Ламінування — процедура, яка фактично здійснює маленьку б’юті-мрію всіх дівчат: дарує об’ємні підкручені й подовжені вії. Півтори години релаксу у спеціаліста — і півтора місяця можна обходитися без декоративної косметики та мати такий вигляд, ніби сама природа обдарувала вас ідеальною зовнішністю. Перспектива дуже райдужна, чи не так? Більшість дівчат погодяться, але знайдуться й такі, хто згадає про негативні наслідки та побічні ефекти процедури. Для того, аби дізнатися особливості ламінування, спершу варто розібратися, як саме відбувається процедура і як вона впливає на вії.
Як відбувається процедура ламінування вій
Ламінування вій — це обробка волосинок спеціальними засобами, подібними до сироваток, у суворій послідовності. Кожен етап виконує своє конкретне завдання.
Перший етап процедури — обробка вій спеціальним розчином, який розгладжує й пом’якшує волосинки.
Другий етап — закріплення вій на спеціальному валику, що допомагає підкрутити волосинки.
Третій етап — нанесення на вії спеціального засобу типу сироватки, що фіксує волосинки підкрученими, а також живить, потовщує та зміцнює їх. Завдяки цьому вії власне і стають більш виразними й товстішими.
Четвертий етап, який дехто воліє пропускати, — фарбування. На вії наносять спеціальну фарбу, яка робить волосинки більш насиченого і виразного відтінку.
Останнім штрихом у ламінуванні є нанесення на вії спеціального живильного складу, який додає об’єму й огортає волосинки захисним шаром.
Результат від ламінування зазвичай зберігається протягом 1,5 — 3 місяців. На довший термін сподіватися не варто, оскільки 3 місяці — цикл повного відростання вії від кореня до кінчиків. До речі, на відміну від нарощування, після ламінування ви не помітите чіткого переходу від оброблених вій до природних (як це буває при нарощенні) і вам не потрібно записуватися на корекцію в чітко визначений час.
Чим корисна процедура ламінування вій
Фактично вся процедура ламінування полягає в тому, щоб наситити вії живильними компонентами і змусити їх мати якнайкращий вигляд без косметики. Натуральні вітаміни та мінеральні речовини в складі сироваток для ламінування покращують якість волосинок і завдяки цьому надають природного об’єму, збільшують товщину вій і роблять їх більш виразними. Після ламінування вії стають візуально довшими завдяки збільшенню об’єму й потовщенню (кінчики вій, як правило, світлі і слабкі внаслідок природного вигоряння на сонці).
Натуральні олії у складі препаратів для ламінування огортають волосинки бар’єром, що захищає їх від негативного впливу зовнішніх факторів. Так, на думку спеціалістів, на відпочинку біля моря чи в горах ламінування буде лише захищати вії від солоної води, вітрів чи яскравого сонця.
Чи може ламінування нашкодити віям
Існує безліч чуток про те, що після ламінування вії пересихають, випадають і стають значно тоншими. Скажемо впевнено: усе це — міфи, породжені тими, хто потрапив до рук некомпетентного майстра або відчув на собі вплив неякісних матеріалів для ламінування. У випадку, якщо процедура виконана правильно, вії будуть мати значно здоровіший вигляд, ніж до ламінування.
Як і в багатьох інших косметологічних процедур, тут є протипоказання. Наприклад, запальні процеси на шкірі навколо очей, алергічна реакція на певні компоненти. Проте хороший майстер перед проведенням процедури повинен ретельно оглянути зону навколо очей, розповісти вам про головні компоненти препаратів, з якими працюватиме й уточнити, чи немає індивідуальної реакції.
Підписуйтесь на наш Facebook і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!