Якщо ви потрапили в чудовий світ гуаша, вважайте, вам дуже пощастило! Стародавня техніка масажу, яка практикується в традиційній китайській медицині протягом тисяч років, має стільки переваг для шкіри, що не дивно, чому скребки гуаша стали невіддільною частиною щоденної б’юті-рутини багатьох сучасних людей. Цей вид масажу усуває набряклість, знімає напруження обличчя і щелепи, надає зміцнювальний і ліфтинг-ефект, повертає шкірі здорове сяйво зсередини і з часом підтягує овал обличчя, тим самим продовжуючи красу і молодість.
Оскільки техніка виконання масажу гуаша передбачає сильне тертя і натягування епідермісу, будь-який косметолог скаже вам, що процедуру необхідно виконувати поверх попередньо нанесеної сироватки або олії для обличчя, щоб уникнути пошкоджень шкіри. Це дуже важливо, й ігнорувати цей пункт не можна!
В індустрії краси є безліч гідних уваги косметичних олій, але для масажу гуаша підходить не кожне. Вибираючи олію для обличчя, необхідно враховувати тип шкіри (інструкцію шукайте тут) і щільність продукту. Кращими універсальними оліями зазвичай є ті, які мають легку текстуру, не спричиняють комедонов (тобто не закривають пори), а також забезпечують зволоження та живлення шкіри. Нижче ми зібрали кращі олії для масажу гуаша, де дотримано всі перераховані вище властивості.
Конопляна олія
Олія насіння конопель некомедогенна й особливо підходить для догляду за сухою шкірою. Вона містить вітаміни C і E, а також є цінним джерелом незамінних поліненасичених жирних кислот Omega 3 і Omega 6. Олія переважно відома своїми антивіковими властивостями, такими як розгладження тонких ліній, зморшок і «гусячих лапок» – в парі з масажем гуаша вона здатне творити чудеса ! Це потужний дует для боротьби з першими ознаками старіння. Кажуть, що олія насіння конопель має й інші профілактичні властивості, зокрема усунення симптомів атопічного дерматиту.
Олія виноградних кісточок
А ця олія ідеально підходить для власників жирної шкіри. У нього невагома і шовковиста текстура, завдяки якій скребок гуаша легко ковзає по обличчю, не викликаючи дискомфорту. Олія має антивікову, зволожувальну й омолоджувальну дію, що добре поєднується з масажем гуаша. Якщо ви маєте схильність до пошкоджень шкіри, майте на увазі, що олія виноградних кісточок допомагає при загоєнні ран. Вона також багата на антиоксиданти, лінолеву кислоту й вітамін Е, що робить цю олію для масажу обличчя хорошим вибором для боротьби з акне, темними колами під очима і ранніми ознаками старіння, такими як дрібні складки, зморшки і пігментні плями.
Олія солодкого мигдалю
Мигдальна олія активно використовується в косметології при догляді за шкірою обличчя і тіла, а також волосся і нігтів. Вона універсальна, добре пахне і підходить для всіх типів шкіри, тому її можна сміливо використовувати для домашнього масажу. При регулярному застосуванні олія покращує колір обличчя, надає шкірі гладкість, підвищує еластичність і розгладжує зморшки. Також допомагає при екземі та псоріазі, оскільки містить цілющі вітаміни A, B і E. Ще одна вагома причина, через яку олія мигдалю є кращим вибором для масажу гуаша, – знеболювальні властивості. Вона допомагає зменшити біль у м’язах і напруження обличчя під час процедури, сприяючи повному розслабленню.
Олія жожоба
Якщо ваша шкіра на чутливій стороні, тоді найкращим варіантом для неї може стати олія жожоба. Вона дуже ніжна, гіпоалергенна, абсолютно не має запаху, швидко вбирається, не залишаючи жирних слідів, як багато інших олій, і відмінно підходить для масажу. Багато людей шаленіють від дивовижних властивостей олії жожоба, і ми розуміємо, чому. У неї маса переваг – від інтенсивного зволоження й антибактеріального ефекту, що корисно при різних шкірних проблемах, до лікувальних і омолоджувальних властивостей. Олія жожоба робить шкіру більш сяйливою, еластичною і підтягнутою – поєднуйте засіб з масажем гуаша, і ви отримаєте казковий результат!
Олія сквалану
Для нормальної, сухої та проблемної шкіри добре підійде натуральна скваланова олія, яка останнім часом з великим успіхом використовується брендами доглядової косметики. Сквалан є гідролізованою формою сквалена – компонента шкірного жиру, що природно виробляється нашим організмом. Але з віком цей процес сповільнюється, і шкіра сохне. В олії сквалану відмінні властивості гідратації: вона відрізняється здатністю проникати в глибокі шари шкіри й утримувати в них вологу. Вона легке, некомедогена, не спричиняє алергію і має антибактеріальні властивості. У неї безліч антиоксидантів й інших корисних для шкіри речовин, які ідеально працюють для посилення ефекту від масажу гуаша.
Підписуйтесь на наш YouTube-канал і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!