Шампунь для жирної шкіри голови – вихід для тих, хто скаржиться на те, що волосся швидко брудниться і жирніє. Головна помилка в тому, що вони тоннами купують бальзами, маски і шампунь для жирного волосся. Згодом вони використовують ці засоби кожного дня в надії отримати свіжість і легкість зачіски надовго. У підсумку, до вечора коріння волосся брудниться, а пасма по всій довжині виглядають сухими і тьмяним.
Коли спроби дівчат у нерівному бою з власними локонами завершуються повним крахом, більшість панянок опускає руки й перестає що-небудь робити, постійно використовуючи шампуні для жирного волосся, які більше не працюють. Насправді таке траплялося з багатьма із нас: ми народжуємося з певною структурою волосся й типом шкіри голови, але через неправильний догляд, проблеми зі здоров’ям або убогий раціон якість і тип пасм може змінюватися. Відповідно, найдорожчий і найкращий шампунь проти жирного волосся вже не підходить, він лише шкодить і погіршує ситуацію. Локони брудняться ще швидше і виглядають не кращим чином. Починається надмірне випадання волосся, і ми в паніці розмірковуємо: як підібрати шампунь, який шампунь краще для жирного волосся, як прибрати жирність волосся? Але, проблему треба вирішувати інакше.
Проблема надмірної жирності волосся: як вирішити
Проблема підвищеної жирності локонів прихована набагато глибше. А саме – в стані шкіри голови. Якщо волосся стало бруднитися набагато частіше (особливо часто це трапляється взимку, коли ви носите головні убори, та влітку від підвищених температур повітря), шкіра голови відчайдушно потребує глибокого очищення. Трихологи впевнені, що мити голову щодня не шкідливо, особливо, якщо коріння швидко брудниться. Однак робити це потрібно з розумом.
Впевнені, більшість думає, що потрібно щодня мити голову шампунем для жирного волосся. І це помилка. Щоб боротися з себореєю, використовуйте подібні засоби для глибокого очищення шкіри голови лише декілька разів на тиждень, чергуючи їх із зволожуючими. Це допоможе не пересушувати шкіру голови, щоб не утворювалася лупа. Крім того, пересушена шкіра намагається врятуватися самостійно, змушуючи сальні залози працювати ще активніше. В результаті волосся стає жирнішим частіше. Схема із догляду, наведена вище, допоможе налагодити роботу сальних залоз. Результат – вам не доведеться мити голову щодня шампунем для жирного волосся або щоденним шампунем.
Ще одна порада – намагайтеся рідше мити голову, скажімо, хоча б раз на два дні. Між миттям волосся не варто користуватися стайлінговими продуктами (сухі шампуні – виняток), бо сальний секрет, змішуючись із засобами для волосся й пилом, розподіляється поверхнею волосся та огортає його жирною плівкою. Пасма швидко набувають непрезентабельного вигляду, звисаючи неохайними «бурульками». Якщо волосся сухе на кінчиках, але жирне біля коріння, просто розпорошіть на корені трохи сухого шампуню. Не обов’язково мити голову кожен день без явної необхідності.
І найважливіша порада для власниць жирного волосся – зверніть увагу на стан свого організму. Якщо раніше ви мили голову раз на 4-5 днів, а останнім часом змушені робити це частіше, подивіться, як змінився ваш спосіб життя. Фізична пасивність, хронічні стреси, недосипання, убогий раціон харчування (сувора монодієта або велика кількість жирних і солодких продуктів у меню), неправильний догляд – все це фактори, які стимулюють підвищену жирність волосся. Також гормональний дисбаланс може призвести до погіршення якості локонів. Тому, якщо всі інші фактори відпадають, то зверніться до лікаря.
А поки ви прибираєте причини, через які ваші локони стали забруднюватися швидше, додайте до свого зволожуючого засобу для очищення шкіри голови шампуні для жирного волосся. Пам’ятайте, використовувати їх варто не частіше 2-х разів на тиждень, щоб не пересушити шкіру (якщо на флаконі немає позначки «підходить для щоденного використання»).
L’Oreal Professionnel Serie Expert Pure Resource
Шампунь для схильного до жирності волосся підходить і для нормального типу, бо містить зволожуючі компоненти. Засіб якісно очищає шкіру голови, відновлюючи її гідро-ліпідний баланс. Шампунь для жирного у коріння та сухого на кінчиках волосся лагідно доглядає, робить волосся більш блискучими, еластичним і міцним, полегшує розчісування. Придбати можна на сайті й у мережі офіційних косметичних магазинів, об’єм 300 мл, орієнтовна ціна 363 грн.
TOGETHAIR Sebum Greasy Hair Shampoo
Один із найкращих шампунів для жирної шкіри голови, допомагає нормалізувати роботу сальних залоз. Основний компонент – рослинний комплекс на основі екстрактів кропиви, водяної жерухи та адіантума. Він тонізує шкіру голови, усуває жирний блиск і сухість кінчиків волосся, надає локонам легкість і об’єм. Придбати лікувальний шампунь можна на сайті й у мережі офіційних косметичних магазинів, об’єм 250 мл, орієнтовна ціна 419 грн.
MIRIAM QUEVEDO Extreme Caviar Shampoo for Greasy Hair
Формула професійного шампуню для жирної шкіри голови збагачена екстрактом чорної ікри, який допомагає зміцнити коріння волосся та бореться з процесом його старіння. Засіб м’яко очищує пасма з себореєю, не дратуючи й не пересушуючи при цьому шкіру голови. Шампунь відновлює гідро-ліпідний баланс, допомагає регулювати роботу сальних залоз шкіри голови, запобігаючи повернення проблеми надмірної жирності. Придбати можна на сайті й у мережі офіційних косметичних магазинів, об’єм 250 мл, орієнтовна ціна 899 грн.
Collistar Shampoo-gel Purificante Equilibrante
Легка формула шампуню-гелю створена на основі натуральних рослинних компонентів, які нормалізують роботу сальних залоз, запобігаючи появі свербіння й подразнення шкіри голови. Завдяки високому вмісту зволожуючих і живильних компонентів, засіб підходить для регулярного використання. Шампунь добре очищає шкіру голови, при цьому не пересушує волосся. Компоненти з догляду надійно захищають локони від негативного впливу навколишнього середовища. Придбати шампунь для жирної шкіри голови можна в офіційній мережі косметичних магазинів, об’єм 250 мл, орієнтовна ціна 399 грн.
Moroccanoil Clarifying Shampoo
Чудовий шампунь для жирної шкіри голови збагачений ефірними оліями, які відновлюють гідро-ліпідний баланс шкіри голови. Крім того, формула створена на основі арганової олії, яка є однією із найбільш поживних компонентів у догляді за волоссям. Цей важливий інгредієнт позбавляє локони сухості, ламкості та тьмяності, зволожує шкіру голови, оберігаючи її від подразнень і сухості. Кератин у складі засобу відновлює пошкоджену структуру пасом, захищаючи їх від розтину. Придбати можна на офіційному сайті бренду й у мережі салонів краси, об’єм 250 мл, орієнтовна ціна 725 грн.
Рекомендуємо також подивитися відеотехнології пілінгу для жирної шкіри голови на онлайн-ресурсі для візажистів і перукарів PRO Hair & Makeup.
Підписуйтесь на наш Instagram і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!