Говорить редакція: корекція старого татуажу брів перманентом

перманент брів

Корекція старого або невдалого татуажу брів – дуже затребувана послуга сьогодні. Саме з таким запитом наша контент-мейкерка Ольга Павленко звернулася до спеціаліста з перманенту салону «Maija Люкс».

Я зробила татуаж брів 2011 року. Тоді це було новинкою, і мені «пощастило» побути в перших лавах тих, хто спробував цю б’юті-послугу. Заставши тренд на густі й контрастні брови, я була дуже задоволена результатом, адже не потрібно було щоранку малювати брови перед роботою. Але з роками пігмент втрачав свою насиченість, а місцями навіть з’явилися помітні прогалини у лінії брів. Певний час я просто корегувала це за допомогою макіяжу, але для економії часу знову наважилась на щось більш довготривале. 

Цього разу я обрала спеціаліста в столичному салоні краси «Maija Люкс» – б’юті-заклад має гарну репутацію та чудові відгуки, в тому числі щодо процедури перманенту брів. Він входить в Мережу салонів краси Maija, яка працює в Києві з 2003 року тобто має досвід в 21 рік на ринку України.

 

салон краси «Maija Люкс»

«Maija Люкс» розташований у Києві за адресою бул. Шевченка, 10. Приміщення салону світле й охайне. На вході мене зустрів адміністратор та запропонував напої, після цього я потрапила до кабінету перманенту і познайомилась зі своїм майстром Ксенією Кейван.

Ксенія Кейван

Ксенія Кейван, майстер з перманентного макіяжу з досвідом роботи понад 14 років, учасник чемпіонату світу з перманентного макіяжу IBF 2017

Етапи підготовки до перманенту брів

За добу до процедури не можна вживати міцні напої: алкоголь пришвидшує кровообіг, і тоді лімфа буде виштовхувати пігмент з зони нанесення.

  1. Огляд шкіри. Майстер визначає тип шкіри та проводить аналіз старого перманенту чи татуажу, якщо він є. 
  2. Демакіяж й очищення шкіри. Для цього використовуються будь-які засоби для демакіяжу, які не містять спирту, а також гоммаж, за допомогою якого відбувається очищення шкіри від відмерлих клітин.
  3. Обговорення побажань клієнта: форми, довжини й товщини брів.
  4. Ескіз брів. Майстер показує лише форму брів, а колір підбирається вже безпосередньо перед процедурою.
  5. Вибір кольору з палітри. Також його тест можна зробити на шкірі.
  6. Фіксація малюнку.
  7. Нанесення анестезії.

Ескіз перед перманентом брів

Анестезія буває первинна та вторинна. Первинна наноситься на етапі підготовки до процедури і зменшує чутливість шкіри настільки, що клієнт не відчуває дискомфорт від процедури. Вторинна анестезія наноситься в перерві між підходами нанесення перманенту.

Я вже маю досвід з татуюванням, тому приблизно знала, якого болю очікувати від процедури перманенту. З анестезією не відчула жодного дискомфорту: ні під час корекції, ні під час нанесення основного кольору на шкіру.

Етапи підготовки до перманенту брів

Процес перманентного макіяжу брів

Пігменти для перманентного макіяжу бувають органічні та мінеральні. Цього разу майстер обрала для мене мінеральні пігменти. За словами Ксенії, оскільки процедура виконується на старий татуаж, пігменти протримаються близько року. На чистій шкірі ефект триматиметься півтора-два роки. Органічного пігменту вистачить на більш тривалий період, орієнтовно три роки.

перманент брів

Після огляду шкіри та стану старого татуажу Ксенія порадила мені робити корекцію у два етапи:

  • корекція сизого кольору: для цього перший шар перманенту виконується оранжевим кольором;
  • нанесення основного кольору.

Саме через необхідність корекції сизого кольору процедура зайняла більше часу, ніж це було б на чисту шкіру,  а саме трошки більше двох годин замість години-півтори.

корекція сизого кольору брів

Процес нанесення анастезії (фото зліва) та корекція сизого кольову (фото справа)

Догляд за шкірою після перманенту брів

В перший день після процедури варто слідкувати за виділенням сукровиці. Змочуючи ватний диск у кип’яченій воді кімнатної температури, потрібно промокувати брови кожні півтори-дві години. Це робиться для запобігання формуванню сухої кірочки, яка потім може відлущуватись разом з частиною пігменту. 

Наступного дня на брови потрібно наносити або косметичний вазелін, або спеціальний бальзам для брів, наприклад, LongLash від Kodi Professional. Використовувати ці засоби необхідно по мірі потреби протягом тижня, коли є відчуття стягування та сухості на бровах. 

Що не можна робити після процедури 

Для того,  щоб пігмент не втратив свою щільність і насиченість, варто дотримуватися певних обмежень:

  • протягом перших днів не займатися спортом з інтенсивним навантаженням; 
  • 2 тижні не можна відвідувати солярії чи засмагати на сонці;
  • 2-3 тижні не ходити в басейн;
  • не відвідувати сауни та бані до повного заживлення шкіри (близько 40 днів);
  • 2 тижні не користуватися тональним кремом та пудрою, оскільки вони підсушують шкіру.

Після того як шкіра зажила, Ксенія радить зробити корекцію, оскільки лише після повного заживлення видно, як шкіра відреагувала на процедуру та який залишок пігменту маємо на виході. Щоб вирахувати дату, коли вам потрібно повторно прийти до спеціаліста, зазвичай треба до віку клієнтки додати 10 днів. Це пов’язано з тим, що у різному віці шкіра відновлюється по-різному: у більш юних клієнток регенераційні властивості шкіри вищі, ніж у більш дорослих.

Які протипоказання для процедури перманенту брів

Будь-які процеси в організмі, що будуть впливати на процес загоєння шкіри, є протипоказаннями для перманенту. 

Зокрема: 

  • вагітність;
  • цукровий діабет;
  • псоріаз;
  • онкозахворювання;
  • колоїдна шкіра;
  • гемофілія (хвороба, пов’язана з незгортанням крові);
  • застуда чи будь-який запальний процес в організмі.

Чим перманент кращий за мікроблейдінг?

Мікроблейдінгце техніка перманентного макіяжу,  коли робляться невеликі надрізи на достатній глибині епідермісу. За своєю суттю це створення справжніх рубців на шкірі, які потім ніяк не коректуються: ні шліфуванням, ні лазером. Сьогоднішні технології перманенту дозволяють досягти того ж візуального ефекту без надмірної травматизації шкіри. 

Результат процедури перманенту брів у салоні «Maija Люкс»

На момент виходу статті минуло 2 тижні після відвідування салону. Процес заживлення пройшов безпроблемно. Якщо говорити про колір брів, то зараз він зблід, що, зі слів майстра перманенту, нормально для цього етапу заживлення шкіри. Ще через 2-3 тижні шкіра пройде повну регенерацію, стане прозорішою, а пігмент більш насиченим.  Що стосується форми, я цілком задоволена. Брови виглядають дуже акуратно та органічно.

корекція старого татуажу брів перманентом

На фото зліва – результат ПІСЛЯ, на фото справа – ДО

Вартість процедури

Ціна процедури перманентного макіяжу брів у салоні «Maija Люкс» становить 4 900 грн, а корекція обійдеться в 3 920 грн.