Міф 1. Досить тільки вмитися
Кожна дівчина періодично наносить на своє обличчя макіяж, виходить щодня на вулицю і навіть вдома ми примудряємося робити купу справ, після чого наша шкіра “брудниться”. Саме тому часто одного вмивання за допомогою засобу для очищення недостатньо, часто він не справляється, наприклад, із залишками макіяжу. Додайте до своєї косметички засіб для демакіяжу, який прибере залишки тонального крему або пудри, і після цього використовуйте своє звичайне умивання. Навіть якщо ви не користуєтеся косметикою, за день на шкірі збираються залишки життєдіяльності бактерій, шкірне сало, пил та інші забруднення, які можуть призвести до запалень. А тому ритуал очищення повинен бути повноцінним навіть без декоративної косметики.
Міф 2. Умиватися потрібно тільки двічі на день.
Ідеальна кількість разів, коли потрібно очищати свою шкіру. Але якщо ви, наприклад, регулярно займаєтеся спортом або часто подорожуєте: умивання повинно стати вашим супутником. Після тренувань обов’язково потрібно змивати сліди активності, у польотах сухе повітря негативно позначається на шкірі, правильно підібране умивання допоможе зняти сліди втоми і відновити гідробаланс. У подорожах, чи то буде поїзд, чи машина, гігієна часто страждає, тому вмитися стане не зайвим. У спекотну пору вмиватися хочеться частіше, не бійтеся чути своє тіло, головне підходити до цього розумно і користуватися рекомендаціями свого косметолога. Занадто часте очищення шкіри, звичайно ж, негативно позначається на мікробіомі, особливо якщо ви використовуєте агресивні засоби для вмивання. Тому так важливо правильно підібрати свою косметику з догляду за шкірою.
Міф 3. Міцелярну воду можна не змивати
Майже у кожної дівчини є цей диво-засіб, який допомагає відновити водний баланс, прибрати залишки макіяжу і врятувати від сухого повітря. При цьому більшість вважає, що змивати міцелярну воду не потрібно. Це не так. Міцели (те, з чого складається міцелярна вода) допомагають зібрати весь бруд і пил зі шкіри, але все ж скільки б ми не терли ватним диском обличчя, видалити їх повністю не вийде. Від одного, двох і навіть трьох разів нічого не станеться, але якщо ви регулярно не змиваєтие міцелярну воду, це може призвести до сухості і подразнення. Якщо ж води поруч не виявилося, протріть шкіру тоніком. Він допоможе відновити рН і підготує шкіру до подальшого нанесення засобів.
Міф 4. Добре очищає шкіру тільки гаряча вода
Найкраща температура для вмивання – це кімнатна. Використання кубиків льоду може посилити проблему судинної сітки або посилити почервоніння обличчя. Холодна вода може призвести до спазму судин, вони стають ламкими і це посилить проблему купероза. Гаряча ж, навпаки, розкриває пори і послаблює кровоносні судини. Максимальна температура для вмивання може бути близько 35 градусів. Вранці вмийтеся теплою водою, потім можна трохи знизити температуру, щоб прокинутися. Увечері ж можна зробити воду теплішою, щоб шкіра обличчя розслабилася і приготувалася до сну. Тепла вода – ідеальне рішення для будь-якого типу шкіри, якщо ваш косметолог не радив вам іншого варіанту.
Міф 5. Після вмивання крем-гелем інші засоби не потрібні
У цьому засобі слово “крем” означає лише консистенцію самого засобу, не більше. Безумовно, він може містити додаткові компоненти і екстракти, які будуть насичувати шкіру корисними мікроелементами і робити ваше умивання більш м’яким і делікатним. Але просто вмитися буде недостатньо. Відразу після вмивання рекомендується нанести на шкіру обличчя тонік і потім завершити процедуру кремом з проблеми.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!