Зіпсований або невинний? Тест на вульгарність

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові 2021

  • Листи Діду Морозу 2020

  • Адвент календар 2020

  • Стоматологія від А до Я

Пройдіть наш захоплюючий онлайн-тест на вульгарність, аби більше розібратися в собі та дізнатися, наскільки ви вульгарна людина. Тільки, цур, грати за правилами! Відповідайте чесно і без роздумів.

У вульгарності в наші дні так багато різних понять і проявів, що легко в цьому заплутатися. Хтось у всьому бачить сексуальний підтекст, навіть у найневинніших речах – це може свідчити про їх надмірну вульгарність. Хтось сприймає подібні речі як належне, і на спроби інших звинуватити його в зіпсованості відповідає фразою: «Кожен думає по мірі своєї розбещеності». А хтось вважає, що вульгарність – це не стільки пошук задоволення, скільки низька духовність, непристойність, аморальність і для них взагалі неприйнятно розпусна поведінка нинішнього покоління.

Але давайте не будемо вішати ярлики і як мінімум поставимося до цього тесту з гумором і посмішкою. Пропонуємо дізнатися, до якої категорії вищеописаних людей належите ви. 15 питань і 5 хвилин вашого часу допоможуть визначити, наскільки ви вульгарна людина.

Не забудьте поділитися своїм результатом з друзями, нехай вони теж пройдуть тест на зіпсованість і дізнаються рівень вульгарності власних думок. Чи готові? Тоді почнемо прямо зараз!

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!