Міжбрівна зморшка: як прибрати в 20, 30, 40 років, профілактика появи

Міжбрівна зморшка: як прибрати

Поява міжбрівної зморшки не пов’язана з віком. Вертикальна складка між бровами у деяких помітна вже в 20 років, а для інших і в 50 років така проблема не актуальна. Розповімо, чому виникає міжбрівна зморшка, чи можна запобігти її появі та що робити, якщо вона все ж локалізувалася на вашому обличчі.

Міжбрівна зморшка з’являється в області чола, надбрівних дуг і перенісся. Тут мінімум підшкірно-жирової клітковини, тому тургор шкіри знижується досить швидко. Активна міміка також сприяє появі «межбрівки». І якщо у молодих людей міжбрівна зморшка розгладжується, щойно  змінюється вираз обличчя, то з віком вона помітна, навіть якщо обличчя розслаблено. Так «волосок» перетворюється спочатку на «ниточку», а потім на повноцінну зморшку. Схильність до появи міжбрівної зморшки в ранньому віці нерідко пов’язана зі спадковістю.

Дізнатися, як прибрати складку між бровами, хочуть багато хто з нас, і бажано без уколів. Розповімо, чи можна це зробити в домашніх умовах.

Міжбрівна зморшка: як прибрати

Міжбрівна зморшка: чому виникає

Поява «міжбрівки» – тривалий процес змін у різних шарах епідермісу. Підступна зморшка з’являється непомітно. З часом, в силу гормональних змін, зниження активності фібробластів, що беруть участь у синтезі колагену й еластину, а також зниження вироблення гіалуронової кислоти та інших причин швидкість регенерації тканин сповільнюється. Відповідно, зморшки, що утворилися, складки, заломи не тільки не зменшуються, а й поглиблюються. До появи ранніх зморшок більш схильні люди із сухою і тонкою шкірою, але й власники шкіри нормального або комбінованого типу «міжбрівку» помічають досить часто.

Міжбрівна зморшка стає більш помітною, якщо:

  • зловживаєте ультрафіолетом;
  • неправильно підбираєте доглядову косметику, зловживаєте декоративною;
  • живете в місцях з несприятливою екологічною ситуацією;
  • у вас вдома або на роботі сухе повітря;
  • страждаєте на гормональні збої;
  • часто зазнаєте стресових ситуацій;
  • харчуєтеся незбалансовано;
  • зловживаєте алкоголем, тютюнозалежні (паління знижує гідратацію і кровотік у шкірі, що призводить до зменшення кількості кисню в ній, зниження поживних речовин).

Міжбрівна зморшка: як прибрати

Корекція міжбрівних зморшок в домашніх умовах і не тільки

  • Як позбутися зморшок за допомогою косметичних засобів

За перших проявів міжбрівних зморшок варто правильно підібрати догляд. Вибирайте засоби, що містять комплекс антивікових компонентів (AHA- і BHA-кислоти, ретинол, пептиди тощо), які будуть сприяти процесам активної регенерації всіх шарів епідермісу між брів. Косметологи радять починати ранок з протирання обличчя тоніком, тільки потім наносяться сироватки з ліфтинг-ефектом. Завершує процедуру догляду денний крем. Декілька разів на тиждень можна наносити омолоджувальні маски, ефективні й натуральні олії: лимонна, гранатова, сандалова, лавандова, рожева.

  • Масаж від міжбрівної зморшки

Щоденний масаж допоможе ефективно впоратися навіть з найглибшою «міжбрівкою». Так, виконуйте легкі пощипувальні рухи великим і вказівним пальцем, рухаючись від перенісся до центру лоба. Досить 6-7 разів. Другий рух: з натиском розгладжуйте лоб між брів пальцями у напрямку до скронь – по 3 рази з кожного боку. Виконуйте 1-2 рази на день, поступово збільшуючи навантаження, але головне – дотримуйтесь регулярності.

  • Кінезіотейпування від міжбрівної зморшки

Тейпам по силі впоратися з «міжбрівкою», ви можете клеїти їх самостійно в домашніх умовах. Використовуйте лімфодренажну техніку наклеювання тейпів. Така аплікація сприяє стимуляції природних процесів, необхідних для підтримання пружності шкіри.

  • Домашній догляд від міжбрівних зморшок

Популярні домашні методики від межбровкі – парафінотерапія і простукування. Так, для парафінотерапії використовується косметичний парафін, який необхідно розігріти і нанести на міжбровні зону. Простукування стимулюють біологічно активні точки, розташовані в проблемних зонах.

  • Косметологічні процедури від «міжбрівки»

У кабінеті косметолога можна спробувати позбутися міжбрівної зморшки за допомогою хімічного пілінгу або процедури мікродермабразії. Методики спрямовані на відлущування ороговілих клітин шкіри, що необхідно для стимуляції регенеративних процесів. Якщо впоратися з міжбрівними зморшками не вдається тривалий період, допоможуть «уколи краси». Так, в область між бровами, а саме в мімічну мускулатуру, роблять ін’єкцію ботулотоксину типу А (Ботокс, Диспорт, Ксеомін). Як альтернатива – філери з гіалуроновою кислотою. Гель заповнює зморшки і розгладжує рельєф шкіри. Гіалуронова кислота забезпечує глибоке зволоження всіх шарів епідермісу, шкіра виглядає здоровою і красивою. Віковим пацієнтам вводять в область лоба і міжбрівних зморшок розсмоктувальні нитки для фіксації м’яких тканин. Зі слів косметологів, активні речовини в складі ниток стимулюють чинники зростання, запускаючи процес омолодження на клітинному рівні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також