Олена Борисова про традиції та ідеї для Нового року

Олена Борисова про традиції та ідеї для Нового року

Олена Борисова – СЕО Сім’ї ресторанів Діми Борисова, жінка-система, яка керує 50 ресторанами і виховує четверо дітей (і чекає появи п’ятої дитини), розповідає про свої улюблені традиції святкування Нового року і ділиться ідеями, як провести зимові свята в Києві.

Правила і традиції

Олена Борисова про традиції та ідеї для Нового року
Олена Борисова про традиції та ідеї для Нового року
Олена Борисова про традиції та ідеї для Нового року
  • Ми обожнюємо сімейні свята і починаємо їх планувати ще з самого початку грудня. Аби в святкові дні не намагатися встигнути все й одразу, а навпаки, провести цей час максимально спокійно і комфортно, з коханими і друзями. І обов’язково знайти час побути наодинці з собою – підбити підсумки і намітити цілі на наступний рік. І бажано не в форматі «розбору польотів», а вдумливого і важливого діалогу з собою.
  • Еко friendly. Ми не біжимо щороку в супермаркет за тим, аби набрати величезні пакети новорічної мішури, яку вже наступного року замінимо іншою. Замість цього вибираємо іграшки або інші прикраси, які точно будуть радувати багато років. Ялинку купуємо живу в горщику, а потім висаджуємо її у дворі біля будинку. Іноді замовляємо у знайомих майстрів красиві композиції з натуральних матеріалів.
  • Новий рік – це свято, на яке ми зазвичай запрошуємо друзів і близьких. Всю їжу готує Діма сам і нікого не пускає на кухню 🙂 Ще одна традиція: за пару днів до свят Діма разом із дітьми пече різдвяний кекс, або печиво, або штолен. Взагалі дітей ми привчаємо до самостійності з самого раннього віку, так що вони в силу свого віку так чи інакше допомагають нам в підготовці.
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Олена Борисова (@lena_borysova)

  • Подарунків багато… буває. Тому ми приділяємо увагу якості, а не кількості. Ми складаємо вішлисти, і діти, і дорослі. І, звичайно, намагаємося радувати дітей, але з урахуванням здорового глузду. Всі діти знають ціну речам. І в нашій системі світу немає змагань на тему «у кого подарунків більше».
  • Новорічний настрій на 100% залежить від нас. І якщо в грудях не вибухають феєрверки, не факт, що допоможуть двадцять яскравих гірлянд. Christmas mood перетворився на Грааль нашого часу. Його все відчайдушно хочуть. І засмучуються, якщо не знаходять. Але найцікавіше починається тоді, коли ми виходимо з цієї гонки і починаємо розмовляти з собою і розуміємо, чого нам насправді хочеться: галасливої вечірки, затишної вечері з найближчими або виявляється, що весь цей час ми мріяли про пару годин наодинці з собою . Немає жодних стандартів – ні у свята, ні в житті. Замість них – розуміння своїх бажань, потреб і любов – до себе, близьких, своєї справи, світу. Будуть вони – будь-який формат свята буде найкращим

Що замовити або де відсвяткувати

Олена Борисова про традиції та ідеї для Нового року
Олена Борисова про традиції та ідеї для Нового року
Олена Борисова про традиції та ідеї для Нового року
Олена Борисова про традиції та ідеї для Нового року

1. «Золотий стандарт» ─ свято під ключ

Багато років тому ми придумали готувати на свята набори, які закривають всі-всі завдання по кухні – від олів’є до наполеона. Ми не нав’язуємо цей варіант як єдиний правильний. Але глибоко впевнені: замість того щоб стояти в черзі за продуктами, краще відправитися гуляти містом, або піти в кіно, або зустрітися з подругою.
А олів’є, оселедець (матіас, звичайно) під шубою, буженину, паштет з цезарки, наполеон, вино і мандарини можна замовити в один клік з доставкою додому. Так, і печену качку теж!

Де замовити? Тут.

2. Свято з доставкою додому

Я знаю, що для багатьох сам процес готування – частина обов’язкового святкового ритуалу. Але пропоную розділити час так: самим приготувати 2-3 коронні страви, щоб це було по любові і в задоволення. А решта – делегувати. Цього року ми приготували дуже багато неформатних святкових пропозицій від ресторанів. Є і холодець з молекулярним хріном, і буженина зі сморчковим соусом, і хумус з тигровими креветками, і качка по-пекінськи.

Де замовити? Тут.

3. Новорічна вечірка в ресторані

Це ідеальний варіант, коли не хочеться нічого вирішувати. А хочеться піти в салон, надягти красиву сукню і прийти в ресторан, де вже будуть й ігристе (без обмежень), й устриці, і червона ікра, і лобстери на грилі, і дюжина салатів. І джаз. І відчуття безтурботної радості. Цього року таку ніч ми проводимо тільки в одному ресторані – з обмеженою кількістю квитків і соціальною дистанцією – в «Ватрі».

Де подивитися квитки? Тут.

4. Прогулянки улюбленим містом

Взагалі найприємніше, що може бути, це, коли все кудись біжать, безцільно побродити містом. Зайти в улюблені музеї чи галереї. Наприклад, в The Naked Room. Або в Pinchuk Art Centre (а потім до нас на Gastrofamily Market на стаканчик глінтвейну). Або чудовий музей Івана Гончара. Це прекрасно – зустріти новий рік з новими візуальними враженнями та ідеями.

Олена Борисова про традиції та ідеї для Нового року

Підписуйтесь на наш Telegram-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!

читайте також