Маски-рукавички – нововведення в індустрії краси. Ці засоби призначені для відновлення шкіри рук і можуть використовуватися як професіоналами в салонних процедурах, так і в домашніх умовах для експрес-догляду. Такі б’юті-знахідки особливо актуальні зараз, коли ми щодня мордуємо шкіру рук безперервним миттям і великою кількістю спиртових антисептиків у зв’язку з пандемією коронавирусу.
Дезінфекція – це добре, але потрібно знати міру і не піддавати себе можливим небажаним наслідкам. Таким, як, наприклад, надмірна сухість, почервоніння і навіть екзема шкіри рук (атопічний дерматит).
Крім улюбленого зволожувального і поживного крему у домашньому догляді, не завадить влаштувати собі раз на тиждень 10-20-хвилинний сеанс із використанням масок-рукавичок. Вони просякнуті доглядальними есенціями, які допомагають повернути рукам ніжність і м’якість. Все, що потрібно знати про цих корисних помічників, розповідаємо в нашій статті.
Як вони працюють
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Як ми вже сказали, для просочення масок-рукавичок використовуються косметичні есенції – сироватки, які проникають у глибокі шари шкіри, забезпечуючи інтенсивне зволоження та живлення. Маски-рукавички також перешкоджають випаровуванню вологи в дермі, запобігаючи сухості, і захищають її від негативного впливу УФ-променів.
Виробники масок люблять використовувати формули з ефектом розігріву, оскільки вони допомагають порам розкритися. А значить, користь від такої «міцної лазні» буде значно вищою, оскільки доглядальні компоненти зможуть активніше проникати у шкіру. Доведеться трошки потерпіти печіння, але зате ви отримаєте м’які, зволожені і пружні ручки.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Зазвичай така процедура займає не більше 20 хвилин. За такий короткий час маска для рук встигає впоратися з усіма проблемами – грубою, обвітреною і потрісканою шкірою, сухістю і втратою еластичності.
Що у складі
Серед компонентів, які трудяться над красою рук, найчастіше зустрічаються натуральні олії і рослинні екстракти. Такі, як олії ши, авокадо, кокоса, макадамії, жожоба, персика, шипшини, зеленого чаю, жимолості, дамаської троянди. З додаткових доглядальних інгредієнтів – алое вера, мед, колаген, муцин равлика, бетаїн, антиоксиданти, пептиди, а також різноманітні заспокійливі та протизапальні речовини. Як ексфоліант у складі найчастіше виступають фруктові (AHA) кислоти, які делікатно знімають ороговілі клітини шкіри.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
Залежно від компонентів, якими просякнуті рукавички, буде відрізнятися їхня текстура. Наприклад, засоби з оліями за відчуттями будуть більш жирними і щільними. А з тим же алое або муцином равлика – більш водянистими і слизькими. Тут уже справа смаку. Головне, щоб обрана вами формула працювала і створювала невидимий захисний бар’єр на поверхні шкіри рук, забезпечуючи їм відновлення, догляд і турботу.
На які засоби варто звернути увагу, дивіться нижче.
Jean D’Arcel, Collagen Hand Moisture Mask
Компанія Jean D’Arcel вже більше 60 років піклується про красу своїх клієнтів і пропонує особливий активний догляд. Для чутливої шкіри рук як жінок, так і чоловіків бренд розробив маску для максимального зволоження, захисту та надання рукам гладкості. Завдяки натуральним оліям ши, шипшини і оливи у складі засіб прекрасно згладжує рельєф шкіри, заспокоює і пом’якшує епідерміс. Вітамін Е покращує стан нігтьової пластини, сприяє загоєнню мікротріщин на руках і освітлює, а гідролізований колаген глибоко зволожує і живить шкіру. Орієнтовна вартість засобу – 250 грн.
Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB!