Макіяж за допомогою кушонів: у чому особливість

Кушони

Останнім часом особливо популярною стала корейська косметика, яку часто називають k-beauty. І не дарма, адже саме ці засоби містять багато натуральних компонентів, які забезпечують красивий і помітний результат. Також багато хто гідно оцінив декоративні засоби з Кореї: тональні та ВВ-креми, тінти, коректори, тіні й туші, помади, блиски тощо.

Вони не лише дають візуальний ефект, але й паралельно доглядають. Деякі продукти зробили справжній фурор на косметичному світовому ринку і стали не лише бестселером k-beauty, а й повели за собою сотні брендів. Наприклад, кушони. Ці компактні засоби візуально схожі на пудру, але ефект, який вони забезпечують, більше скидається на тональну основу. У чому ж феномен кушонів? Давайте розбиратися.

Кушони це

Що таке кушон, його історія й особливості

Кушон — це не засіб, як усі звикли думати, а формат подачі будь-якого косметичного продукту. Він передбачає компактне паковання, схоже на пудру, всередині якого розташована просочена косметичним засобом волога уретанова піна (подушечка). До речі, від цього і назва: з англійської cushion — це подушка. Найпоширеніший продукт — кушон для тонування обличчя. Саме про нього і варто дізнатися побільше.

Історія

Перший кушон створили ще на початку 2000-х, але через скарги про негігієнічність його зняли з виробництва. Ідея косметичного засобу в губці продовжила існувати до 2008 року, коли опитування корейських жінок підтвердило, що найбільше їм подобаються ВВ- та СС-креми, але їх незручно наносити. Тоді корейська компанія AmorePacific випустила кушон у такому вигляді, як ми його бачимо зараз. Це був справжнісінький винахід, бренду навіть довелося подати понад 30 заявок на патент. Саме тоді й були створені антибактеріальні губки та спонжі, механізм збереження продукту всередині, двошаровий контейнер, пластиковий запобіжний диск тощо. Зараз кушони є в асортименті майже всіх брендів.

Особливості кушонів

Формат «упаковка в упаковці» дає змогу зберігати губку окремо від спонжу, час від часу мити спонж для гігієнічності або змінювати вміст на рефіл (не купуючи новий кушон).

Також матеріал губки має дрібні пори, які розпушують структуру засобу. Тоді він втрачає щільність, стає легким і повітряним, як флюїд. Це запобігає скочуванню і залипанню продукту, появі плям і смуг.

  • Засіб й аплікатор в одному футлярі. Він компактний, поміщається у сумочку, легкий і зручний у використанні за будь-яких умов.
  • Дозування. Кушоном майже неможливо створити багатошаровість і ефект маски. Він лягає тонким напівпрозорим шаром.
  • Стерильність. Кушон не передбачає контакту засобу з пальцями, тому ризик потрапляння бактерій зведено до мінімуму.
  • Поєднання властивостей тонального або ВВ-крему з пудрою. Як результат — рівний тон шкіри без недосконалостей, жирного блиску, почервоніння і темних плям.
  • Гігієнічність. Спонж виготовлено з антибактеріального матеріалу. Але ділитися кушоном не варто, а мити спонж обов’язково 2-3 рази на місяць.
  • Ідеальний варіант на кожен день для тих, хто воліє приховувати недосконалості шкіри (почервоніння, плями, пігментацію тощо).
  • Корисний склад. Кушони зазвичай містять не лише декоративні компоненти, але й доглядальні, які зволожують, живлять, омолоджують, освітлюють і захищають шкіру.
  • Сонцезахисний фактор. Цей продукт часто має SPF, який запобігає фотостарінню, захищає від шкідливого УФ-випромінювання.

які кушони існують

Які кушони ще існують?

Після тріумфу тонального кушона бренди активно почали виробляти й інші засоби у такому форматі: помади, консилери, рум’яна, сонцезахисні креми, хайлайтери, бронзери тощо. Завдяки м’якій губці ці засоби можна легко розтушовувати і не боятися переборщити. Вони створюють чудовий натуральний результат без ефекту маски. До того ж у складі таких продуктів є багато доглядальних компонентів, які запобігають сухості, стягнутості й іншим неприємним відчуттям. Але такі засоби будуть менш пігментовані, адже їхнє завдання — створити природне покриття. Змивати такі засоби краще гідрофільною олією або міцелярною водою.

Топ-3 макіяжі за допомогою кушонів

Натуральний, або «макіяж без макіяжу»

Кушони створюють легке невагоме покриття, тому вони чудово підходять для натурального макіяжу. Для цього достатньо зробити рівний тон шкіри, який можна доповнити бронзером, хайлайтером, рум’янами, тінями для повік і блиском для губ. Усі засоби можна використовувати саме у форматі кушона для природності й натуральності.

макіяж за допомогою кушона

Щоденний денний мейкап

Кушони підходять також для класичного денного макіяжу. Вони можуть забезпечити легкий тон і контуринг, вирівнювання кольору шкіри повік і легке мерехтіння губ. Для доповнення можна використовувати звичайну туш та/або підводку для очей.

Вишуканий вечірній образ

За допомогою кушонів можна створити навіть яскравий вечірній макіяж. Але варто враховувати, що вони не зможуть замаскувати рясні висипання, виразні кола під очима чи сильну пігментацію. Але легкий рівний тон для вечірнього мейкапу кушон забезпечить. Також можна зробити контуринг такими засобами або доповнити кушоном-блиском макіяж губ. Очі для вечірнього образу краще фарбувати пігментованими тінями, щоб зробити їх виразними, а завершити — тушшю і підводкою.

Кушони — це не тимчасовий тренд. Це вже класика, яка пройшла випробувальний термін і, безперечно, підтвердила свою цінність. Спробуйте переконатись у цьому самі!

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram та не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також