Бурштинова кислота є антиоксидантом і виводить токсини з організму. Можна зустріти цей інгредієнт у багатьох БАДах, виробники яких обіцяють безліч ефектів після застосування.
Для виробництва бурштинової кислоти використовується бурштин або ж рослини, де вона міститься. Наприклад, багаті на бурштинову кислоту алое, незрілі ягоди, буряк, полуниця, глід, кропива. Крім цього, міститься цей інгредієнт і в продуктах харчування, наприклад, включаючи до свого раціону устриці, житні вироби, йогурт, тверді сири і деяке насіння рослин, ви можете збагачувати організм цим антиоксидантом. Особливість бурштинової кислоти полягає в тому, що вона може накопичуватися у тих місцях організму, які її потребують найбільше, при цьому обходити здорові клітини. Діє це правило і при використанні косметичних засобів.
Солі бурштинової кислоти називаються сукцинатами. Це речовини в нашому організмі, які відповідають за регуляторну роботу клітин. При впливі зовнішніх негативних чинників, запусках процесів старіння шкіри, різних захворюваннях відбуваються зміни в нашій шкірі. Клітини не встигають справлятися з різними стресовими факторами для нашої шкіри, і як результат вона стає тонкою, зневодненою, тьмяною, і відбувається утворення зморшок. Тоді на допомогу і приходить бурштинова кислота. Завдяки використанню засобів із вмістом сукцината натрію (бурштинової кислоти) можна уповільнити вікові зміни, поліпшити тургор шкіри, підвищити її еластичність і позбутися пігментних плям та набряклості. Вплив бурштинової кислоти на процеси старіння відбувається на клітинному рівні, значно допомагає стимулювати вироблення колагену і еластину, регенерацію клітин, вона бореться з вільними радикалами, а також регулює лімфовідтік.
У яких засобах міститься бурштинова кислота
Естетична косметологія активно розвивається, і сьогодні існує достатня кількість препаратів з бурштиновою кислотою, в тому числі є і ін’єкції з цим інгредієнтом, який разом із гіалуроновою кислотою протидіє процесам старіння шкіри, повертаючи її молодість і сяйво.
Найбільш популярними є креми, які допомагають на початкових стадіях боротися з віковими змінами і ефективно освітлювати шкіру. Крім цього, часто можна побачити різноманітні маски з бурштиновою кислотою, які допомагають позбутися набряків, зробити пілінг, зменшити мімічні зморшки, відбілити шкіру і прибрати тьмяність.
Можна зробити таку маску і самій. Для цього потрібні лише пігулки янтарної кислоти або готовий порошок, які потім додаються в маску, приготовану вами. Наприклад, для пілінгу можна розтовкти кілька таблеток бурштинової кислоти, змішати з водою до рівномірної маси, нанести на обличчя, потім за допомогою масажних рухів провести пілінг і змити. А ось для вирівнювання тону шкіри можна використовувати глину. Для сухої шкіри підійде більш поживна основа, наприклад, кокосова олія або олія каріте, додавати в таку маску потрібно не більше однієї таблетки янтарної кислоти, адже вона має властивість підсушувати шкіру, тому використовується для боротьби з висипаннями, а також слідами після прищів.
Коли не можна застосовувати бурштинову кислоту
Бурштинова кислота має трохи протипоказань, оскільки є безпечним продуктом, і все ж таки має свої особливості застосування. При наявності запальних процесів на поверхні шкіри, пошкодженнях, алергічних реакціях і вагітності варто відмовитися від процедур із застосуванням бурштинової кислоти.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!