Пози для першого сексу: ТОП-8 найкращих

Пози для першого сексу

Трапляється, що один партнер у парі недосвідчений щодо сексу, набагато рідше «новачками» бувають обидва партнери. У всіх подібних ситуаціях необхідно, щоб після сексу у людей залишилося тільки задоволення і не було розчарування. Для першої близькості велике значення мають пози, поговоримо про це детальніше.

 

Перший сексуальний досвід запам’ятовується людині назавжди. І це факт! Дівчата чекають на перший інтим з особливим трепетом і хвилюванням, а для хлопця — це подія, що супроводжується підвищеним почуттям гордості і власної гідності.

У сучасній літературі з статевого виховання, а також з інтернету можна черпати масу інформації — корисної й навпаки, що обросла міфами та легендами. Зробити висновки дівчина зможе лише після того, як секс стався. У 90% випадків незаймані дівчата бояться болю під час першого статевого акту, і важливо, щоб партнер зробив максимум можливого для розвіювання страхів і зайвої сором’язливості подруги. Дуже важливо вибрати правильну позу. В якій позі краще перший секс, чи можна досягти оргазму вперше і що для цього зробити? Спробуймо розповісти доступно.

Пози для першого сексу

Як вибрати позу для першого сексу?

Перша інтимна близькість має відбутися у спокійній, комфортній, романтичній обстановці, вважають психологи, там, де ви зможете повноцінно розслабитися та стати розкутою.

Також варто потурбуватися про безпеку й оберігатися від небажаної вагітності та зараження інфекціями, що передаються статевим шляхом. Купуйте заздалегідь презервативи, навіть якщо впевнені у партнері на 100%. Перевірте, чи є у вас алергія на латекс і мастило, щоб перший секс не обернувся неприємними наслідками для здоров’я.

Для недосвідченої дівчини важливе збудження – їй має хотітися сексу, тому молодій людині необхідно більше часу приділяти прелюдії. У хід йдуть поцілунки й ласки руками та язиком усіляких ерогенних зон партнерки, ніжні слова та похвала.

Займатися сексом вперше найкраще у простій позі без акробатичних елементів. Вибравши класику, ви ніколи не помилитеся. Такі пози залишають можливість для паралельних пестощів руками та губами, рухи можуть бути плавними. В ідеалі: поговорити з партнером, обговорити свої страхи та висловити побажання. А ось чоловік має знати, що входити в незайману дівчину під кутом – травматично, краще рівно, без вигинів і упору в стінки піхви.

Передбачити, яка поза сподобається жінці, яка займається сексом уперше, — складно. Важливу роль відіграє вид піхви, тому те, що подобається одній, є неприйнятним для іншої. Дізнатися, що і як можна, лише спробувавши займатися сексом.

Пози для першого сексу

Перший секс: ТОП поз для максимального комфорту

Щоб мінімізувати больові відчуття при розриві цноти, необхідно максимально втягнути анус в себе, напружити м’язи живота й піхви.

  • Місіонерська поза

У всьому світі її вважають ідеальною для першого статевого акту. У такій позі зберігається зоровий контакт, вона неглибока, болючі відчуття мінімальні. Можна зігнути ноги в колінах, підтягти їх до грудей, обійняти ними партнера. Для підвищення комфортності під сідниці кладуть валик чи зручну подушку.

  • Лежачи віч-на-віч

Придатна для першого сексу поза. Лежачи на боці віч-на-віч, дівчина закидає на партнера ногу. Він може додатково пестити інтимні зони, а жінка – регулювати кут проникнення. Глибокого сексу в такій позиції не буде, партнер рухається тазом, спираючись тілом на ліжко, не напружуючись, як у інших позиціях. Секс лежачи на боці не буде травматичним.

Пози для першого сексу

  • Сидячи віч-на-віч

Партнер має прийняти сидяче положення, витягнувши ноги. Дівчина сідає йому на коліна, поставивши зігнуті ноги по обидва боки тіла. У цій позі вона зможе контролювати глибину проникнення. Партнер цілуватиме дівчину, пеститиме спину і груди, а також допомагатиме руху партнерки в разі потреби.

  • Ложки

У цій позиції жінка лежить спиною до чоловіка, він, як і в позі віч-на-віч, рухається, використовуючи таз. Якщо жінка закине ногу назад на стегно партнера, він зможе додатково пестити її клітор. Досвідчений партнер нашіптуватиме на вушко жінці ласкаві слова, пеститиме її груди та шию.

  • «Вершниця»

Сама собою поза глибока, але дозволяє варіювати також ритм і темп самої дівчиною залежно від відчуттів. Партнерка може руками спиратися на грудну клітину чоловіка, додатково стимулювати клітор, а якщо соромиться, пестити його допоможе партнер. За реакцією він розумітиме, який ефект справляють ці ласки, тим самим він вивчить ваші уподобання. Не варто одразу стрибати на статевому органі, швидше, ковзайте по ньому.

Пози для першого сексу

  • «Зворотна вершниця»

Іноді  фізіологічно піхва розташовується ближче до ануса, тоді поза зворотної вершниці буде зручніше для першого сексу, ніж класична вершниця.

  • Лебедина пісня

Варіація пози вершниці та віч-на-віч. Партнер має сісти, витягнувши ноги та трохи їх розвести. Вам слід поміститися між його ногами, широко розставивши свої ноги, стопами упираючись у ліжко. У цій позиції зберігається зоровий контакт, всі емоції «на обличчі».

  • Доггі-стайл

Підходить для пар, де чоловік досвідчений і вміє контролювати, адже весь процес залежить виключно від нього. «Загравшись», чоловік може зробити боляче жінці. Щоб поза була максимально комфортною, варто підкласти під груди подушку та прогнути спину. Досвідчений партнер паралельно з фрикціями пестить сідниці та клітор (навіть за допомогою кліторального вібратора).

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також