Зіпсований або невинний? Тест на вульгарність

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

 • Пептиди

  Пептиди

 • Біохакінг шкіри

  Біохакінг шкіри

Пройдіть наш захоплюючий онлайн-тест на вульгарність, аби більше розібратися в собі та дізнатися, наскільки ви вульгарна людина. Тільки, цур, грати за правилами! Відповідайте чесно і без роздумів.

У вульгарності в наші дні так багато різних понять і проявів, що легко в цьому заплутатися. Хтось у всьому бачить сексуальний підтекст, навіть у найневинніших речах – це може свідчити про їх надмірну вульгарність. Хтось сприймає подібні речі як належне, і на спроби інших звинуватити його в зіпсованості відповідає фразою: «Кожен думає по мірі своєї розбещеності». А хтось вважає, що вульгарність – це не стільки пошук задоволення, скільки низька духовність, непристойність, аморальність і для них взагалі неприйнятно розпусна поведінка нинішнього покоління.

Але давайте не будемо вішати ярлики і як мінімум поставимося до цього тесту з гумором і посмішкою. Пропонуємо дізнатися, до якої категорії вищеописаних людей належите ви. 15 питань і 5 хвилин вашого часу допоможуть визначити, наскільки ви вульгарна людина.

Не забудьте поділитися своїм результатом з друзями, нехай вони теж пройдуть тест на зіпсованість і дізнаються рівень вульгарності власних думок. Чи готові? Тоді почнемо прямо зараз!

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також