Нитки APTOS: що це таке і кому показані

  • Self-love: celebrate yourself

  • Це з любові

  • HOW TO BEAUTY

    HOW TO BEAUTY

  • Адвент-календар 2021

  • Листи Діду Морозу 2021

нити Аптос

Нитяний ліфтинг все частіше на слуху. Розберемося з лікарем, що це за процедура, кому вона показана і які проблеми можна вирішити за допомогою ниток APTOS.

Александра Свирид-Дзядикевич

Олександра Свирид-Дзядикевич, дерматовенеролог, косметолог, кандидат медичних наук, засновник Beauty & Injections

Що таке ниті APTOS

APTOS це революційна нитяна методика ліфтингу, зміцнення і поліпшення якості шкіри обличчя і тіла. З упевненістю можна сказати, що ці нитки прорив у косметології, вони забезпечують ефект омолодження, стимулюють вироблення власного колагену і сповільнюють процеси старіння в тканинах. Нитяна корекція може проводитися з моменту настання повноліття, адже в косметології не існує поняття віку… Лікарі естетичної медицини орієнтуються виключно на стан тканин, а не на цифри в паспорті. Адже у когось в 40 років немає слідів віку на обличчі, а хтось після пологів і скидання ваги в 20 років страждає від ненависних “брилів” або через патологію гормональної сфери бачить в дзеркалі щоранку торби під очима. Також за допомогою ниток часто виправляють вроджені дефекти будови обличчя, асиметрію, а також усувають наслідки неврологічних захворювань, важких травм.

З чого роблять нитки APTOS

Матеріал, з якого виготовлені нитки APTOS, що розсмоктуються, називається капролактон, має  склад, який з успіхом використовується в хірургії кілька десятків років. Розробники методу модернізували склад ниток, включивши до нього L-молочну кислоту. Нитка з таким складом володіє, крім ліфтингового ефекту, дією, що зволожує і омолоджує шкіру, завдяки тому, що стимулює утворення нового колагену. Ці нитки, що не розсмоктуються, застосовуються пластичними хірургами, створені  вони з поліпропілену і дають більш стійкий і тривалий результат.

Чи можна витягти нитки

Витягти нитку можна, але таку маніпуляцію найчастіше проводять внаслідок інфікування. Це єдине серйозне ускладнення, при якому нитка видаляється без коливань. Справа в тому, що можуть утворюватися патогенні мікроорганізми, так звані бактеріальні біоплівки, які захищають колонію бактерій від антибіотиків. Звичайно, всі зусилля лікаря спрямовані на запобігання такій ситуації. Нитки ставляться в умовах забезпечення повної стерильності, обробка маніпуляційного поля проводиться так само, як це робиться при операціях. Тому зовні на нитку нічого потрапляти не повинно. Але якщо десь неподалік в організмі є вогнище хронічної інфекції, то виключити інфікування “зсередини” не можна.

Що відбувається в шкірі, після проведення процедури

Основний механізм дії ниток APTOS пов’язаний з посиленням опорної і підтримуючої функції дерми. Ультратонка, але водночас дуже міцна нитка зміцнює каркас сполучної тканини. Беручи на себе частину опорної функції, нитки APTOS піднімають тканини і фіксують їх у правильному положенні за рахунок наявності на поверхні нитки дрібних насічок. Нитяний ліфтинг не можна розглядати лише як інструмент для підтяжки обличчя за рахунок посилення фіксації шкіри. Речовини в складі ниток, що розсмоктуються і комбінованих ниток, надають ревіталізацію.  Вони стимулюють процес регенерації шкіри, підсилюють поділ, дозрівання і зростання нових клітин, форсують вироблення гіалуронової кислоти, колагену, інших елементів міжклітинної речовини сполучної тканини. Завдяки стимуляції регенерації досягається пролонгований ефект омолодження, заснований на відновленні і самовідновленні тканин. При використанні ниток APTOS, що розсмоктуються, ефект підтяжки обличчя тримається не менше двох років, а при правильному догляді за шкірою і своєчасному початку програм омолодження – до трьох-п’яти років. Ще більш стійкий результат дають комбіновані нитки і нитки, що не розсмоктуються: ефект зберігається п’ять років і навіть довше. Звичайно, значну роль відіграє початковий стан тканин пацієнта і дотримання постпроцедурних правил реабілітації! Aptos ні в якому разі не впливає на міміку. Нитки встановлюють в підшкірно-жирову клітковину, адже їхня функція – перерозподіл обсягів м’яких тканин.

Чи правда, що це дуже травматична процедура, яка вимагає серйозної анестезії?

Навпаки, це малоінвазивна і швидка маніпуляція! Процедура нитяного ліфтингу проводиться в амбулаторних умовах під місцевою анестезією і супроводжується нетривалим періодом відновлення. Гіперкорекція і незначні гематоми можуть мати місце до 2-4 тижнів, але ефект омолодження видно відразу після процедури і наростає він протягом 3-4 місяців,  і це вже точно того варте!

Підготовка до процедури

Особливою підготовки немає, вона універсальна для всіх ін’єкційних маніпуляцій – за тиждень до проведення корекції бажано відмовитися від прийому антиагрегантів (ацетилсаліцилова кислота, аспірин, дипіридамол, пентоксифілін, ксантинолу нікотинат та ін.) і біологічно активних добавок, що впливають на згортання крові. Якщо препарат був призначений за медичними показаннями, потрібно проконсультуватися зі своїм лікарем для визначення можливості тимчасової відміни терапії. Але, крім цих правил, своїм пацієнтам я рекомендую готуватися до нитяного ліфтінгу за три місяці, щоб підсилити ефект від проведеної процедури провести апаратний СМАС-ліфтинг і курс плазмотерапіі з біоревіталізацією, почати приймати амінокислоти, які послужать цеглинками для побудови нового колагену.

Як вибрати фахівця

Завжди потрібно орієнтуватися на наявність вищої медичної освіти, відповідної спеціалізації, стаж в естетичній медицині, позитивні відгуки і портфоліо робіт, щоб розуміти, чи збігається ваше бачення прекрасного… Спеціаліст повинен бути сертифікований в цій галузі косметології і проходити постійні курси підвищення кваліфікації.

Скільки потрібно поставити ниток, щоб побачити ефект

Нитяна корекція APTOS складається з двох етапів: армуючого і суто ліфтингового, які в деяких випадках можливо поєднати. Кількість комплектів ниток залежить від анатомії пацієнта, ступеня птозу і бажаного результату, найчастіше використовується від 10-20 ниток за один сеанс.

Що важливо знати

Пацієнтам важливо не завищувати очікувань, адже нитяний ліфтинг не замінює кругову підтяжку обличчя, довіритися своєму лікареві і дотримуватися всіх необхідних рекомендацій, щоб реабілітація відбулася успішно. Ідеального результату можна досягти лише при злагодженій взаємодії лікаря і пацієнта – ось і весь секрет!

З любов’ю – ваша Свирид-Дзядикевич.

Подписуйтесь на наш Telegram-канал та не пропускайте корисні матеріали від  Beauty HUB!

читайте також