Зима – найбільш відповідний час для процедур з кислотами. Але все частіше взимку ми літаємо погрітися на сонечку, а в період активної інсоляції хочемо позбутися веснянок, слідів постакне і зморшок. Робити пілінги навесні можна і навіть потрібно. Адже після холодного періоду, коли повітря в приміщенні було пересушеним, а для вулиці потрібно було захищати обличчя від негоди, нашій шкірі необхідне оновлення і пробудження. Крім цього, дефіцит вітамінів D, С і E відчутно позначається на зовнішньому вигляді, видає себе дрібними зморшками, а шкіра стає в’ялою і тьмяною.
Від застосування серединного і глибокого пілінгу відмовитися варто зовсім, кажуть фахівці. А ось, вибираючи поверхневий пілінг для домашнього використання навесні, обов’язково дотримуйтеся правил безпеки. Активні речовини у складі гліколевих, саліцилових і піровиноградних пілінгів проникають в шкіру досить глибоко і діють агресивно, тому варто звертати увагу на процентний склад таких препаратів, адже можна спровокувати появу подразнення, пігментації і алергічних реакцій.
Які пілінги робити навесні
Кращий час для пілінгів – осінь і зима. З кінця березня – початку квітня сонце стає більш активним і багато дівчат побоюються робити пілінги в цей період. Важливо розуміти, що у багатьох країнах з круглорічною інсоляцією косметологи роблять пілінги клієнтам цілий рік (Австралія, Бразилія). Laboratoires Renophase рекомендує в сонячний період використовувати менш активні кислоти (глюконолактон, мигдальну кислоту, азелаїнову кислоту, молочну кислоту). У лінійці Renophase ці кислоти представлені у професійних продуктах: Gluconolactone, Mandelique 40, Masque Jeunesse, Peeling Azelaique. Звертайтеся до вашого косметолога для консультації по продукції Renophase.
В період активного сонця косметика з SPF повинна бути не менше 50. Якщо ж ви вирішили зробити пілінг, то заплануйте його на вечірній час. Варто сказати “ні” агресивним пилингам з великим вмістом кислот. Або вам доведеться відмовитися від перебування на сонці, постійно використовуючи засоби з SPF. Зверніть увагу на мигдальний, ензимний або молочний пілінги. Їх можна робити о теплій порі року, не треба довго витримувати, і після них не відбувається активного лущення.
Пілінг з молочною кислотою підійде для чутливої шкіри, він скорочує ризик отримати дискомфорт або алергію, не робить шкіру чутливою до світла.
Ензимний пілінг, у складі якого фруктові кислоти, усуває забруднення, які забивають пори. За допомогою нього можна видаляти мертві клітини епідермісу, вирівняти і розгладити шкіру, а також придбати сяючий і здоровий колір шкіри.
Молекула мигдальної кислоти у складі пілінгу не проникає глибоко в шкіру, а тому ризики опіку зводяться до мінімуму. Такий пілінг можна використовувати при куперозі, вугровій висипці, адже подразнення від нього мінімальне.
Чи можна робити гліколевий пілінг навесні? Фруктова кислота, яка використовується в препаратах, видобувається з цукрового очерету. Гліколевий пілінг вважається ефективним і м’яким за своєю дією. Його використовують для м’якого і ефективного очищення шкіри, зменшення жирності, а також щоб звузити пори. При поверхневому впливі допустимо під контролем фахівця і дотриманні всіх правил пре- і постпілінгової підготовки проводити гліколевий пілінг навесні. Але якщо процедура розрахована на більш глибокі шари шкіри, варто скористатися рекомендаціями фахівців і зробити інші різновиди пілінгів.
Використовуючи пілінг навесні, чітко дотримуйтесь вказівок свого косметолога. Обов’язково наносити сонцезахисні засоби, намагайтеся проводити процедури ввечері, уникаючи сонячних променів відразу після процедури. Домашній догляд сьогодні дуже різноманітний, завжди можна знайти різноманітні очищувальні і освітлюючі маски. І все ж зверніться спочатку за консультацією до фахівця, адже тільки лікар зможе оцінити загальний стан шкіри, правильно підібрати засіб пілінгу і догляд після нього. І тоді ваша шкіра буде сяяти здоров’ям і красою.
Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!