Три сценарії для рольових секс-ігор

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

Три сценарії для рольових секс-ігор

Якщо вам спало на думку, що секс стає нудним, спробуйте пограти з коханим.

Які б пристрасті не вирували між вами і вашою половинкою, настає момент, коли вони затихають. Бажано, щоб до того часу ви вже прочитали цей матеріал і приміряли, який із сценаріїв рольової секс-гри вам більше до душі. Тим більше, що сексологи переконують: такі ігри знімають напругу, яка накопичилася між чоловіком і жінкою. А пари, які не проти пограти, краще розуміють один одного і рідше сваряться.

Негласні правила перед тим, як приступити

Нервувати – це нормально. Не слід забороняти собі переживати або турбуватися. Зрозуміло, що  перший раз ви можете відчувати себе трохи «не в своїй тарілці». Боятися все зіпсувати – теж нормально. Так що розслабтеся і зрозумійте, якщо ви переживаєте, то гра вже викликала у вас емоції, це обов’язково позначиться на тому, що буде відбуватися у спальні.

Не слід поспішати. Дайте своїй грі час, подбайте про те, щоб вас не відволікали справи або дзвінки. Якщо у вас є діти, відправте їх до бабусі або залиште з нянею. Щоб все вийшло, потрібно повністю зануритися у світ своїх фантазій.

Будьте максимально уважними. Те, що ви починаєте, насправді – дуже особисте, тут велика ймовірність зачепити або поранити партнера, наприклад, безневинним жартом. А про те, щоб зареготати у невідповідний момент, взагалі забудьте.

Подбайте про правила. Не забудьте проговорити їх і вислухати партнера: чого точно не варто робити, що не принесе задоволення. І, як в БДСМ, домовтеся зупинитися, коли цього захочеться іншому.

Три сценарії для рольових секс-ігор

Ідеї сценаріїв рольових ігор

Звичайно ж, не варто сприймати ці ідеї як єдино правильні: можливо, вони вас просто надихнуть або підштовхнуть імпровізувати зі сценаріями. Словом, далі – слово за вами.

Знайомство

Уявіть собі, що це ваша перша зустріч. Спробуйте в це повірити і вловити, що ви відчуваєте до цієї людини, яку ви бачите вперше. Якщо це складно зробити в звичній обстановці, вирушайте до кафе, готелю, «познайомтеся» на вулиці, а потім по ходу перемістіться в готель. Одягніться незвично, використовуйте новий парфум, закохаєтесь один в одного заново.

Стриптиз

Якщо вам здається, що для цього потрібно бути Дітою фон Тіз, ви помиляєтеся. Будь-який чоловік буде у захваті, якщо його кохана розіграє для нього еротичну виставу саме так, як це вмієте ви. Головне – будьте природніми, не намагайтеся копіювати ролики з YouPorn. У підсумку ви відчуєте свою жіночу силу і сексуальність.

Начальник та секретарка

«Професійні» сценарії дуже заводять. Якщо ви прийдете до чоловіка в офіс «на співбесіду» і будете поводитися зовсім по-іншому, ніж він звик, гаряча ніч забезпечена! Багатьох збуджує ідея переспати без пояснень з чоловіком у строгому костюмі і краватці. А партнер зможе відчути себе авторитетною особистістю. Якщо ваш партнер поки що не начальник, і офісу ніякого немає, тим більше розіграйте такий сценарій у себе вдома! Час втілювати задумане у життя. Зрештою, не забувайте, є ще домогосподарка і сантехнік, лікар і медсестра, головне – бажання!

Три сценарії для рольових секс-ігор

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також