Віра Петкова, засновниця навчального центру TopNail, багаторазова переможниця міжнародних чемпіонатів із нігтьової естетики, сертифікована інструкторка, тренерка, суддя Чемпіонату України, авторка навчальних програм із моделювання та дизайну нігтів (Одеса).
Отже, час. Чи можливо працювати швидко й при цьому не втратити в якості? Так! І сьогодні я розповім вам, як прискоритися й зробити так, аби фраза «корекція за годину» стала для вас правилом, а не нездійсненною мрією.
Порада 1
Перше і, мабуть, найголовніше упущення полягає в тому, що мало хто стежить за часом і може сказати точно, скільки йде хвилин на окремий етап. Ні, звичайно, ви знаєте приблизно, скільки йде у вас на спилювання старого матеріалу або на викладку нового, але ключове слово тут «приблизно».
Ви повинні ТОЧНО знати, скільки у вас йде часу на вітання, на зняття старого матеріалу й на викладку нового. Так що відкриваємо зошит і заводимо таблицю, в яку записуємо всі етапи процедури та фіксуємо витрачений час.
Клієнт Марія, клієнт Віка … Тільки тепер ви побачите, на який етап скільки часу у вас йде. І де потрібно оптимізуватися.
Порада 2
Друга причина, як правило, криється в занадто великій кількості матеріалу. Спочатку багато кладемо, потім довго пиляємо. Тут вам допоможе дорогий матеріал, адже ви, знаючи, скільки заплатили, автоматично будете в цілях економії викладати менше.
Якщо ви витрачаєте максимальну кількість часу на спилювання, працюйте за схемою, етап за етапом, тому що будь-яка хаотичність веде до втрати часу.
Порада 3
Якщо клієнт вибирає дизайн півгодини, починайте обговорення вже в процесі роботи, а не коли все готово, і ви просто сидите й чекаєте, поки клієнт розмірковує.
Порада 4
Звичайно, не варто забувати про правильну організацію робочого місця. Ваші баночки, пилочки й пензлики завжди повинні стояти на певних місцях, щоб ви не витрачали час на їх пошук.
Порада 5
Устаткування також має стати вашим помічником. Фрезер, лампа повинні бути потужними, насадки гострими, а пилки − новими. Все це окремо допоможе вам заощадити хвилини, а вони, як відомо, економлять години!
Порада 6
Починайте брати участь у конкурсах, там час на процедуру суворо обмежений, і ви, готуючись, прискоритеся однозначно.
Порада 7
Але головне, намагаючись працювати якнайшвидше, не метушіться, адже, кваплячись, ви почнете допускати багато помилок і витратите більше часу на їх виправлення. Швидка робота − це не прискорені рухи, а відсутність зайвих рухів! Так, спокій − ваш вірний помічник!
Порада 8
Поступово скорочуйте час, відведений на клієнта. Наприклад, зазвичай на манікюр і покриття ви залишаєте 2 години, починайте залишати 1 г. 50 хв. і поступово скорочуйте.
Порада 9
Використовуйте матеріали, які дозволяють робити викладку матеріалу відразу на чотирьох нігтях. У сучасному світі прекрасно підходять для цього гелі-желе й полігелі (акрігель).
Порада 10
І найголовніша порада: не забувайте про відпочинок, правильне харчування й спорт! Тому що хороше самопочуття − це найкращий помічник, що дає вам силу та енергію на розвиток і самовдосконалення!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!