Чому жінки зраджують чоловікам: ТОП-9 причин

 • Self-love: celebrate yourself

 • Це з любові

 • HOW TO BEAUTY

  HOW TO BEAUTY

 • Адвент-календар 2021

 • Листи Діду Морозу 2021

Чому жінки зраджують чоловікам: ТОП-9 причин

Вважається, що кожен чоловік хоч раз зраджував своїй жінці. А ось жінки – натура моногамна і до зрад ставиться не так нерозумно. Офіційна статистика більш поблажлива до чоловічої статі: за деякими даними, зраджувало лише 20% чоловіків. Водночас жінок-зрадниць лише на 7% менше. Цікаво? Розглянемо причини зрад чоловіків і жінок.

Чому зраджують жінки й чоловіки? На це запитання кожен дасть відповідь по-своєму. Психологи розкривають деталі чоловічих і жіночих зрад, дізнайтеся, чому зраджують заміжні жінки.

2021 року психологи-практики впевнені, що причини зрад більше не поділяються на чисто «чоловічі» й «жіночі». Ви здивуєтеся, але вони одні й ті самі!

Чому жінка зраджує в шлюбі – причини

Чому жінки зраджують чоловікам: ТОП-9 причин

 • Розчарування в стосунках

Це одна з головних причин жіночих зрад. Якщо жінка не почувається комфортно у стосунках, вона погодиться на адюльтер. Жінкам набридає побут, фінансова нестабільність, часті конфлікти та сварки, пасивність партнера й багато іншого. Навіть якщо секс із постійним партнером досі хороший і почуття ще не зовсім згасли, жінка не проти пофліртувати з іншим чоловіком, а може, і закінчити флірт у його ліжку.

 • Емоційна холодність

Жінка — істота дуже емоційна, тоді як чоловікам, навіть якщо їхня природна емоційність на високому рівні, не вміють її виявляти. Емоційна холодність партнера стає причиною, через яку жінка шукає романтики на стороні. На початкових етапах стосунків багато чоловіків грають у самця і готові дістати зірки з неба для жінки, яка сподобалася, що сильно приваблює останніх. Їм не важливо, що незабаром коханець може зняти з неї рожеві окуляри, потрібні емоції вона отримує тут і зараз.

Чому жінки зраджують чоловікам: ТОП-9 причин

 • Проблеми із самооцінкою

Часто ми незадоволені своєю зовнішністю, фігурою, інтелектуальними здібностями. Самоїдство, занижена самооцінка негативно позначаються на емоційному стані жінки. Якщо до того ж вона не відчуває підтримки від партнера, який у потрібний момент скаже, що вона розумниця і красуня, рівень самооцінки може опуститися до критичного рівня. Як варіант відновлення самооцінки — зрада з тим, хто не критикує, а гідно оцінює.

 • Поганий секс

Не тільки чоловікам важливо бути задоволеним, жінки люблять секс не менше, їм важлива якість інтиму. Навіть у середньовіччі незадоволені сексом високоповажні жінки зраджували чоловікам з конюхами й челяддю. Сексуальна одноманітність штовхає на зраду як чоловіків, так і жінок. Щоб отримати порцію адреналіну, представники обох статей, незалежно від віку й статусу, готові завести любовну інтрижку.

Чому жінки зраджують чоловікам: ТОП-9 причин

 • Різний темперамент

Партнери, які не збігаються за темпераментами, не рідкість. На початку стосунків відбувається притирання, і справжній темперамент не завжди проявляється. Згодом відмінності стають явними, лише одні це терплять, намагаються дійти гармонії, інші вирушають на пошуки відповідного партнера. Зниження темпераменту може статися під впливом зовнішніх факторів: утома, хвороба, професійні невдачі чи фінансові труднощі.

 • Дослідження своєї сексуальності

Ця причина зрад не найпоширеніша, але все ж таки зустрічається. Так, партнери, котрі почали стосунки у ранньому віці, згодом почуваються недосвідченими, вони можуть проявитися приховані бажання. Відкривати для себе нові горизонти в сексуальному плані із чоловіком не завжди реально, тому жінки експериментують на стороні.

Чому жінки зраджують чоловікам: ТОП-9 причин

 • Помста, імпульсивні вчинки

«Не прийшов», «Не зателефонував», «Образив»… Я зроблю так, що він запам’ятає сьогоднішній день! Така ситуація знайома багатьом, хто читає ці рядки. Одні жінки позбавляють партнера вечері, інші сексу, треті ігнорують зовсім. Але є й ті, що під впливом імпульсу кидаються у любовне забуття з іншим чоловіком. Бувають випадки, коли зрада трапляється просто так, бо цього раптово закортіло. Коли справу зроблено, можливо, настає жаль, і така ситуація не повториться надалі, або навпаки — жінці сподобаються такі струси.

 • Особиста криза, депресія

У кожної людини трапляються кризи, існує поняття вікової кризи, а є особисті. Наприклад, хвороба, смерть близьких, фінансові проблеми чи невдачі на роботі, зрада друзів і партнерів, проблеми з вихованням дітей та багато іншого. «Зламатися» у кризовій ситуації легко, а коли відсутня підтримка партнера чи вона мінімальна, жінка шукає вихід негативної енергії, стресу у зраді. Адюльтер провокує різкий викид дофаміну, що покращує психологічний стан людини.

Чому жінки зраджують чоловікам: ТОП-9 причин

 • На межі розлучення

Ухвалене жінкою рішення розлучитися не завжди просто проговорити. У цьому випадку зрада –  вияв бажання розлучитися. Звичайно, такий вчинок складно назвати чесним, але таке буває. Іноді зрада стає фінальною точкою у стосунках, але нерідкі випадки, коли адюльтер дає шанс парі замислитися над своїми стосунками й, опрацювавши проблеми, зберегти шлюб.

«Довіру відновити надзвичайно складно, але немає нічого неможливого», – кажуть психологи.

Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також