Що таке “гіалуронові вуса”?
Кожна дівчина в певний період життя або хотіла, або скористалася можливістю збільшити свої губи. Хтось не може зупинитися в цьому процесі, постійно додаючи ще трохи препарату, а хтось може потрапити до недосвідчених рук майстра і залишитися з “вусами”. Таку назву форма губ отримала через те, що після невмілого введення препарату він виходить за контур губ. В цьому випадку філер над верхньою губою неприродно виступає і навіть відкидає тінь на шкіру, оптично імітуючи вусики.
Міграція гелю чи філлера над губою – неприємний і неочікуваний результат для кожної дівчини після процедури, але його можна виправити, тому не варто вдаватися в паніку. Наші експерти пояснюють, чому з’являються заломи після збільшення губ та що робити, якщо у вас з’явився валик над верхньою губою після збільшення.
Чому з’являються “тіньові вуса”?
Олена Некрашевич, лікар-дерматолог, розповідає, що така ситуація може статися у будь-якого косметолога, але найчастіше гель мігрує над губою, коли лікар тільки-но починає свою кар’єру і “ставить руку”.
Городницька Олена , лікар-дерматокосметолог , засновниця клініки естетичної медицини «Be Perfect by Dr_Nekrashevych»
Ще одна причина – коли клієнтка хоче одразу великі губи. У цьому випадку я поясню своїм пацієнтам, що зробити з маленьких вуст відразу великі не можна. Якщо відразу вводити велику кількість препарату, на жаль, отримуємо ефект “гіалуронових вусів”. Коли ж пацієнт не дотримується рекомендацій косметолога після проведення процедури збільшення губ, у нього тонкий контур губ, йому ввели великий об’єм, у нього м’які тканини, слабкий колагеновий каркас, тоді гіалуронова кислота ніби просочується у тканини та виходить ефект тіньових вусів.
Я своїм пацієнтам рекомендую 2-3 дні мімічного спокою, 4 дні не цілуватися, тиждень бажано не приймати гарячі ванни, у день процедури не пити/не їсти гарячого, до двох тижнів виключити відвідування лазень та саун. На міграції гелю більше відображатиметься недотримання стану мімічного спокою та різниці температур.
Щоб обрати свого лікаря для проведення процедури, звертайте увагу на відвідування навчання спеціалістом. Адже чим більше лікар навчається, тим більше він розуміє ризики у будь-якій процедурі, працює акуратніше і завжди зможе вам допомогти у будь-якій некомфортній для вас ситуації.
Також хочеться побажати дівчатам виважено ухвалювати рішення про процедуру, не робити цього спонтанно. Для того щоб красиво збільшити свої губи, надати їм соковитості або додати зволоження – усвідомлено підходьте до вибору лікаря.
Що робити, якщо утворилися гіалуронові вуса?
Марина Коваленко, лікар-косметолог, розповідає, як прибрати заломи після збільшення губ, та закликає насамперед не панікувати.
Марина Коваленко, лікар-дерматолог, косметолог
Така ситуація може статися як з необережності пацієнта, так і лікаря. Якщо ж ви побачили “гіалуронові вуса” відразу після процедури, не варто боятися або чекати, що “воно саме розсмокчеться”, відразу повідомте свого лікаря про те, що сталося. Лікар завжди має в арсеналі фермент, наприклад, гіалуронідазу, яка допомагає розчиняти гіалуронову кислоту. Після введення такого препарату ваші губи знову приймуть колишній стан і через 10-14 днів ви зможете знову зробити корекцію губ.
Якщо ситуація сталася, тому що лікар, наприклад, піддався вашим наполяганням і вирішив зробити вам одразу великі губи — не варто у всьому звинувачувати лікаря. Адже я і мої колеги знають, що зробити відразу з маленьких губ великий об’єм не можна. Для цього потрібен деякий час. Але багато фахівців-початківців бояться відмовити клієнту, щоб не втратити його. Насправді роблять собі ведмежу послугу. Якщо ви сумніваєтеся, чи варто робити будь-яку процедуру у обраного лікаря, сходіть на консультацію до іншого.
Підписуйтеся на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!