Щойно світ звик до моди на матові помади, які стали суперпопулярні з легкої руки Кайлі Дженнер, як beauty-бренди надихнулися технікою припудрювання губ і пропонують новий тренд для досягнення більш оксамитового враження – помади з пудровим ефектом. На вигляд такий засіб може не відрізнятися від звичної помади, але ось текстура у нього більш суха, ніж матова (так, таке можливо), і при цьому не сушить і не стягує губи.
Помади-пудри мають ніжну порошкову текстуру, пігментовані відтінки й натуральне покриття. Фініш у них буває оксамитовий, трохи шимерний або трохи кремовий залежно від того, скільки в ній зволожувальних компонентів.
Що таке пудрова помада
Пудрова матова помада прийшла до нас з Кореї (чого і варто було очікувати) – батьківщини косметики, дивної, але яка дійсно працює. Особливість пудрових текстур починається з формули: вони не містять ані бджолиного воску, ані води. Весь секрет у діоксиді кремнію, який в них додають. Він і відповідає за рівне нанесення. Вже доведено, що кремній у складі косметичних засобів безпечний, якщо не перевищує допустимої норми. А не сушить пудра губи завдяки відомим зволожувачам: вітаміну Е, гліцерину або кокосовій олії.
Чим вона краще за інших
Головна перевага пудрової помади – губи з нею не сохнуть. Адже класичні матові формули можуть похвалитися цим не завжди. Навіть шар нанесеного перед цим праймера або бальзаму не гарантує, що вперті тріщинки на губах не проступлять після повного висихання засобу. А тепер уявіть собі матову помаду, яка м’яко лягає і при цьому губи з нею залишаються зволоженими. За всім цим – до пудрової текстури.
Як це працює
Коли ви наносите пудру для губ, приготуйтеся до магії. Без жартів: з порошку виходить м’який, оксамитовий тон. А через пару хвилин покриття виглядає, як щось середнє між матовим і сатиновим фінішем. Виглядає досить природно, нібито ви просто покрили губи зволожувальним кольоровим бальзамом. Пудрова текстура не відрізняється завидною стійкістю протягом всього дня, проте вона не робить губи сухими. Засіб тримається пару годин і потім плавно вицвітає, а не «з’їдається».
Секрети використання
Крім того, що помаду-пудру наносять самостійно, нею можна доповнювати матове покриття зверху або комбінувати з іншими пудровими текстурами для створення модного омбре. Ще один спосіб – використовувати на щоках замість рум’ян, просто розтушовуючи помаду пальцями. Вона м’яко зіллється зі шкірою і створить натуральний колір.
На які звернути увагу
Пудрові помади найчастіше можна зустріти в форматі зручних стіків, рідких мусових блисків, кушонів або палеток, що нагадують тіні, тільки для губ. Сьогодні на ринку є гідні варіанти, які вже встигли завоювати визнання і любов прихильниць оксамитових текстур.
Так, Clinique, наприклад, випустили цікавий продукт – пудрову помаду-кушон, яка виглядає на губах так, ніби їх промокнула серветкою. З таким засобом легко домогтися недбалого ефекту.
А M.A.C. вдалося створити першу зволожувальну помаду-пудру з ще більш сухою текстурою, ніж матова. При цьому засіб невагоме лягає на губи і дає насичений, рівномірний пігмент.
Звичайно, не міг обійти б’юті-тренд і Chanel: бренд зробив мініпалетку з бальзамом і пудрою для губ, які працюють у дуеті. Перший створює базу для пігменту, а другий наноситься зверху кольоровим рівним шаром.
Якщо ви вже не можете дочекатися, аби спробувати трендову помаду, ось десять кращих представників пудрових засобів для губ.
Підписуйтесь на наш Viber і не пропускайте найкорисніші матеріали від Beauty HUB!