Зіпсований або невинний? Тест на вульгарність

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Тест на вульгарність - захоплююча онлайн-розвага. Це не тест на збоченість, адже у кожного з нас своє сприйняття світу, і якщо для одних вульгарні розмови є нормою, то для інших – це неприйнятно та вульгарно. Наша перевірка на вульгарність тобі точно сподобається, тільки якщо відповідатимеш чесно і без роздумів.

Вульгарність у наші дні має багато різних понять та проявів, що легко в цьому заплутатися. Хтось у всьому бачить сексуальний підтекст, навіть у найневинніших речах – це може свідчити про їхню надмірну вульгарність. Хтось сприймає подібні речі як належне, і на спроби інших звинуватити його у зіпсованості відповідає фразою: «кожен думає в міру своєї розбещеності». А хтось вважає, що вульгарність – це не так пошук задоволення, як низька духовність, непристойність, аморальність і для них взагалі неприйнятна розпусна поведінка нинішнього покоління.

Але, вішати ярлики, як мінімум, некоректно, тому нехай пропонований тест на зіпсованість стане розвагою, до якої ви поставитеся з гумором та посмішкою. Завдяки тесту на рівень вульгарності ви дізнаєтеся, до якої категорії вищеописаних людей належите ви. 15 питань і 5 хвилин вашого часу допоможуть визначити, наскільки ви вульгарна людина.

Не забудьте показати свої результати “вульгарного” тесту друзям, нехай вони теж пройдуть тест і дадуть відповідь на питання про вульгарність. Чи готові? Тоді почнемо зараз!

Як пройти тест на вульгарність

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також