вони дозволяють менше напружуватися.

Види секс-гойдалок, техніка використання

Секс-гойдалки бувають декількох модифікацій, розглянемо кожну докладніше.

Що таке гойдалки для сексу, і як вони урізноманітнять інтимне життя

 • Упряж

Така модель секс-слінгу підвішується не на предмети меблів, а на шию партнера. Звичайно, використовувати таку упряж можуть фізично сильні чоловіки, проте серед новачків девайс має великий попит.

 • Підвіска з кріпленням на двері

Найпопулярніший варіант секс-гойдалок, вам завжди буде за що їх закріпити, процес установлення не займає багато часу. Механізм кріплення девайса дуже простий: трубки-стопери перекидаються через верх дверей (вони мають відчинятися в протилежний від вас бік), потім вони щільно закриваються. Далі необхідно відрегулювати довжину ременів під себе, просунути ноги й руки в петлі. Секс-слінг із кріпленням на двері ідеально підходить для орального й анального сексу. Важливо пам’ятати, що такий девайс зобов’язує пару дотримуватися техніки безпеки, адже конструкцію не можна назвати меганадійною.

 • Секс-слінг із кріпленням до стелі або турніку

Один з найбільш надійних варіантів кріплення інтимних гойдалок. Щоб закріпити девайс на стелі, необхідно вмонтувати в нього два, три або чотири анкерні гаки. Тоді ви можете гарантувати собі безпеку, виникає велика варіативність поз, адже рухатися можна в різні боки, а також навколо осі (спінінг секс-гойдалки). Конструкція гойдалки з кріпленням до стелі має більше петель, у тому числі під спину й таз, може мати перекладину для рук, платформу (з можливістю займатися напівсексом). Секс-гойдалки такої моделі знижують навантаження на м’язи й суглоби, що може бути корисним людям з фізичними проблемами. Якщо в будинку вже встановлено турнік, тоді гойдалки для сексу можна прикріпити до нього.

 • Стаціонарні секс-гойдалки

Є конструкцією на залізній рамі, збираються/розбираються досить непросто, та й вимагають багато місця. Вартість такої секс-іграшки від тисячі доларів, та й у малогабаритній квартирі її не встановиш. На таке придбання вирішуються пари, які віддають перевагу виключно БДСМ або часто його практикують.

Як вибрати секс-гойдалки, на що звернути увагу під час купівлі девайсу

Що таке гойдалки для сексу, і як вони урізноманітнять інтимне життя

Вартість секс-гойдалок залежить не тільки від функціональності, але й від матеріалу, з якого виготовлено петлі. Упряж і гойдалки з кріпленням на двері дешевші, ніж стельові секс-гойдалки, але й можливостей у них менше.

Купуючи аксесуар, враховуйте свою вагу й масу партнера. Максимально підвіска на двері витримує 140 кг, а ось стельові варіанти здатні витримати 200 кг. Варто реально розрахувати і свої сили, адже чим менше петель, тим важче людині, яка перебуває у підвішеному стані.

Перед тим як користуватися гойдалками для сексу, ознайомтеся з інструкцією щодо їх застосування, а також поцікавтеся відгуками в інтернеті на спеціалізованих сайтах, наприклад, секс-шопів. Важливо розуміти, чи зможете ви забезпечити надійність конструкції, також ваших дверей або стелі. Можливо, щоб закріпити девайс, знадобиться допомога майстра.

Якщо ви зважилися на придбання гойдалок для сексу з кріпленням на двері або стелі, враховуйте і розміри приміщення, адже якщо воно невелике, то розгойдуватися з комфортом і великою амплітудою не вдасться.

Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші відео-матеріали від Beauty HUB!

читайте також