Лікувальний догляд за волоссям: які засоби використовувати і де їх придбати

  • Halloween

  • Рожевий жовтень

  • Барберінг

  • Трихологія

  • Акне

Єдиний перевірений шлях до зачіски мрії — комплексний домашній і салонний догляд, а також впровадження лікувальних засобів у зародку проблеми.

Догляд за волоссям у домашніх умовах важливіший, ніж здається на перший погляд. Регулярне живлення, глибоке очищення і стимуляція волосяних фолікулів допомагає надовго підтримувати ефект лікувальних салонних маніпуляцій. Ці ж ритуали нівелюють негативний вплив шкідливих процедур, наприклад, фарбування.

«Основні ознаки, що волоссю терміново потрібен спеціальний лікувальний догляд — відсутність блиску, ламкість, надмірна сухість або жирність і поява лусочок на шкірі голови. Це перші дзвіночки про проблеми з пасмами», — говорять фахівці й радять у таких випадках не обмежуватися спартанським набором для волосся. Професійні компанії пропонують доволі широкий спектр засобів, який допоможе позбутися проблем одразу після їх застосування та уникнути серйозних випробувань.

Лідер на ринку лікувальних засобів — італійська компанія ORisingУже понад пів століття бренд розробляє препарати для розв’язання різноманітних проблем із волоссям і шкірою голови. Для того, аби продукти були максимально ефективними, марка використовує лише ексклюзивну сировину натурального походження. Кожен засіб поєднує в собі прогресивні розробки у сфері краси із незмінними традиціями використання натуральних компонентів.

Лікувальний догляд за волоссям: що він передбачає

Догляд за шкірою голови

«Здоров’я волосся починається з коренів, бо саме там відбуваються всі процеси життєдіяльності», — говорять трихологи.

Механізм простий: безліч кровоносних судин, що розташовані біля основи волосин, несуть відповідальність за транспортування поживних речовин по всій довжині пасом — це, своєю чергою, відбивається на еластичності, блиску, структурі волосин. Лупа, свербіж, випадання, ламкість — теж проблеми скальпу. Ось і причини, чому вкрай важливо доглядати за шкірою голови.

В асортименті бренду ORising є спеціальні засоби для живлення і лікування шкіри голови. Зокрема, есенціальні олії — концентровані рослинні формули, спрямовані на вирішення конкретних проблем. Наприклад, продукт з екстрактом чебрецю, м’яти, лаванди та іншими натуральними компонентами протидіє себореї, знімає подразнення й нормалізує секрецію сальних залоз, завдяки чому волосся довше залишається свіжим і об’ємним. Є також есенціальні олії, що розв’язують проблему випадання волосся й лупи. Ще одна унікальна розробка бренду — універсальний засіб з екстрактом еліогенолу, що надає життєвої сили сухому, пошкодженому хімічними процедурами волоссю й миттєво покращує його зовнішній вигляд. Есенціальні олії можна застосовувати самостійно або додавати до фітоесенціальних масок: зміцнюючої, відновлюючої, себорегулюючої тощо.

Очищення скальпу — ще один важливий крок на шляху до здорового волосся. Регулярне відлущування мертвих клітин допомагає збільшити ефективність живильних засобів і стимулювати волосяні фолікули. У цьому допоможе маска-скраб для шкіри голови від ORising. Завдяки своїй унікальній формулі, багатій на активні інгредієнти, вона делікатно відлущує відмерлі клітини з поверхні шкіри голови, стимулює мікроциркуляцію крові і пришвидшує ріст волосся. Скраб, до речі, можна поєднувати з застосуванням сироватки для шкіри голови або лікувальними ампулами — після очищення шкіра абсорбує максимальну кількість поживних компонентів, і процеси регенерації починаються у рази швидше.

Догляд за волоссям

У волосинах, які відросли з кореня, уже не проходять процеси життєдіяльності. Тому повністю змінити їх стан неможливо, але покращити зовнішній вигляд — запросто. Спеціальні лікувальні засоби спрямовані на те, щоб закрити кутикулу, пошкоджену внаслідок хімічних процедур, і зупинити процес руйнування волосини. Як наслідок — після лікування волосся стає менш пористим, гладким і блискучим. Словом — доглянутим.

Бренд ORising пропонує велику кількість лікувальних лінійок для волосся, що допомагають розв’язати популярні проблеми, наприклад, позбутися підвищеної чутливості шкіри голови, випадання, лупи, надмірної жирності волосся і сухості кінчиків. До комплексів входять як базові продукти (шампуні для щоденної підтримки здоров’я волосся), так і спеціалізовані продукти (лосьйони, сироватки, філери тощо). Зокрема, великою популярністю користуються набори ампул для волосся від ORising. У маленьких баночках містяться комплекси концентрованих компонентів, які зміцнюють волосини, відновлюють вітальність, блиск і роблять локони слухняними. Зручно те, що в упаковці зазвичай міститься та кількість продукту, яка необхідна для курсу лікування, а одна ампула розрахована на одне застосування. Тому автоматично відпадають питання про дозування й ризики забруднити волосся, нанісши забагато продукту.

Зручно також і те, що в ORising є цілі комплекси для розв’язання різноманітних проблем із волоссям або шкірою голови. Можна придбати одразу декілька засобів з однієї лінійки й активно боротися проти вашої персональної проблеми. При комплексному підході ефект, як відомо, збільшується буквально в геометричній прогресії.

Підписуйтесь на нашу сторінку в Instagram і не пропускайте найцікавіші матеріали Beauty HUB! 

читайте також